Wojciech Pietrak

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Online
Wołomin
Ząbki
Legionowo
Otwock
Pruszków
Piaseczno
Mińsk Mazowiecki
Siedlce
Faktura VAT

Wojciech Pietrak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/554 opinie
Dla użytkownika Wojciech Pietrak

O mnie

Moja siostra studiowała anglistykę, ja nie… Ona nie pracuje jako anglistka, ja tak… Jestem więc samoukiem, który od początku szukał odpowiedzi na pytanie: na czym najbardziej zależy moim uczniom i jak możemy to osiągnąć w możliwie najszybszym czasie, w możliwie najfajniejszej atmosferze. Tak, aby moi uczniowie w relatywnie krótkim czasie odczuwali postępy i nie uciekali przed angielskim, ale do angielskiego.



W ciągu 14 lat pracy jako ticzer, przepracowałem ponad 16 000 godzin i pomogłem dziesiątkom osób osiągnąć ich językowy cel. Zawsze byłem typem buntownika, który nie widział sensu w podejściu: zakuj, zdaj, zapomnij i nie chciał się uczyć czegoś tylko dlatego, że ktoś tak powiedział. Zawsze szukałem metod, narzędzi, które często odbiegają od klasycznego podejścia do nauczania języka i nierzadko odbiegałem od typowego wizerunku nauczyciela.



W mojej pracy udało mi się osiągnąć pewną dwoistość: z jednej strony jestem wymagający i potrafię zrezygnować ze współpracy, jeśli przez dłuższy czas mój podopieczny się obija i nie wywiązuje się z naszych wspólnych ustaleń. Z drugiej strony stawiam na humor, relacje z uczniem, nie boję się przeklinać i być kontrowersyjny!



Jeszcze zanim zacząłem uczyć, zainteresowałem się rozwojem osobistym, coachingiem, mentoringiem i psychologią. Mam za sobą setki godzin spędzonych na indywidualnych sesjach z różnymi specjalistami. Wziąłem udział w ponad 170 konferencjach, szkoleniach i warsztatach, podczas których doskonaliłem swoje umiejętności miękkie. Przeczytałem i przesłuchałem dziesiątki książek o tematyce rozwoju ludzkiego potencjału. Przez te kilkanaście lat wiedzę tą systematycznie wdrażałem podczas lekcji z uczniami.



Kilka lat temu zafascynował mnie świat poliglotów. Metody i narzędzia, z których korzystają oraz podejście do nauki języków obcych. I tu po raz kolejny - kursy, szkolenia, książki.



Z tych wszystkich doświadczeń zrodziła się metoda Talk And Roll, zorientowana na swobodę komunikacji, skuteczne narzędzia i metody, nietuzinkowe relacje i mentoring językowy. Obecnie rozwijam mój zespół o kolejnych lektorów, z którymi dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem, ucząc ich mojej autorskiej metody.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 54
avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2023

Szkołę znalazłam sama w internecie sugerując się opiniami klientów no i mimo oceny na 5 to strzał w 10-tkę :) Nauka z Pauliną na lekcjach indywidualnych to świetna organizacja zajęć, bardzo ciekawa, dynamiczna i bez chwili na nudę. Otwartość, dopasowywanie się do indywidualnych potrzeb słuchacza , pełne zaangażowanie, umiejętności tłumaczenia zawiłości językowych - tak wyglądają lekcje z Pauliną. Trzymanie odpowiedniego poziomu zajęć i umiejętność motywowania do nauki/odrabiania prac domowych to już ,, wisienka na torcie '' ! Pozdrawiam

