Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Zabrze (Centrum)
Gliwice
Katowice
Dąbrowa Górnicza
Chorzów
Sosnowiec
Będzin
Ruda Śląska
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 - 70 / 60 min

Wojciech

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/518 opinii

Opis ogłoszenia

Lekcje online, z dojazdem, u nauczyciela. Jestem osobą, która uczy z zamiłowania i z dużym zaangażowaniem. Z wykształcenia anglista, z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć indywidualnych dostosowanych do ucznia w każdym wieku oraz jego potrzeb językowych.

Udzielam lekcji wg programu dostosowanego do danej osoby. Chętnie poprowadzę osobę, która stawia swoje pierwsze kroki w nauce języka, a także osobę na bardziej zaawansowanym etapie, której zależy na szlifowaniu swoich kompetencji językowych.
W trakcie zajęć możemy skoncentrować się na:

-Nauka języka przed i po wyjeździe za granicę (codzienne sytuacje, niezbędne słownictwo używane na co dzień itp.)
-Rozmowa o pracę/CV
-Przygotowanie do egzaminów (gimnazjalny, maturalny, FCE, CAE, CPE, IELTS) i egzaminów poprawkowych
-Pomoc w zdaniu semestru w szkole lub zaliczeń na studiach
-Przygotowanie do szkoły, odrabianie zadań domowych, na studiach itp.
Istnieje możliwość nauki w grupach stacjonarnie i online oraz
-- realizowania indywidualnego programu dostosowanego do potrzeb danej osoby.

-Skutecznie pomagam przełamać blokadę w mówieniu. Podczas zajęć kładę nacisk na praktyczne rozumienie oraz naukę mówienia, otaczanie się językiem i budowanie intuicji językowej , a nie tylko gramatykę i wypełnianie ćwiczeń.
-Skutecznie pomagam przełamać barierę językową, a co za tym idzie, zyskać przydatny atut - swobodne porozumiewanie w języku obcym.

  1. w razie potrzeby proponuję różnorodne metody nauki (np. techniki zapamiętywania słownictwa), jednocześnie wplatając niekonwencjonalne podejście do nauki gramatyki.
  2. Zapewniam nowoczesne i przydatne materiały edukacyjne z podręczników, materiały swojego autorstwa, a także ze źródeł takich jak internet, magazyny czy filmy, infografiki, tabele, przydatne strony, teksty z czasopism, nagrania audio etc
  3. Zawsze staram się w maksymalnym stopniu wykorzystać czas przeznaczony na lekcję, choć tempo pracy dostosowuję do wymagań i poziomu ucznia.

+Niekonwencjonalne podejście do nauki mówienia (Techniki i wskazówki odnośnie radzenia sobie z blokadą językową, budowaniem zdania, zwiększaniem płynności mówienia, łączenie teorii i praktyki nie koncentrując się wyłącznie na wypełnianiu ćwiczeń)

Na bieżąco wynotowuję i wysyłam do ucznia wskazówki i korekty błędów gramatycznych i leksykalnych wraz z przykładami, uwagi odnośnie wymowy itp. Dzięki temu uczeń po lekcji ma swobodny dostęp do powtórki z treści całych zajęć.

-Umiejętność postawienia się w sytuacji ucznia, wyczucia jakie są jej potrzeby językowe oraz z czym może mieć trudności, umożliwiają mi dostosowanie się do danej osoby. Myślę, że dzięki temu potrafię przekazać wiedzę nawet najmniej zmotywowanym uczniom.

W trakcie zajęć z jednej strony staram się wyłożyć materiał łopatologicznie a z drugiej b. zmuszam do myślenia.

Staram się prowadzić zajęcia w taki sposób aby uczeń przestawił się na angielski szyk zdania.

Uczniowie doceniają przy tym moją dalekoidącą cierpliwość :)

Jest też możliwość nauki wymowy angielskiej pod kątem akcentu brytyjskiego.

Mogę polecić dobre aplikacje i słowniki.

Jest również możliwość nauki ONLINE z wykorzystaniem skype/viber, google docs i innych narzędzi usprawniających naukę przez internet.
Efekty tej formy zajęć przekładają się na dużą satysfakcję wśród uczniów.
Serdecznie zapraszam. :) 
Wojciech Ignatowski

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 24:00
Wtorek08:00 - 24:00
Środa08:00 - 24:00
Czwartek08:00 - 24:00
Piątek08:00 - 24:00
Sobota08:00 - 24:00
Niedziela08:00 - 24:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2013 - aktualnie
Lekcje prywatne
Prowadzenie zajęć z osobami w wieku 11-63 lat w ramach zajęć na różnych poziomach zaawansowania: -z naciskiem na przełamywanie bariery w mówieniu -zajęcia stacjonarne i online, jednoosobowe, dwuosobowe
07.2015 - 11.2017
Advance Handel i Usługi (Say-it)
Prowadzenie zajęć językowych online przez Skype. Lekcje z zakresu j. ogólnego oraz konwersacje z osobami w wieku (14-55) na każdym poziomie zaawansowania. Praca z wykorzystaniem platformy edukacyjnej oraz Google Docs.
05.2017 - 08.2017
Lingopro Lektor
Prowadzenie kursu językowego z naciskiem na konwersacje z dojazdem do ucznia oraz online. (Kurs językowy z Urzędu Pracy). Korzystanie z platformy przy wprowadzaniu danych i frekwencji.
06.2017 - 09.2019
mStudy
Prowadzenie zajęć językowych poprzez Skype z zakresu General oraz Business English, konwersacji, przygotowanie do egzaminów międzynarodowych takich jak IELTS itd.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2021

Chociaż spotkałam się z Panem Wojtkiem kilka razy (z mojej winy musiałam przerwać korepetycje) mogę śmiało go polecić. Wysłał dużo materiałów, poprawił moją wymowę i przede wszystkim sprawił, że z mniejszym stresem wypowiadam się w języku angielskim. Zajęcia prowadzi, w mojej ocenie, odrobinę chaotycznie, jednak z tygodnia na tydzień widziałam postępy, wiec jego metody działają. Polecam szczególnie osobom, które chcą przełamać strach przed rozmawianiem w obcym języku.

