Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Szczecin
Stargard Szczeciński
Choszczno
Police
Goleniów
Gryfino
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia80 - 120 / 60 min

Adam

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Wierzę, że dzięki moim zajęciom chemia nie jest już tylko nudnym przedmiotem w szkole czy przedmiotem wymaganym do zdania na egzaminie - moi uczniowie dzięki zdobytej wiedzy bardziej świadomie patrzą na otaczający ich świat przez całe dorosłe życie.

Oferuję korepetycje z chemii w przyjaznej atmosferze, w pełni dostosowując zajęcia do poziomu wiedzy i możliwości uczniów. Skomplikowane zagadnienia staram się wyjaśniać obrazowo, posługując się wieloma materiałami dydaktycznymi oraz wykonując doświadczenia.

Szkoła podstawowa - przygotowanie dla sprawdzianów, kartkówek, konkursów, olimpiad, nadrabianie zaległości, omawianie materiału do przodu.

Szkoła średnia - przygotowanie do matury, sprawdzianów, testów (poziom podstawowy i rozszerzony), konkursów, olimpiad, omawianie bieżącego materiału oraz uzupełnianie zaległości.

Studia - przygotowanie do kolokwiów/egzaminów, pomoc w przygotowaniu do zajęć laboratoryjnych, opracowywaniu wyników i sporządzaniu sprawozdań i raportów.

Posiadam 10 lat doświadczenia, bardzo bogate materiały - w tym własne, opracowywane indywidualnie na potrzeby uczniów.

I also prepare students for the International Baccalaureate ( IB Chemistry SL, HL ).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 09.2016
Uniwersytet Warszawski
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Chciałbym się podzielić moją opinią na temat wspaniałego nauczyciela jakim jest pan Adam. Doskonale on tłumaczy rozmaite pojęcia z dziedziny chemii, w tym obliczeniowe, które niezmiernie mi się przydały podczas tegorocznej matury.

avatar
michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

polecam serdecznie, dzięki zajęciom z panem Adamem napisałam maturę z chemii na 90%

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2020

Uczęszczam regularnie już 2 lata na zajęcia z panem Adamem, cechuje go bardzo duży profesjonalizm i ogromna cierpliwość. Często na zajęciach robimy eksperymenty różnego rodzaju jak nam na to pozwala temat. Najlepiej Pan Adam tłumaczy zadania obliczeniowe, które nie ukrywam sprawiają mi największy problem. Posiada on również bardzo bogaty zasób różnorakich materiałów, które pozwoliły mi się bardzo dobrze przygotować do Olimpiady. Poza super tłumaczeniem materiału, bardzo podobała mi się pana otwartość, często po zajęciach rozmawialiśmy na tematy związane z nauką.

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2020

Na zajęcia z Panem Adamem uczęszczałem w moim ostatnim roku programu IB i jestem wdzięczny za to, ile udało mi się osiągnąć w tym czasie. Wchodząc w rok maturalny byłem pełen obaw odnośnie do poziomu mojej wiedzy z chemii i czy pozwoli on osiągnąć mi wynik z matury na który aspirowałem. Pracowałem w innym tempie niż reszta mojej klasy w liceum i potrzebowałem nadrobić braki, które budziły we mnie dodatkowy stres. Dzięki pomocy Pana Adama systematycznie zmniejszałem dystans, który dzielił mnie od reszty grupy w szkole i czułem się pewniej z materiałem z zakresu chemii HL. W czasie pandemii SARS‑CoV‑2 bez problemu kontynuowaliśmy również zajęcia online. Pracę i atmosferę zajęć z Panem Adamem oceniam na bardzo dobrą.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.