Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Zabrze (Centrum)
Gliwice
Katowice
Dąbrowa Górnicza
Chorzów
Sosnowiec
Będzin
Ruda Śląska
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielskicena do ustalenia

Wojciech

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

Wolne terminy Jestem osobą, która uczy z zamiłowania,  z wyjsztalcenia anglista,  z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć indywidualnych oraz konwersacji dostosowanych do ucznia oraz jego potrzeb językowych.

Udzielam lekcji wg programu dostosowanego do danej osoby. Chętnie poprowadzę osobę, która stawia swoje pierwsze kroki w nauce języka, a także osobę na bardziej zaawansowanym etapie, której zależy na szlifowaniu języka.
W trakcie zajęć możemy skoncentrować się na:

-Nauka języka przed i po wyjeździe za granicę (codzienne sytuacje, niezbędne słownictwo używane na co dzień itp.)
-Rozmowa o pracę/CV
-Przygotowanie do egzaminów (gimnazjalny, maturalny, FCE, CAE, CE, IELTS) i egzaminów poprawkowych
-Pomoc w zdaniu semestru w szkole lub zaliczeń na studiach
-Przygotowanie do szkoły, odrabianie zadań domowych, na studiach itp.
Istnieje możliwość nauki w grupach stacjonarnie i online oraz
-- realizowania indywidualnego programu dostosowanego do potrzeb danej osoby.

-Skutecznie pomagam przełamać blokadę w mówieniu. Podczas zajęć kładę nacisk na praktyczne rozumienie oraz naukę mówienia, otaczanie się językiem i budowanie intuicji językowej , a nie tylko gramatykę i wypełnianie ćwiczeń.
-Skutecznie pomagam przełamać barierę językową, a co za tym idzie, zyskać przydatny atut - swobodne porozumiewanie w języku obcym.

  1. w razie potrzeby proponuję różne metody nauki (np. techniki zapamiętywania słownictwa), jednocześnie wplatając niekonwencjonalne podejście do nauki gramatyki.
  2. Zapewniam nowoczesne i przydatne materiały edukacyjne z podręczników, materiały swojego autorstwa, a także ze źródeł takich jak internet, magazyny czy filmy, infografiki, tabele, przydatne strony, teksty z czasopism, nagrania audio etc
  3. Zawsze staram się w maksymalnym stopniu wykorzystać czas przeznaczony na lekcję, choć tempo pracy dostosowuję do wymagań i poziomu ucznia.

+Niekonwencjonalne podejście do nauki mówienia (na bieżąco wynotowuję i wysyłam do ucznia wskazówki i korekty błędów gramatycznych i leksykalnych wraz z przykładami, uwagi odnośnie wymowy itp. Dzięki temu uczeń po lekcji ma swobodny dostęp do powtórki z treści całych zajęć)

-Umiejętność postawienia się w sytuacji ucznia, wyczucia jakie są jej potrzeby językowe oraz z czym może mieć trudności, umożliwiają mi dostosowanie się do danej osoby. Myślę, że dzięki temu potrafię przekazać wiedzę nawet najmniej zmotywowanym uczniom.

W trakcie zajęć z jednej strony staram się wyłożyć materiał łopatologicznie a z drugiej b. zmuszam do myślenia.

Staram się abyuczeń przstawił się na angielski szyk zdania.

Uczniowie doceniają przy tym moją dalekoidącą cierpliwość :)

 

Jest również możliwość nauki ONLINE z wykorzystaniem skype/viber, google docs i innych narzędzi usprawniających naukę przez internet.
Efekty tej formy zajęć przekładają się na dużą satysfakcję wśród uczniów.
Jeśli zastanawiasz sie nad podjeciem wspolpracy, jest mozliwosc aby umowic się na darmową, niezobowiązującą lekcję próbną przez skype. Zapraszam. )
Wojciech Ignatowski

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 24:00
Wtorek08:00 - 24:00
Środa08:00 - 24:00
Czwartek08:00 - 24:00
Piątek08:00 - 24:00
Sobota08:00 - 24:00
Niedziela08:00 - 24:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2017

Polecam, nauczyciel o duzej wiedzy merytorycznej z indywidualnym podejsciem. Elastyczny jesli chodzi o wybor terminu nauki. Gdyby nie to ze z przyczyn prywatnych musialam zrezygnowac to dalej bym kontynuowala u niego nauke.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2017

Polecam bardzo dobry nauczyciel. Indywidualne podejście do zajęć potrafi umiejętnie dopasowanie się do wiedzy i wymagań ucznia. Elastyczny czas zajec

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2017

Polecam Wojtka ponieważ jest to profesjonalny wykładowca jeśli chodzi o naukę języka. Dużym plusem jest zaangażowanie oraz indywidualne podejście do swoich uczniów. Podczas nauki bylem pod wrażeniem jaką Wojtek posiada wiedzę i w jaki sposób potrafi ją przekazać. 100% satysfakcji , polecam

avatar
Mariusz Janus.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2016

Perfekcyjna umiejętność przekazania wiedzy,świetne podejście do nauczania. Kontak super. Polecam z całego serca

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
27 grudnia 2016

Polecam zajęcia z Wojtkiem Lekcje prowadzone w miłej, bezstresowej atmosferze Forma zajęć dostosowana do indywidualnych umiejętności ucznia Dużo ciekawych materiałów pozwalających rozszerzyć słownictwo oraz zrozumieć gramatykę

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2016

Polecam korepetycje u Wojtka. Indywidulane podejście, dostosowywanie poziomu do i sposobu nauki do klienta, wypełnianie jego oczekiwań co do zakresu nauki, duża elastyczność i zaangażowanie.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2014

Polecam pana Wojtka - mój angielski bardzo się poprawił, szczególnie jeśli chodzi o mówienie, gramatykę. Pan Wojtek jest bardzo zaangażowany w prowadzenie zajęć. Jego rady zmieniły moje podejście do języka i do sposobów nauki we własnym zakresie - naprawdę pomógł mi przełamać barierę językową. Jeszcze raz polecam każdemu kto poważnie podchodzi do nauki języka angielskiego.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2013

Przez rok miałem korepetycje u tego pana. Jest wymagający, trzeba przyznać, ale dobrze uczy, dużo tłumaczy, objaśnia, przynosi sporo ćwiczeń. Dużą uwagę poświęca wymowie. Generalnie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.