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2021

Z czystym sercem mogę polecić korepetytora. Pan Wojtek bardzo dobrze rozwinął moje umiejętności lingwistyczne w zakresie prowadzenia dialogów jak i prac pisemnych czy samej gramatyki. Metody były ciekawe i dobierane indywidualnie, dzięki czemu postępy było widać już z lekcji na lekcje. Zajęcia przeprowadzone były w miłej atmosferze a do tego z dojazdem. Cena również była adekwatna do przekazanej wiedzy. Profesjonalizm i cierpliwość to doskonałe określenie Pana Wojtka.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2020

Bardzo polecam zajęcia on-line z Wojtkiem. Zajęcia są bardzo zróżnicowane, nie są monotonne i bardzo przyjemnie się pracuje na lekcji. Dzięki Wojtkowi poznałam dużo ciekawszą metodę przyswajania wiedzy, a nie tylko sztywną pracę z podręcznikiem. Dzięki temu udało się pokonać barierę językową, zwłaszcza w swobodnym mówieniu. Super podejście i profesjonalne przygotowanie do zajęć.

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2020

Serdecznie polecam lekcje z Wojtkiem. Przygotowuje materiały na każde zajęcia, tłumaczy materiał na bieżąco, jednocześnie pisze wszystko na skypie. Każde zajęcia stara się zrealizować w inny sposób aby nie było monotonnie. Jest wyrozumiały, ale jednocześnie wymagający i dosyć elastyczny jeśli chodzi o godziny spotkań. Polecam

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Korepetycje dały mi bardzo dużo. Podniosła się płynność mojego języka. A jestem osobą której język nie wchodzi łatwo. Pan Wojciech ma bardzo dużo pokładów cierpliwości.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Bardzo lubię lekcje z Wojtkiem, jest bardzo profesjonalny, zawsze przygotowany do zajęć, dopasowuje się do mnie w 100% i od niego dostaję najlepsze materiały do wykorzystania. Z Wojtkiem mam najlepsze i najszybsze efekty nauki :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2020

Gorąco polecam pana Wojtka :). Bardzo dużo zdołałam się nauczyć w ciągu lekcji bez zbędnego stresu. Za rok z pewnością chcę przygotować się z panem do egzaminu FCE.

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2020

Wojtek jest świetnym nauczycielem. Stara się jak może. Dobrze umie angielski. Duża elastyczność i zaangażowanie.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2020

Bardo dobry nauczyciel, cierpliwy, indywidualne podejście do ucznia, poczucie humoru lekcje w przyjemnej atmosferze, zdecydowanie polecam (II klasa LO)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2020

Bardzo dobry nauczyciel, posiada wysokie umiejętności a poziom zajęć jest bardzo interesujący. Serdecznie polecam

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2017

Polecam, nauczyciel o duzej wiedzy merytorycznej z indywidualnym podejsciem. Elastyczny jesli chodzi o wybor terminu nauki. Gdyby nie to ze z przyczyn prywatnych musialam zrezygnowac to dalej bym kontynuowala u niego nauke.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2017

Polecam bardzo dobry nauczyciel. Indywidualne podejście do zajęć potrafi umiejętnie dopasowanie się do wiedzy i wymagań ucznia. Elastyczny czas zajec

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2017

Polecam Wojtka ponieważ jest to profesjonalny wykładowca jeśli chodzi o naukę języka. Dużym plusem jest zaangażowanie oraz indywidualne podejście do swoich uczniów. Podczas nauki bylem pod wrażeniem jaką Wojtek posiada wiedzę i w jaki sposób potrafi ją przekazać. 100% satysfakcji , polecam

avatar
Mariusz Janus.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2016

Perfekcyjna umiejętność przekazania wiedzy,świetne podejście do nauczania. Kontak super. Polecam z całego serca

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
27 grudnia 2016

Polecam zajęcia z Wojtkiem Lekcje prowadzone w miłej, bezstresowej atmosferze Forma zajęć dostosowana do indywidualnych umiejętności ucznia Dużo ciekawych materiałów pozwalających rozszerzyć słownictwo oraz zrozumieć gramatykę

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2016

Polecam korepetycje u Wojtka. Indywidulane podejście, dostosowywanie poziomu do i sposobu nauki do klienta, wypełnianie jego oczekiwań co do zakresu nauki, duża elastyczność i zaangażowanie.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2014

Polecam pana Wojtka - mój angielski bardzo się poprawił, szczególnie jeśli chodzi o mówienie, gramatykę. Pan Wojtek jest bardzo zaangażowany w prowadzenie zajęć. Jego rady zmieniły moje podejście do języka i do sposobów nauki we własnym zakresie - naprawdę pomógł mi przełamać barierę językową. Jeszcze raz polecam każdemu kto poważnie podchodzi do nauki języka angielskiego.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2013

Przez rok miałem korepetycje u tego pana. Jest wymagający, trzeba przyznać, ale dobrze uczy, dużo tłumaczy, objaśnia, przynosi sporo ćwiczeń. Dużą uwagę poświęca wymowie. Generalnie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.