Szkoła Językowa Wojciech Pietrak

Dziękujemy bardzo!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2023

Szkole polecił mi mój znajomy, to był dobry wybór, już pół roku za nami. Cenie sobie elastyczność ze względu na ciagle rozjazdy, za równo w terminach spotkań jak i samych spotkaniach, np podczas podróży mam możliwość zrobienia konwersacji, gdy jestem stacjonarnie i mam możliwość robimy gramatykę. Spotykam się z Natalia, cenie w niej najbardziej praktyczne podejście do języka ze względu na studia międzynarodowe, korpo skróty to nie mój świat - ale ze względu na moja prace również uczymy się oficjalnych form stosowanych na stanowiskach pracy. Po tym pół roku najbardziej doceniam nabyta swobodę wypowiedzi, oraz skoncentrowanie na główny cel konwersacji tzn uzyskanie informacji/zrozumienie - jak nie tym wyrażeniem to innym, opisowo , cokolwiek aby się swobodnie dogadać. Polecam !

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2022

Daje 5 gwiazdek, ponieważ polecam szkołę - za duża elastyczność, dobra kadrę i pro-klienckie nastawienie. I jeżeli się chce, to również online można się nauczyć.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2022

Na informację o tej szkole trafiłam przypadkiem na Facebooku, a że w pracy wzrosła mi ilość spotkań i rozmów z oddziałem zagranicznym postanowiłam popracować nad swoim angielskim w zakresie mowy i rozmów. Czułam że potrzebuję pilnej pomocy w angielskim. I to był strzał w 10! Zajęcia miałam z Olą. W kilka miesięcy przełamałam swój lęk przed rozmawianiem po angielsku, rozwinęłam słownictwo i wiele się nauczyłam, a przede wszystkim spędziłam super czas na zajęciach (mam doświadczenia z innymi lektorami którzy wywoływali stres podczas zajęć). Teraz żadne "calle" po angielsku mi nie straszne! Polecam!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2022

Cieszę się, że trafiłam na szkołę językową Talk and Roll, a jeszcze bardziej, że prowadzi mnie Paulina. Zajęcia i tematy dobierane są indywidualnie pode mnie, a ilość materiału jest wprost proporcjonalna do moich możliwości. Paulina pokazała mi wiele opcji, z których mogę korzystać aby również samodzielnie szkolić się w języku. Nie skupiamy się tylko na jednej płaszczyźnie ale rozwijamy każdą : mówienie pisanie i słuchanie. Paulina prowadzi zajęcia w miłej atmosferze co sprawia, że nie mogę doczekać się kolejnych lekcji. Błędy, które popełniam są na bieżąco omawiane i nawet jak czegoś nie mogę zapamiętać to Paulina na spokojnie, raz jeszcze mi wszystko tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona dlatego też kontynuuję współpracę z Pauliną, co chyba jest najlepszą opinią :)
Polecam bardzo :) jeśli się zastanawiacie to teraz jest ten moment aby przestać się zastanawiać i zacząć realizować plany.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2021

Przez lata uczyłam się angielskiego i mam całkiem dobry poziom, jeśli chodzi o pisanie i słuchanie. Natomiast mówienie po angielsku było dla mnie praktycznie niemożliwe, a jeśli musiałam już coś powiedzieć po angielsku to była to tragedia - analizowanie każdego słowa, formy, czasu, który powinien być użyty. Horror... Dlatego zdecydowałam się na zajęcia indywidualne i trafiłam na Olę. Po pół roku czuję się swobodnie w mówieniu po angielsku, przychodzi mi to z dużą łatwością, a przede wszystkim nie analizuję każdego słowa, po prostu mówię! Ola pilnuje, abym samodzielnie regularnie ćwiczyła angielski i to mnie bardzo mobilizuje. Również dzięki Oli dowiedziałam się o przyjemnych metodach nauki angielskiego :) Rozmowy z Olą są swobodne, ale co najważniejsze podejmujemy różne tematy rozmów, co mi osobiście pomaga poszerzać słownictwo, jak również jest wyzwaniem, aby się wypowiedzieć nie znając odpowiednich słów.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2021

