Talk And Roll - Wojciech Pietrak

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Kobyłka
Wołomin
Zielonka
Radzymin
Ząbki
Marki
Rembertów
Tłuszcz
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Talent do nauki języków obcych to mit. Każdy może nauczyć się języka angielskiego, a ja pokażę Ci jak to zrobić. Tak na prawdę to jest tylko Twoja decyzja. 

POSZUKAJ TALK AND ROLL NA:
- www talk and roll pl
- YouTube
- Facebook
- Instagram 

KURS: MÓW SWOBODNIE PO ANGIELSKU - więcej info na stronie: www talkandroll pl 

✅ Dzięki temu kursowi wykorzystasz swój językowy potencjał i zamiast rozwiązywać ćwiczenia w podręcznikach, zaktywizujesz swoje umiejętności konwersacyjne i uzyskasz płynność w komunikacji. Bo żeby mówić lepiej, trzeba mówić więcej… A to wszystko w przyjaznej, pełnej wzajemnego wsparcia atmosferze.  

LEKCJE INDYWIDUALNE - stwórzmy unikalny program nauki, pamiętając o tym, jaką masz osobowość, zainteresowania, językowe potrzeby, cele, motywacje i możliwości.  

✅ Posiadam 13 letnie doświadczenie. Pracuję w oparciu o coaching i mentoring językowy. Wykorzystuję metody i narzędzia stosowane przez poliglotów. Preferuję luźną atmosferę podczas zajęć. Stosuję elementy psychologii uczenia się, techniki efektywnej nauki oraz motywacyjne. Oferuję dostęp do książek uproszczonych, audiobooków, filmów w języku angielskim. 

✅ Gram po Twojej stronie i chcę Ci być partnerem oraz wspierać Cię w drodze do Twojego językowego celu. Będziemy rozmawiali na tematy, które Ciebie interesują. Pomogę Ci wypracować dobre nawyki, dzięki którym proces nauki stanie się przyjemniejszy i skuteczniejszy. U podstaw bariery w mówieniu leży strach. Dlaczego bawmy się nauką, bo nie da się dobrze się bawić i jednocześnie się bać. Nie chcę wytykać Ci każdego błędu, bo uważam, że Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi. Nieustanne poprawianie nierzadko prowadzi do bariery językowej.  

✅ Zajęcia odbywają się ONLINE lub w Kobyłce przy ul. Orszagha 8, (wejście od ul. Konarskiego, 4 min spacerkiem od stacji PKP).

✅ UWAGA: proszę o kontakt tylko osoby dorosłe,  które są poważnie zainteresowane poprawą kompetencji językowych. Od wszystkich swoich uczniów oczekuję inwestycji min 30 min dziennie na angielski (możesz wykorzystać czas spędzony w drodze do oraz z pracy, pouczyć się przy okazji wykonywania obowiązków domowych lub czekając w kolejce). Zajęcia odwołujemy najpóźniej do godz. 18.00 w dniu poprzedzajacym umówiony termin. Ich odwołanie w krótszym czasie skutkuje pokryciem połowy kosztów. Zasada ta dotyczny zarówno Ciebie jak i mnie.

➡️ Cena lekcji indywidualnych: 60 min - 100 zł, 90 min - 140 zł

➡️ Zapraszam na lekcję próbną.  Cena: 50 zł

➡️ Wystawiam faktury VAT.

Zapraszam.
Wojciech Pietrak
Tel. 668-007-141
www talk and roll pl
YouTube: talk and roll
FB: Talk And Roll
IG: talk_and_roll

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 15:00
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Talk And Roll - Wojciech Pietrak
ul. Orszagha 8
05-230 Kobyłka
NIP: 1251347411

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 39
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2019

