Laboratorium Wiedzy

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
 
Online
Szczecin
Stargard Szczeciński
Choszczno
Police
Goleniów
Gryfino
Pyrzyce
Faktura VAT

Laboratorium Wiedzy

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Laboratorium Wiedzy

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 09.2016
Uniwersytet Warszawski
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Polecam serdecznie każdemu kto chce się przygotować do rozszerzonej matury z chemii. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, bardzo dobrze i profesjonalnie wytłumaczone zagadnienia, dodatkowo na zajęciach przeprowadzaliśmy eksperymenty chemiczne związane z tematem co znacznie ułatwiało zapamiętywanie. Otrzymywałam bardzo dużo materiałów dodatkowych, które umożliwiały usystematyzowanie zdobytej wiedzy.
Dzięki pomocy Pana Adama swoją maturę z chemii napisałam na 92%!

avatar
Dorian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2022

Pan Adam to najlepszy nauczyciel. Z czystym sumieniem polecam! - Egzamin z fizyki na studiach zdany na 5 :).

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Chciałbym się podzielić moją opinią na temat wspaniałego nauczyciela jakim jest pan Adam. Doskonale on tłumaczy rozmaite pojęcia z dziedziny chemii, w tym obliczeniowe, które niezmiernie mi się przydały podczas tegorocznej matury.

avatar
michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

polecam serdecznie, dzięki zajęciom z panem Adamem napisałam maturę z chemii na 90%

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2020

Uczęszczam regularnie już 2 lata na zajęcia z panem Adamem, cechuje go bardzo duży profesjonalizm i ogromna cierpliwość. Często na zajęciach robimy eksperymenty różnego rodzaju jak nam na to pozwala temat. Najlepiej Pan Adam tłumaczy zadania obliczeniowe, które nie ukrywam sprawiają mi największy problem. Posiada on również bardzo bogaty zasób różnorakich materiałów, które pozwoliły mi się bardzo dobrze przygotować do Olimpiady. Poza super tłumaczeniem materiału, bardzo podobała mi się pana otwartość, często po zajęciach rozmawialiśmy na tematy związane z nauką.

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2020

Na zajęcia z Panem Adamem uczęszczałem w moim ostatnim roku programu IB i jestem wdzięczny za to, ile udało mi się osiągnąć w tym czasie. Wchodząc w rok maturalny byłem pełen obaw odnośnie do poziomu mojej wiedzy z chemii i czy pozwoli on osiągnąć mi wynik z matury na który aspirowałem. Pracowałem w innym tempie niż reszta mojej klasy w liceum i potrzebowałem nadrobić braki, które budziły we mnie dodatkowy stres. Dzięki pomocy Pana Adama systematycznie zmniejszałem dystans, który dzielił mnie od reszty grupy w szkole i czułem się pewniej z materiałem z zakresu chemii HL. W czasie pandemii SARS‑CoV‑2 bez problemu kontynuowaliśmy również zajęcia online. Pracę i atmosferę zajęć z Panem Adamem oceniam na bardzo dobrą.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.