Lekcje z Wojtkiem, to przede wszystkim czas inspiracji i dopingu do nauki języka. Właściwy balans pomiędzy nauką i dbałością o poprawne, metodyczne prowadzenie procesu. To wszystko przyprawione świetną atmosferą i otwartością. W trakcie spotkań skupiamy się na umiejętnościach, a nie na błędach. Bardzo polecam!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2021

Bardzo dużo dały mi lekcje z Wojtkiem. Zarówno zajęcia indywidualne, jak i te grupowe, podczas których rozmawiamy z losowymi rozmówcami na ciekawe tematy. Wojtek dopasowuje materiał i formę lekcji dla każdego z osobna - nie narzuca jednej, sztywnej formy, której nie można zmienić.
Zajęcia grupowe pozwoliły mi wejść o poziom wyżej jeśli chodzi o komunikację w języku angielskim, teraz wyjazd służbowy, czy zagraniczne wakacje - nie są już takie straszne.
Zachęcam serdecznie do nawiązania współpracy z Wojtkiem, nie będzie to kolejny nudny lektor języka angielskiego - zapewniam:)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2021

Polecam serdecznie zajęcia w Talk And Roll Wojciech Pietrak. Podczas lekcji z Olą uczę się nowych rzeczy w ciekawy, nieznany mi dotąd sposób. Ola dobiera różne metody nauczania do moich zainteresowań i preferencji. Po trzech miesiącach zajęć jestem bardziej otwarta na treści w języku angielskim i zdecydowanie lepiej rozumiem ze słuchu. Oprócz postępów w poznawaniu języka ciekawie spędzam czas  a sama Ola jest przemiła :-)
Równie gorąco zachęcam do kursu konwersacji prowadzonego przez Wojtka. Grupa jest przyjazna, atmosfera luźna a efekty same się robią :-) Wojtek ciekawie nas prowadzi, zawsze można liczyć na jego wsparcie. Dodatkowo jest pogodny i optymistyczny tworząc dobry klimat dla obcowania z językiem. Po kilku miesiącach widzę u siebie zdecydowane postępy.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2021

Fajnie sie uczyc z Ola, bo minal miesiac a ja juz potrafie cos powiedziec i odpowiedziec po angielsku a nie jak zawsze norweski mi sie wlaczal:D Dzieki Wojtek!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2021

Po wielu latach nauki angielskiego w szkole co najwyżej mogłem posłuchać konwersacji obcokrajowców. Nie było mowy o rozmowie. Trwało to długo a problem narastał do rangi niemożliwego do przeskoczenia. Po kilku próbach znalezienia korepetytora idealnego trafiłem na Wojtka, przystojny, inteligenty, zabawny - tego szukałem! Od samego początku zaczęliśmy łamać wszelkie bariery! (językowe). Bardzo swobodny kontakt, średnie poczucie humoru i przede wszystkim świetne podejście do nauczania! Polecam serdecznie każdemu co się cyka i myśli że się nie da. A da się i z pomocą przychodzi Wojtek ;)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2021

Nie mogę wyjść z podziwu dla umiejętności Wojtka odnośnie nauki języka angielskiego. Posiada on niezwykły dar słuchania ucznia i reagowania na jego potrzeby językowe dopasowując metodę uczenia to jego potrzeb, możliwości oraz czasu jakim dysponuje.
uczeń. Jeśli dana metoda nauczania nie działa Wojtek po prostu szuka innego rozwiązania, innej drogi. W moim przypadku nauka nastąpiła dwu torowo po pierwsze na Wojtka kursie grupowym przełamałam barierę językową, moje tabu, że nie potrafię się swobodnie komunikować i po drugie na lekcjach indywidualnych opracowaliśmy metodę jak doskonalić komunikację pod względem gramatycznym, oczywiście było to wszystko dopasowane do moich możliwości czasowych jako mamy dwójki dzieci prowadzącej dom i pracującej zawodowo. Dzięki Wojtkowi wypracowałam w sobie przekonanie że potrafię nauczyć się angielskiego bez najmniejszego problemu. W 100% polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2021

