Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
 
Online
Zabrze (Centrum)
Gliwice
Katowice
Dąbrowa Górnicza
Częstochowa
Chorzów
Sosnowiec
Będzin

O mnie

Jestem absolwentem anglistyki, osobą lubiącą uczyć i motywować do nauki języka obcego. Prowadzę zajęcia językowe online (skype) oraz stacjonarne, dostosowane do poziomu znajomości języka i wymogów osoby w każdym wieku. Moi uczniowie doceniają moją daleko idącą cierpliwość w trakcie zajęć, zaangażowanie oraz otwartość na sugestie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2017

Polecam, nauczyciel o duzej wiedzy merytorycznej z indywidualnym podejsciem. Elastyczny jesli chodzi o wybor terminu nauki. Gdyby nie to ze z przyczyn prywatnych musialam zrezygnowac to dalej bym kontynuowala u niego nauke.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2017

Polecam bardzo dobry nauczyciel. Indywidualne podejście do zajęć potrafi umiejętnie dopasowanie się do wiedzy i wymagań ucznia. Elastyczny czas zajec

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2017

Polecam Wojtka ponieważ jest to profesjonalny wykładowca jeśli chodzi o naukę języka. Dużym plusem jest zaangażowanie oraz indywidualne podejście do swoich uczniów. Podczas nauki bylem pod wrażeniem jaką Wojtek posiada wiedzę i w jaki sposób potrafi ją przekazać. 100% satysfakcji , polecam

avatar
Mariusz Janus.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2016

Perfekcyjna umiejętność przekazania wiedzy,świetne podejście do nauczania. Kontak super. Polecam z całego serca

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
27 grudnia 2016

Polecam zajęcia z Wojtkiem Lekcje prowadzone w miłej, bezstresowej atmosferze Forma zajęć dostosowana do indywidualnych umiejętności ucznia Dużo ciekawych materiałów pozwalających rozszerzyć słownictwo oraz zrozumieć gramatykę

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2016

Polecam korepetycje u Wojtka. Indywidulane podejście, dostosowywanie poziomu do i sposobu nauki do klienta, wypełnianie jego oczekiwań co do zakresu nauki, duża elastyczność i zaangażowanie.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2014

Polecam pana Wojtka - mój angielski bardzo się poprawił, szczególnie jeśli chodzi o mówienie, gramatykę. Pan Wojtek jest bardzo zaangażowany w prowadzenie zajęć. Jego rady zmieniły moje podejście do języka i do sposobów nauki we własnym zakresie - naprawdę pomógł mi przełamać barierę językową. Jeszcze raz polecam każdemu kto poważnie podchodzi do nauki języka angielskiego.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2013

Przez rok miałem korepetycje u tego pana. Jest wymagający, trzeba przyznać, ale dobrze uczy, dużo tłumaczy, objaśnia, przynosi sporo ćwiczeń. Dużą uwagę poświęca wymowie. Generalnie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.