Wojtek dla mnie to trener, mentor z bardzo ludzkim podejściemi. To nie jest zwykły nauczyciel jezyka angielskiego. Lekcje u Wojtaka to nie takie standardowe spotkania. Warto iść na pierwszą lekcję i samemu się przekonać:-). Ja miałam bardzo dużo nauczycieli języka angielskiego i zaczynałam wiele razy nigdy nie ruszałam z miejsca. Było nudno, mało atrakcyjnie i ciągle nie wierzyłam, że mogę się nauczyć tego języka. Wojtak pokazał mi jak się uczyć i coś nagle ruszyłko. Nawet zaczełam ,,lubić” język angielski, a jak już mówię to dopero jest radość:-). Pamiętam jedną z pierwszych lekcji kiedy siedziałam napięta, zdenerwowana i starałam się, żeby mówić idealnie... . Wojtek nagle założył sweter na lewą stronę... myśle co on robi? A on skomentował ,, nie musi być idealnie” no i nie musi:-). ,, Jak dzieci uczą się mówić to poprostu mówią i tak uczą się języka” prawda? No jasne, że prawda mam żywy przykład w domu:-).
Wojtek też uświadamia, że dużo jest w Twoich rękach i dzięki swojej pracy osiagniesz swoj cel. Jak na siłowni... ,,gym everyday”. Jest też bardzo motywujący i z poczuciem humoru, ale jednocześnie wymagający. Bardzo polecam spotkania z języka angielskiego u Wojtka narawdę warto. Zapewniam, że to nie będzie stracony czas:-).

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2019

Dzięki Wojtkowi wreszcie nauczyłem się mówić swobodnie, a zawsze myślałem, że to niemożliwe, więc jeśli myślisz podobnie to koniecznie się z nim skontaktuj.

Dzięki Wojtek!

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2019

Warsztaty w Wojtkiem otworzymy mnie na świat, w którym używa się angielskiego bez strachu.

avatar
PIOTR
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2019

Piotrek
Uczę się języka angielskiego już ładnych parę lat nawet zacząłem żartować że książkę do angielskiego będę musiał zabrać ze sobą do grobu a i tak się nie nauczę tego języka, dopiero lekcje a raczej (Warsztaty Językowe) na których Wojtek wprawia w życie swoją (autorską) metodę nauki pozwoliły mi rozmawiać po ANGIELSKU i cieszyć się z używania ANGIELSKIEGO.
Polecam

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2019

Dzięki warsztatom językowym wiem jaka forma nauki jest dla mnie najlepsza z jakich materiałów korzystać aby rozwijać swoje umiejętności mówienia i słuchania.
Co robić żeby nauka była dla mnie przyjemnością.
Warsztaty językowe to przede wszystkim swobodna atmosfera a Wojtek to ososba, która zaraża optymizmem i dobrym humorem.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2019

Jeśli zastanawiasz się co zrobić aby zacząć swobodnie rozmawiać w języku angielskim, przełamać barierę językową, polecam rozpocząć wspólną naukę z Wojtkiem – nauczy Cię jak do osiągnąć!!!
Od 5 miesięcy uczęszczam regularne na zajęcia indywidualne, brałam także udział w spotkaniach w grupie ,organizowanych przez Wojtka takich jak „Warsztaty językowe”. Jest to dla mnie super doświadczenie !!! Nauczyłam się i zrozumiałam jak wyrobić sobie dobre nawyki uczenia się, co zrobić aby nauka stała się rozrywką po którą chcę sięgać w każdej wolnej chwili, jaka forma nauki jest dla mnie najbardziej skuteczna, jak utrzymać motywację do uczenia się.
Dziś mogę powiedzieć że nie boję się i potrafię rozmawiać po angielsku a jego dalsza nauka stała się częścią wpisaną w każdy dzień.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2019

Angielskiego z Wojtkiem uczę się na indywidualnych zajęciach, a ostatnio brałam też udział w jego warsztatach na temat przełamania bariery językowej. " Nauka " z nim to przede wszystkim zero stresu, swobodna atmosfera na zajęciach, duuużo mówienia po angielsku, prawo do pomyłek i masa pomysłów jak się uczyć szybko, łatwo i przyjemnie. Dzięki spotkaniom Meet and Talk, które organizuje, poznałam wiele osób, z którymi mogę ćwiczyć swój angielski. Wojtek to po prostu teacher z pasją. Skutecznie motywuje do pracy, inspiruje do podejmowania wyzwań, zaraża pozytywną energią i optymizmem. Cóż więcej mogę dodać? Chyba tylko: "God bless You, You make me feel brand new"! Dziękuję.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2019