Wojtek jest najlepszym nauczycielem angielskiego ze wszystkich, z jakimi dotychczas się uczyłam.
Przede wszystkim zanim zaczęłam współpracę z Wojtkiem uważałam, że nie umiem nic, a już na pewno mówić po angielsku! Wojtek odczarował to przekonanie i już na pierwszych zajęciach zmobilizował do mówienia, by z każdą kolejną lekcją uczyć mnie swobody z komunikowaniu się na poziomie, na którym obecnie jestem. Pokazuje kolejne narzędzia, niesamowicie mobilizuje. Atmosfera podczas zajęć sprzyja swobodzie uczenia, nie boisz się popełniać błędów.
Jeśli wybierasz lekcje z Wojtkiem, to ostrzegam: tylko Twoje własne lenistwo, może Cię powstrzymać przed osiągnięciem wymarzonego celu czyli komunikacji na poziomie fluent. O resztę zatroszczy się Wojtek!
Szczerze polecam i dziękuję Wojtku za Twoją cierpliwość i niespożyte pokłady pomysłów, by znaleźć najlepszą drogę do mojego celu :-)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2021

Dzięki lekcjom z Wojtkiem można w szybki, przyjemny i przede wszystkim skuteczny sposób przełamać swoje bariery związane z mówieniem i uwierzyć w swoje umiejętności. Jestem tego idealnym przykładem - z osoby biernie używającej języka, z kilkuletnią przerwą w mówieniu, po 1,5 miesiąca lekcji z Wojtkiem przeszłam proces rekrutacji i dostałam pracę w międzynarodowej firmie. Wojtek ma świetne, bezstresowe podejście i rozmowy z nim to czysta przyjemność. ;)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2020

Wojtek człowiek, który jest niesamowitym nauczycielem. Potrafi z mało zmotywowanego ucznia, zrobić pasjonata języka angielskiego. Jego podejście jest wyjątkowe i do każdego, ale to każdego ucznia podchodzi indywidualnie. Widzi potencjał i nie spocznie, dopóki nie wykorzysta tego potencjału do granic możliwości. To niesamowita umiejetność. Jego wiedza z zakresu pedagogiki i psychologii pozwolą mu dostosować podejście do uczącego się. Jest świetnym słuchaczem i doskonale wyczuwa, co komu może być potrzebne do jeszcze skuteczniejszej nauki - i daje mu to. Jest bardzo uważny, otwarty i empatyczny. Jego relacja z uczniem jest wyjątkowa i oparta na partnerstwie i szacunku do tego, kim jest uczący się i jakie ma potrzebny. Jeżeli szukasz nauczyciela, który Cię zrozumie i nauczy angielskiego, to polecam z całych sił Wojciecha Pietraka nauczyciela z powołania i pasji. Dziękuję Wojtku:)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2019

Wojtek dla mnie to trener, mentor z bardzo ludzkim podejściemi. To nie jest zwykły nauczyciel jezyka angielskiego. Lekcje u Wojtaka to nie takie standardowe spotkania. Warto iść na pierwszą lekcję i samemu się przekonać:-). Ja miałam bardzo dużo nauczycieli języka angielskiego i zaczynałam wiele razy nigdy nie ruszałam z miejsca. Było nudno, mało atrakcyjnie i ciągle nie wierzyłam, że mogę się nauczyć tego języka. Wojtak pokazał mi jak się uczyć i coś nagle ruszyłko. Nawet zaczełam ,,lubić” język angielski, a jak już mówię to dopero jest radość:-). Pamiętam jedną z pierwszych lekcji kiedy siedziałam napięta, zdenerwowana i starałam się, żeby mówić idealnie... . Wojtek nagle założył sweter na lewą stronę... myśle co on robi? A on skomentował ,, nie musi być idealnie” no i nie musi:-). ,, Jak dzieci uczą się mówić to poprostu mówią i tak uczą się języka” prawda? No jasne, że prawda mam żywy przykład w domu:-).
Wojtek też uświadamia, że dużo jest w Twoich rękach i dzięki swojej pracy osiagniesz swoj cel. Jak na siłowni... ,,gym everyday”. Jest też bardzo motywujący i z poczuciem humoru, ale jednocześnie wymagający. Bardzo polecam spotkania z języka angielskiego u Wojtka narawdę warto. Zapewniam, że to nie będzie stracony czas:-).

