Magdalena Mrozek

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Wrocław
Ozimek

Magdalena Mrozek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Magdalena Mrozek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2015
Uniwersytet Wrocławski
Licencjat
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2015 - aktualnie
Szkoła językowa

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2019

Z Magdą współpracuję od ponad roku. Moim głównym celem było przede wszystkim pozbycie się bariery w wyrażaniu myśli w języku angielskim. Już po kilku lekcjach zauważyłam, że coraz swobodniej wypowiadam się w tym języku. Magda jest zawsze bardzo dobrze przygotowana, a zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze. Dzięki niej przekonałam się również do zajęć na Skypie. Kiedyś uważałam, że jest to niemożliwe, a teraz rozmowy przez telefon są dla mnie świetną opcją, zarówno w pozbyciu się bariery w mówieniu, jak i zaoszczędzeniu czasu na dojazdy na zajęcia. Już po roku czasu wiem, że mój cel, który wyznaczyłam sobie na początku został osiągnięty, a wręcz poszłyśmy o wiele kroków do przodu. Magda przygotowała mnie również do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim, dzięki czemu udało mi się dostać dużo lepszą pracę. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko szczerze polecić zajęcia z Magdą, która z pewnością dopasuje się do waszych wymagań i oczekiwań w kwestii nauki języka angielskiego.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2019

Szlifuje z Magdą angielskii już jakiś czas i jestem bardzo zadowolony z lekcji. Magda jest zawsze przygotowana, ma plan na całość zajęć a przy tym potrafi również dostowosiawć się do sytuacji. Kontakt jest bezproblemowy i zawsze znajduje się dogodny termin. 100% polecam !!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.