Wojtka poznałem na spotkaniach Meet and Talk, a następnie wziąłem udział w prowadzonych przez niego Talk and Roll Workshops. Zaraził mnie swoją enargią, pozytywnym nastawieniem i zupełnie zmienił moje podejście do nauki angielskiego. Niesamowity człowiek. Czasami, aż chciałoby się zaśpiewać "God bless You, You make me feel brand new"!

avatar
Mirella
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2018

Pan Wojtek to bardzo dobry nauczyciel z powołaniem. Zaczęłam z nim naukę około 2 lata temu i od tego czasu mój poziom języka angielskiego bardzo się poprawił - teraz uczę się na poziomie B2. Mając obecnie 15 lat, będąc w 3 gimnazjum zaczęłam się z Panem przygotowywać do FCE - zamierzam dawać do najlepszego prywatnego liceum w Warszawie do IB(matura międzynarodowa), a do tego ten certyfikat jest potrzebny. Dzięki Panu w przystępny i przyjemny sposób zdobyłam umiejętność mówienia bez barier językowych, zaczynam rozumieć coraz trudniejsze teksty i z większą łatwością zapamiętuję dane zwroty. Jak ktoś się jeszcze waha, to niech nie czeka - polecam zapisać się na lekcję próbną!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Na naukę nigdy nie jest za póżno . Wiem o tym i dlatego postanowiłam dodatkowo poznać język angielski. Miałam szczęście trafić do Wojtka. On naucza z pasją , a nie z obowiązku. Ma elastyczne podejście do programu nauczania .Stwarza możliwości dopasowania programu do indywidualnych potrzeb i stylów nauki, które przecież u każdego z nas są inne. Motywuje do pracy (lekko i niepostrzeżenie), jest słowny i zdyscyplinowany. Nauka z Wojtkiem , to przyjemność i przygoda z językiem obcym , a nie jak to czasem bywa obowiązek i permanentny stres. A więc polecam wszystkim..

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2018

Polecam serdecznie Wojtka! W ciągu niespełna roku Wojtek bardzo pomógł mi w mówieniu po angielsku oraz w gramatyce. Byłem początkującym uczniem, który bardzo słabo mówił po angielsku a gramatyka leżała. Teraz czuję się w angielskim dużo pewniej. Wojtek jest wszechstronnym nauczycielem języka angielskiego, potrafi zarówno solidnie uczyć klasycznie - w moim przypadku była to nauka gramatyki - oraz potrafi uczyć w bardzo praktyczny, cierpliwy i skuteczny sposób mówienia po angielsku. Dokładnie tego wszystkiego potrzebowałem i dostałem to na lekcjach u Wojtka. Polecam. Dziękuję i pozdrawiam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2017

Po "edukacji" w szkole nabrałam przekonania, że nigdy nie nauczę się angielskiego. Przez wiele lat żyłam w przekonaniu, że nigdy nie będę nawet trochę mówić po angielsku. Z wielką starannością szukałam więc korepetytora. Na szczęście Wojtek okazał się dokładnie takim, jak go tu opisują. Z jednej strony jest wymagający, systematyczny, świetnie tłumaczy, jest wyrozumiały i pomocny. Daje dodatkowe materiały, pokazuje jak można efektywnie uczyć się samemu w domu, aby być lepiej przygotowanym do lekcji. Jak dla mnie dodatkowym atutem jest również poczucie humoru i niebanalna osobowość, która sprawia że na lekcje do Wojtka chodzę z ochotą, a nauka języka stała się przyjemnością.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2017

Bardzo polecam naukę języka angielskiego z Wojtkiem!!! Zajęcia prowadzone są w miłej i sympatycznej atmosferze, indywidualne podejście do każdego pozwolił mi przełamać strach w mówieniu. Wyszukuje ciekawe materiały, z których można korzystać w domu i utrwalać wiedzę. Wojtek jest bardzo sympatyczny, cierpliwy oraz pomysłowy, jeśli chodzi o przekazywanie wiedzy. Polecam :).