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2019

Dzięki Wojtkowi wreszcie nauczyłem się mówić swobodnie, a zawsze myślałem, że to niemożliwe, więc jeśli myślisz podobnie to koniecznie się z nim skontaktuj.

Dzięki Wojtek!

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2019

Warsztaty w Wojtkiem otworzymy mnie na świat, w którym używa się angielskiego bez strachu.

avatar
PIOTR
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2019

Piotrek
Uczę się języka angielskiego już ładnych parę lat nawet zacząłem żartować że książkę do angielskiego będę musiał zabrać ze sobą do grobu a i tak się nie nauczę tego języka, dopiero lekcje a raczej (Warsztaty Językowe) na których Wojtek wprawia w życie swoją (autorską) metodę nauki pozwoliły mi rozmawiać po ANGIELSKU i cieszyć się z używania ANGIELSKIEGO.
Polecam

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2019

Dzięki warsztatom językowym wiem jaka forma nauki jest dla mnie najlepsza z jakich materiałów korzystać aby rozwijać swoje umiejętności mówienia i słuchania.
Co robić żeby nauka była dla mnie przyjemnością.
Warsztaty językowe to przede wszystkim swobodna atmosfera a Wojtek to ososba, która zaraża optymizmem i dobrym humorem.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2019

Jeśli zastanawiasz się co zrobić aby zacząć swobodnie rozmawiać w języku angielskim, przełamać barierę językową, polecam rozpocząć wspólną naukę z Wojtkiem – nauczy Cię jak do osiągnąć!!!
Od 5 miesięcy uczęszczam regularne na zajęcia indywidualne, brałam także udział w spotkaniach w grupie ,organizowanych przez Wojtka takich jak „Warsztaty językowe”. Jest to dla mnie super doświadczenie !!! Nauczyłam się i zrozumiałam jak wyrobić sobie dobre nawyki uczenia się, co zrobić aby nauka stała się rozrywką po którą chcę sięgać w każdej wolnej chwili, jaka forma nauki jest dla mnie najbardziej skuteczna, jak utrzymać motywację do uczenia się.
Dziś mogę powiedzieć że nie boję się i potrafię rozmawiać po angielsku a jego dalsza nauka stała się częścią wpisaną w każdy dzień.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2019

Angielskiego z Wojtkiem uczę się na indywidualnych zajęciach, a ostatnio brałam też udział w jego warsztatach na temat przełamania bariery językowej. " Nauka " z nim to przede wszystkim zero stresu, swobodna atmosfera na zajęciach, duuużo mówienia po angielsku, prawo do pomyłek i masa pomysłów jak się uczyć szybko, łatwo i przyjemnie. Dzięki spotkaniom Meet and Talk, które organizuje, poznałam wiele osób, z którymi mogę ćwiczyć swój angielski. Wojtek to po prostu teacher z pasją. Skutecznie motywuje do pracy, inspiruje do podejmowania wyzwań, zaraża pozytywną energią i optymizmem. Cóż więcej mogę dodać? Chyba tylko: "God bless You, You make me feel brand new"! Dziękuję.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2019

Wojtka poznałem na spotkaniach Meet and Talk, a następnie wziąłem udział w prowadzonych przez niego Talk and Roll Workshops. Zaraził mnie swoją enargią, pozytywnym nastawieniem i zupełnie zmienił moje podejście do nauki angielskiego. Niesamowity człowiek. Czasami, aż chciałoby się zaśpiewać "God bless You, You make me feel brand new"!

