Simona Sienkiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Selamat pagi/siang/sore/malam (w zależności od pory, w której to czytasz) :) Zapraszam na korepetycje z języka, którym posługuje się ponad 270 milionów ludzi na świecie (a jeżeli dodamy malajski używany w Malezji i Singapurze, który jest bardzo podobny do indonezyjskiego to nawet ponad 300 milionów). Indonezyjski (bahasa Indonesia) jest przyjemnym językiem do nauki i bez względu na to czy chcesz zdobyć solidne podstawy przed wyjazdem na wakacje, podwyższyć swoje kompetencje na rynku pracy, zacząć uczyć się czegoś nowego dla siebie, będzie to trafny oraz satysfakcjonujący wybór.

W latach 2017-2021 uczyłam języka indonezyjskiego jako lektorka na Uniwersytecie Jagiellońskim na nieistniejącym już kierunku studia nad Azją Południowo-Wschodnią. Spędziłam w Indonezji łącznie dwa lata w okresie 2014-2019 - najpierw studiując na Universitas Islam Negeri w Dżakarcie, a później na badaniach terenowych na Molukach we wschodniej części kraju. Mam za sobą kilkaset godzin transkrypcji oraz rozmów, które pokazały mi, na co szczególnie zwracać uwagę w procesie nauczania. Pracowałam także przy tłumaczeniach literatury z języka indonezyjskiego na polski. Moje doświadczenia pozwoliły mi na wypracowanie metod pozwalających na efektywną naukę w sposób dostosowany do poziomu uczestnika zajęć. 

Materiały z których korzystam są w języku angielskim, ponieważ w Polsce nie ma książek do nauki indonezyjskiego. Wszelkie kwestie gramatyczne opracowuję jednak po polsku odnosząc się do naszej gramatyki. Podczas zajęć uwzględniam również różne konteksty kulturowe, które są istotne w procesie nauczania. 

Cena: 
60 min - 70 zł 
90 min - 100 zł

Prowadzę też zajęcia grupowe - cena jest wtedy ustalana indywidualnie, w zależności od ilości uczestników. 

Zapraszam serdecznie do kontaktu :) terima kasih banyak dan sampai jumpa!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Wydziałowe Kulturoznawcze Studia Doktoranckie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2017 - 06.2021
Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.