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2017

Bardzo polecam p. Wojtka jako nauczyciela. Dzięki lekcjom z p. Wojtkiem moja 16-letnia córka polubiła naukę języka angielskiego. P. Wojtek z łatwością nawiązuje dobry kontakt z uczniami, nie uczy szablonowo, ma indywidualne podejście do uczniów. Córka zawsze z przyjemnością uczestniczy w zajęciach z p. Wojtkiem – nie rezygnuje z nich nawet w wakacje. Zaletą p. Wojtka jest również solidność i słowność – w trakcie rocznej nauki nie było przypadku nagłego/bezzasadnego odwołania zajęć, opóźnień, itp. Polecam!

avatar
Dominika B
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2017

Bardzo polecam korepetycje u Wojtka. Zawsze kiedy miałam styczność z angielskim w szkole lub u innych korepetytorów miałam wrażenie, ze nauczenie się tego języka w moim przypadku jest chyba niemożliwe. Jednak teraz kiedy uczę się z Wojtkiem niemożliwe stało się możliwe! Wojtek jest ambitny i pomysłowy, "uczy bawiąc i bawi ucząc"! Ma wiele pomysłów jak sprawić, by nauka była ciekawa, interesująca i przyjemna :)

avatar
Ola B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2017

Serdecznie polecam Wojtka jako nauczyciela języka angielskiego :) koleżeńska atmosfera na zajęciach oraz podejście Wojtka do nauki sprawia, że angielski staje się przyjemnością :)

avatar
Patrycja G.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2017

Wojtek jako jedyny po kilku latach nauczył mnie gramatyki. W bardzo przyjazny a zarazem skuteczny sposób przekazuje informacje. Konwersacje na różne tematy powodują, że zajęcia z Wojtkiem po angielsku to czysta przyjemność

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2017

Wojtek to pierwsza osoba, ktora sprawiła, że polubiłam język angielski.
Przeszłam kursy w różnych szkołach, które tylko mnie zniechecaly do nauki tego języka-a zmobilizować mnie do czegoś jest naprawdę ciężko ;)
Super atomosfera na lekcjach :)
Zdecydowanie na TAK!!!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2017

Zdecydowanie polecam! Do Wojtka trafiłam kompletnie załamana moim stanem wiedzy, a po niecałym semestrze zdałam egzamin na poziomie B2!
Przyjazna atmosfera na lekcjach i nietypowy, ale skuteczny sposób nauczania pozwolił mi polubić i zrozumieć angielski, a nawet sprawić, ze chętnie się go uczę.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2016

Bardzo dobry korepetytor. Na jego lekcjach uczę się nie tylko gramatyki, ale co najważniejsze swobodnego porozumiewania. Polecam wszystkim :).

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2016

Och Ach i Ech!
Zdałam egzamin, do którego podchodziłam kilka razy, a z Wojtka pomocą udało mi się od razu! Poziom B2! Polecam Wojtka, najlepszy nauczyciel angielskiego jakiego miałam okazje poznać, cierpliwy i z pasją:))

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2016

Świetna osoba, wspaniałe zajęcia oraz bardzo dobry nauczyciel języka angielskiego. Polecam, bo po lekcjach z Wojtkiem, maturę ustną zdałem na 100%! Dobre podejście do ucznia, wie co trzeba u kogo poprawić i nad czym popracować więcej. Zajęcia są w super atmosferze i przychodzę zadowolony mimo uczulenia na kota! :)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2016

Wojtek to zdecydowanie najlepszy korepetytor na jakiego mogłem trafić:) Świetna atmosfera, indywidualne podejście, dużo cennych rad i w ostateczności dobrze zdana matura. Polecam w 100%! :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2016

Polecam lekcje u Wojtka - miła atmosfera, wysokie wymagania w zależności od poziomu, świetna przemiana słabych stron na te dobre oraz super przygotowanie do egzaminu. Nic dodać, nic ująć!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2016