avatar
Mirella
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2018

Pan Wojtek to bardzo dobry nauczyciel z powołaniem. Zaczęłam z nim naukę około 2 lata temu i od tego czasu mój poziom języka angielskiego bardzo się poprawił - teraz uczę się na poziomie B2. Mając obecnie 15 lat, będąc w 3 gimnazjum zaczęłam się z Panem przygotowywać do FCE - zamierzam dawać do najlepszego prywatnego liceum w Warszawie do IB(matura międzynarodowa), a do tego ten certyfikat jest potrzebny. Dzięki Panu w przystępny i przyjemny sposób zdobyłam umiejętność mówienia bez barier językowych, zaczynam rozumieć coraz trudniejsze teksty i z większą łatwością zapamiętuję dane zwroty. Jak ktoś się jeszcze waha, to niech nie czeka - polecam zapisać się na lekcję próbną!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Na naukę nigdy nie jest za póżno . Wiem o tym i dlatego postanowiłam dodatkowo poznać język angielski. Miałam szczęście trafić do Wojtka. On naucza z pasją , a nie z obowiązku. Ma elastyczne podejście do programu nauczania .Stwarza możliwości dopasowania programu do indywidualnych potrzeb i stylów nauki, które przecież u każdego z nas są inne. Motywuje do pracy (lekko i niepostrzeżenie), jest słowny i zdyscyplinowany. Nauka z Wojtkiem , to przyjemność i przygoda z językiem obcym , a nie jak to czasem bywa obowiązek i permanentny stres. A więc polecam wszystkim..

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2018

Polecam serdecznie Wojtka! W ciągu niespełna roku Wojtek bardzo pomógł mi w mówieniu po angielsku oraz w gramatyce. Byłem początkującym uczniem, który bardzo słabo mówił po angielsku a gramatyka leżała. Teraz czuję się w angielskim dużo pewniej. Wojtek jest wszechstronnym nauczycielem języka angielskiego, potrafi zarówno solidnie uczyć klasycznie - w moim przypadku była to nauka gramatyki - oraz potrafi uczyć w bardzo praktyczny, cierpliwy i skuteczny sposób mówienia po angielsku. Dokładnie tego wszystkiego potrzebowałem i dostałem to na lekcjach u Wojtka. Polecam. Dziękuję i pozdrawiam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2017

Po "edukacji" w szkole nabrałam przekonania, że nigdy nie nauczę się angielskiego. Przez wiele lat żyłam w przekonaniu, że nigdy nie będę nawet trochę mówić po angielsku. Z wielką starannością szukałam więc korepetytora. Na szczęście Wojtek okazał się dokładnie takim, jak go tu opisują. Z jednej strony jest wymagający, systematyczny, świetnie tłumaczy, jest wyrozumiały i pomocny. Daje dodatkowe materiały, pokazuje jak można efektywnie uczyć się samemu w domu, aby być lepiej przygotowanym do lekcji. Jak dla mnie dodatkowym atutem jest również poczucie humoru i niebanalna osobowość, która sprawia że na lekcje do Wojtka chodzę z ochotą, a nauka języka stała się przyjemnością.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2017

Bardzo polecam naukę języka angielskiego z Wojtkiem!!! Zajęcia prowadzone są w miłej i sympatycznej atmosferze, indywidualne podejście do każdego pozwolił mi przełamać strach w mówieniu. Wyszukuje ciekawe materiały, z których można korzystać w domu i utrwalać wiedzę. Wojtek jest bardzo sympatyczny, cierpliwy oraz pomysłowy, jeśli chodzi o przekazywanie wiedzy. Polecam :).

