Ewelina Wójcik

Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Online
Warszawa
Kraków

Ewelina Wójcik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Ewelina Wójcik

O mnie

Bonjour :-)Chcesz czytać i słuchać wywiady z francuskimi artystami po francusku ?

A może pojechać do francuskojęzycznego kraju w najbliższe wakacje i poznawać go porozumiewając się po francusku ?

Masz francuskojęzycznych znajomych, rodzinę i chcesz ich lepiej poznać rozmawiając po francusku ?

Chcesz się rozwijać i zyskać więcej pewności siebie ?

A może chcesz zmienić pracę ?Prowadzę zajęcia online dla osób dorosłych.Mam na imię Ewelina i od 2007 roku uczę francuskiego.- jestem nauczycielką j. francuskiego z przygotowaniem pedagogicznym, ukończyłam Kolegium Nauczycielskie w Zamościu, posiadam licencjat filologii romańskiej UMCS, certyfikat DALF na poziomie C1, jestem w trakcie kończenia studiów uzupełniających filologii francuskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, wzięłam udział w wymianie Erasmus na Université Grenoble Alpes,

- mam kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu lekcji francuskiego oraz kilkuletnie w pracy z osobami francuskojęzycznymi we francuskich firmach i międzynarodowych korporacjach.Ciągle się uczę i podnoszę swoje umiejętności zarówno ze znajomości francuskiego jak i metod nauczania.Indywidualne lekcje są specyficzną formą zajęć, przede wszystkim nawiązujemy więź i rozmawiamy też na życiowe codzienne tematy po francusku.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
MarianaItaliana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2022

Bardzo przyjemne konwersacje prowadzone też pod kontem zainteresowań ucznia. Sama jestem lektorką i oczywiście polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2022

Swoją przygodę z językiem francuskim prowadzonym przez Ewelinę rozpocząłem rok temu i jestem bardzo zadowolony z efektów naszej współpracy. Ewelina dostosowuje swoje zajęcia pod konkretnego ucznia i jego potrzeby. Wielokrotnie wystarczyło zasygnalizować, że potrzebuję powtórzyć jakiś materiał, a na kolejnych zajęciach od razu drobiazgowo go omawialiśmy. Wystarczyło wspomnieć o moim zainteresowaniu poezją, a rozmawialiśmy o wierszach. Polubiłem francuską piosenkę, a dyskutowaliśmy o jej tekście.
Uważam, że uczy z dużym zaangażowaniem, a atmosfera na zajęciach jest najlepsza, z jaką do tej pory się spotkałem. Zawsze jest bardzo miło, jest przestrzeń do dyskusji i wymiany poglądów. Bardzo podoba mi się to, że często poruszane są bieżące tematy, dzięki czemu można poczuć, iż jest się bliżej francuskiego życia, a ich rozpiętość jest na tyle duża, że mogą zainteresować naprawdę każdego. Materiały używane w trakcie zajęć zawsze były bardzo pomocne i trafione w punkt. Ewelina to nauczycielka, która po każdych zajęciach wysyła notatki, w których można znaleźć nie tylko to, co omawialiśmy, lecz także kolejne przydatne w nauce źródła. Lekcje wzbogaciły mnie językowo, ale również kulturowo. Dużo swobodniej prowadzę konwersację i czerpię z tego ogromną przyjemność. Zajęcia z Eweliną można polecić każdemu, kto chce bez stresu otworzyć się na piękno języka francuskiego.
Il faut juste choisir Ewelina et tu commenceras une aventure fantastique!

avatar
Jaga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2022

Ewelino, jestes najlepszą nauczycielką z jaką miałam przyjemność współpracować. Otwartość, inteligencja, sympatia plus język francuski dają to coś, co powoduje, ze czekam na każde spotkanie, na kolejną lekcje. Masz umiejętność zachęcania do rożnych form bycia z językiem francuskim, do pogłębiania go w rożnych kontekstach. Mnie zainspirowalaś kinematografią francuską i nie tylko. Wszystko to i wiele Twoich pomysłów w nauczaniu języka francuskiego bardzo cenię!!! POLECAM BARDZO!!,

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2022

Zajęcia z Eweliną zacząłem ponad rok temu, przy czym zaczynałem je z bardzo niskim poziomem. W ciągu 14 miesięcy Ewelina świetnie przygotowała mnie do pisania wypracowań, do swobodnego wypowiadania się, do życia we Francji. Udało mi się zdać egzamin na poziomie B2 z języka francuskiego na Politechnice Warszawskiej na ponad 90%, zdobywając tym samym możliwość udziału w rekrutacji na kontynuowanie studiów magisterskich na Politechnice w Tuluzie we Francji!
Ewelina jest bardzo pomocna, cierpliwa, tolerancyjna, doświadczona w nauczaniu i, co najważniejsze, uczy z ogromną pasją i zaangażowaniem. Zajęcia z nią to była czysta przyjemność. Rozmowy podczas zajęć nigdy nie były nużące, wręcz przeciwnie, były bardzo ciekawe. Bardzo często dotyczyły naszego życia codziennego, polityki, ochrony środowiska, nauki, bieżących wydarzeń – krótko mówiąc, wszystkiego co nas interesowało. Dzięki temu, przekrój poruszonych tematów, wprowadzone słownictwo i poruszone zagadnienia gramatyczne, czy używane materiały (książki, zadania) do nauki były bardzo obszerne i ciekawe.
Chciałbym serdecznie polecić Ewelinę jako nauczycielkę, a Wam wszystkim którzy chcą zacząć lub kontynuować naukę języka francuskiego mówię: N'hésitez pas à choisir Ewelina !

Jestem niezmiernie szczęśliwy, że to właśnie Ty Ewelino byłaś moją nauczycielką. Życzę Ci wszystkiego, wszystkiego dobrego.

avatar
Elka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2019

Pani Ewelina świetnie dostosowuje sposób prowadzenia lekcji do potrzeb ucznia. Solidna i skuteczna. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.