Polecam pana Wojtka w 100%. Sympatyczny, towarzyski i rzetelny nauczyciel.
PS. Jeśli ktoś lubi rozmowy o biznesie to będzie miał o czym rozmawiać z panem Wojtkiem ;)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2016

Polecam. Moje 10-letnia córka bardzo lubi lekcję z Panem Wojtkiem, który dobrze motywuje do nauki małe leniuszki. Doskonale dobiera materiały do zajęć. Dodatkowym plusem jest to, że Pan Wojtek mam indywidualne podejście do każdego z uczniów. Lekcje nie są prowadzone szablonowo.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2015

Polecam. Świetny nauczyciel, indywidualne podejście do każdego ucznia, doskonale dobrane materiały i elastyczność terminów.

avatar
sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2015

Witam.polecam lekcje z Wojtkiem bardzo profesjonalne podejscie do pracy miła atmosfera i bardzo indywidualne podejście do ucznia .

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2015

Szczerze polecam, bardzo wyrozumiały nauczyciel+ miła atmosfera zajęć. Dzięki Wojtkowi nauczyłem się mówić po angielsku.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2015

Polecam korepetycje u Wojtka. Lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Jednym z dużych atutów jest niestandardowe podejście do ucznia, odrzucając tym samym dobrze znaną metodę ze szkół "wykuć na pamięć". Zajęcia przebiegają absolutnie bezstresowo. Polecam!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2015

Wojtek jest super nauczycielem. Od roku uczy mojego 13-letniego syna i naprawdę widzę (a właściwie słyszę) jak moje dziecko rozmawia z obcokrajowcami bez stresu. Naprawdę pełny profesjonalizm.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2015

Gorąco polecam korepetycje u Wojtka! Zajęcia odbywają się w milej atmosferze. Dzięki Wojtkowi widzę u siebie duży progres w języku angielskim i pomógł mi przełamać barierę porozumiewania się. A wszystko odbywa się podczas ciekawych dyskusji. Najlepszy korepetytor jakiego spotkałam !

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2014

Nauczyciel godny polecenia, ze skutkiem pozytywnym pomógł przygotować się do egzaminu w pracy. Pomocny, ma trafne podpowiedzi co do nauki i zapamiętywania.Język branżowy nie stanowił problemu. Polecam

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2014

Polecam korepetycje u Pana Wojtka. Zajęcia przebiegają w bardzo miłej i nie stresującej atmosferze oraz prowadzone są "pod" ucznia. Pan Wojtek dysponuje przeróżnymi materiałami i pomysłami na to jak skutecznie podszkolić się w języku angielskim. Jest bardzo rozmowny i lubi opowiadać różne historie w języku angielskim, co gwarantuje jeszcze większą możliwość osłuchania się z tym językiem.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2013

Gorąco polecam korepetycje u Wojtka.
Profensjonalista w każdym calu.
Dobrze nawiązuje kontakt z uczniem,skupia sie na jego słabych stornach jak również umacnia dobrymi praktykami rowoj mocnych stron w nauce w języce angielskiego.
W ciągu mojej nauki angielskeigo Wojtek zajmuje pierwsze miejsce pod względem jakości ,pomocy itp.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2013

Bardzo sympatyczny i kompetentny nauczyciel. Pomocny, dobrze przygotowany do zajęć. Lekcje są ciekawe i przebiegają w miłej atmosferze. Naprawdę polecam!

Talk And Roll - Wojciech Pietrak

Dziękuję za opinię!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2012

Naprawdę polecam, ciekawe zajęcia, dużo materiałów i solidne przygotowanie!

Talk And Roll - Wojciech Pietrak

Dziękuję za opinię i jeszcze raz gratuluję zdanego egzaminu! :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2012

Świetny nauczyciel, indywidualnie podchodzi do każdego ucznia. Polecam !!!

Talk And Roll - Wojciech Pietrak

Dziękuję za opinię! Z Maćkiem znamy się już kilka lat :)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2012

Gorąco polecam! Solidny nauczyciel!

Talk And Roll - Wojciech Pietrak

Dziękuję za opinię!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.