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2017

Bardzo polecam p. Wojtka jako nauczyciela. Dzięki lekcjom z p. Wojtkiem moja 16-letnia córka polubiła naukę języka angielskiego. P. Wojtek z łatwością nawiązuje dobry kontakt z uczniami, nie uczy szablonowo, ma indywidualne podejście do uczniów. Córka zawsze z przyjemnością uczestniczy w zajęciach z p. Wojtkiem – nie rezygnuje z nich nawet w wakacje. Zaletą p. Wojtka jest również solidność i słowność – w trakcie rocznej nauki nie było przypadku nagłego/bezzasadnego odwołania zajęć, opóźnień, itp. Polecam!

avatar
Dominika B
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2017

Bardzo polecam korepetycje u Wojtka. Zawsze kiedy miałam styczność z angielskim w szkole lub u innych korepetytorów miałam wrażenie, ze nauczenie się tego języka w moim przypadku jest chyba niemożliwe. Jednak teraz kiedy uczę się z Wojtkiem niemożliwe stało się możliwe! Wojtek jest ambitny i pomysłowy, "uczy bawiąc i bawi ucząc"! Ma wiele pomysłów jak sprawić, by nauka była ciekawa, interesująca i przyjemna :)

avatar
Ola B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2017

Serdecznie polecam Wojtka jako nauczyciela języka angielskiego :) koleżeńska atmosfera na zajęciach oraz podejście Wojtka do nauki sprawia, że angielski staje się przyjemnością :)

avatar
Patrycja G.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2017

Wojtek jako jedyny po kilku latach nauczył mnie gramatyki. W bardzo przyjazny a zarazem skuteczny sposób przekazuje informacje. Konwersacje na różne tematy powodują, że zajęcia z Wojtkiem po angielsku to czysta przyjemność

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2017

Wojtek to pierwsza osoba, ktora sprawiła, że polubiłam język angielski.
Przeszłam kursy w różnych szkołach, które tylko mnie zniechecaly do nauki tego języka-a zmobilizować mnie do czegoś jest naprawdę ciężko ;)
Super atomosfera na lekcjach :)
Zdecydowanie na TAK!!!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2017

Zdecydowanie polecam! Do Wojtka trafiłam kompletnie załamana moim stanem wiedzy, a po niecałym semestrze zdałam egzamin na poziomie B2!
Przyjazna atmosfera na lekcjach i nietypowy, ale skuteczny sposób nauczania pozwolił mi polubić i zrozumieć angielski, a nawet sprawić, ze chętnie się go uczę.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2016

Bardzo dobry korepetytor. Na jego lekcjach uczę się nie tylko gramatyki, ale co najważniejsze swobodnego porozumiewania. Polecam wszystkim :).

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2016

Och Ach i Ech!
Zdałam egzamin, do którego podchodziłam kilka razy, a z Wojtka pomocą udało mi się od razu! Poziom B2! Polecam Wojtka, najlepszy nauczyciel angielskiego jakiego miałam okazje poznać, cierpliwy i z pasją:))

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2016

Świetna osoba, wspaniałe zajęcia oraz bardzo dobry nauczyciel języka angielskiego. Polecam, bo po lekcjach z Wojtkiem, maturę ustną zdałem na 100%! Dobre podejście do ucznia, wie co trzeba u kogo poprawić i nad czym popracować więcej. Zajęcia są w super atmosferze i przychodzę zadowolony mimo uczulenia na kota! :)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2016

Wojtek to zdecydowanie najlepszy korepetytor na jakiego mogłem trafić:) Świetna atmosfera, indywidualne podejście, dużo cennych rad i w ostateczności dobrze zdana matura. Polecam w 100%! :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2016

Polecam lekcje u Wojtka - miła atmosfera, wysokie wymagania w zależności od poziomu, świetna przemiana słabych stron na te dobre oraz super przygotowanie do egzaminu. Nic dodać, nic ująć!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2016

Polecam pana Wojtka w 100%. Sympatyczny, towarzyski i rzetelny nauczyciel.
PS. Jeśli ktoś lubi rozmowy o biznesie to będzie miał o czym rozmawiać z panem Wojtkiem ;)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2016

