Simona Sienkiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online

O mnie

Doktorantka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Jagielloński, prowadzę badania terenowe w Indonezji, w której jestem bezwarunkowo zakochana :) w pracy naukowej skupiam się na tradycji społeczności Indonezji Wschodniej, jednak uwielbiam także uczyć i mieć kontakt z językiem indonezyjskim, co wykorzystuję w dodatkowej pracy.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Wydziałowe Kulturoznawcze Studia Doktoranckie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2017 - 06.2021
Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.