Polecam. Moje 10-letnia córka bardzo lubi lekcję z Panem Wojtkiem, który dobrze motywuje do nauki małe leniuszki. Doskonale dobiera materiały do zajęć. Dodatkowym plusem jest to, że Pan Wojtek mam indywidualne podejście do każdego z uczniów. Lekcje nie są prowadzone szablonowo.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2015

Polecam. Świetny nauczyciel, indywidualne podejście do każdego ucznia, doskonale dobrane materiały i elastyczność terminów.

avatar
sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2015

Witam.polecam lekcje z Wojtkiem bardzo profesjonalne podejscie do pracy miła atmosfera i bardzo indywidualne podejście do ucznia .

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2015

Szczerze polecam, bardzo wyrozumiały nauczyciel+ miła atmosfera zajęć. Dzięki Wojtkowi nauczyłem się mówić po angielsku.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2015

Polecam korepetycje u Wojtka. Lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Jednym z dużych atutów jest niestandardowe podejście do ucznia, odrzucając tym samym dobrze znaną metodę ze szkół "wykuć na pamięć". Zajęcia przebiegają absolutnie bezstresowo. Polecam!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2015

Wojtek jest super nauczycielem. Od roku uczy mojego 13-letniego syna i naprawdę widzę (a właściwie słyszę) jak moje dziecko rozmawia z obcokrajowcami bez stresu. Naprawdę pełny profesjonalizm.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2015

Gorąco polecam korepetycje u Wojtka! Zajęcia odbywają się w milej atmosferze. Dzięki Wojtkowi widzę u siebie duży progres w języku angielskim i pomógł mi przełamać barierę porozumiewania się. A wszystko odbywa się podczas ciekawych dyskusji. Najlepszy korepetytor jakiego spotkałam !

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2014

Nauczyciel godny polecenia, ze skutkiem pozytywnym pomógł przygotować się do egzaminu w pracy. Pomocny, ma trafne podpowiedzi co do nauki i zapamiętywania.Język branżowy nie stanowił problemu. Polecam

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2014

Polecam korepetycje u Pana Wojtka. Zajęcia przebiegają w bardzo miłej i nie stresującej atmosferze oraz prowadzone są "pod" ucznia. Pan Wojtek dysponuje przeróżnymi materiałami i pomysłami na to jak skutecznie podszkolić się w języku angielskim. Jest bardzo rozmowny i lubi opowiadać różne historie w języku angielskim, co gwarantuje jeszcze większą możliwość osłuchania się z tym językiem.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2013

Gorąco polecam korepetycje u Wojtka.
Profensjonalista w każdym calu.
Dobrze nawiązuje kontakt z uczniem,skupia sie na jego słabych stornach jak również umacnia dobrymi praktykami rowoj mocnych stron w nauce w języce angielskiego.
W ciągu mojej nauki angielskeigo Wojtek zajmuje pierwsze miejsce pod względem jakości ,pomocy itp.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2013

Bardzo sympatyczny i kompetentny nauczyciel. Pomocny, dobrze przygotowany do zajęć. Lekcje są ciekawe i przebiegają w miłej atmosferze. Naprawdę polecam!

Szkoła Językowa Wojciech Pietrak

Dziękuję za opinię!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2012

Naprawdę polecam, ciekawe zajęcia, dużo materiałów i solidne przygotowanie!

Szkoła Językowa Wojciech Pietrak

Dziękuję za opinię i jeszcze raz gratuluję zdanego egzaminu! :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2012

Świetny nauczyciel, indywidualnie podchodzi do każdego ucznia. Polecam !!!

Szkoła Językowa Wojciech Pietrak

Dziękuję za opinię! Z Maćkiem znamy się już kilka lat :)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2012

Gorąco polecam! Solidny nauczyciel!

Szkoła Językowa Wojciech Pietrak

Dziękuję za opinię!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.