Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łódź
Warszawa
Konstantynów Łódzki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia100 - 150 / 60 min

Wioletta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Doktor Politechniki Warszawskiej - Nauka ze mną pomoże Ci nie tylko oswoić się z chemią ale wręcz sprawi, że ją polubisz. Udzielam korepetycji już od 2006 roku, w tym okresie przygotowałam wielu maturzystów, którzy zdali egzamin dojrzałości z wysokimi notami, co umożliwiło im dostanie się na upragnione studia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 03.2020
Politechnika Warszawska
Doktor
Chemia analityczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

Świetna Pani Korepetytor! Przez dwa lata przygotowywała mnie do matury z chemii, o którą się obawiałam. Ostateczny wynik-90%!
Bardzo przyjazna atmosfera podczas zajęć, mnóstwo dodatkowych materiałów i pomocy naukowych, przez zbiory, arkusze, prezentacje.
Warto!!!

avatar
Mustafa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2015

Bardzo dobre korepetycje - polecam.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2013

Fenomenalna nauczycielka! Tłumaczy w sposób jasny i zrozumiały, dysponuje licznymi dodatkowymi materiałami oraz posiada ogromną, rozległą wiedzę w zakresie chemii. Korzystam z usług pani Jakubiak od prawie dwóch lat i jeszcze ani razu się nie zawiodłam. Dzięki udzielonym lekcjom, za każdym razem udawało mi się zdobyć upragnioną ocenę, ale przede wszystkim - zrozumieć materiał, co jest dla mnie największym sukcesem. Świetna interakcja, pani Wiola jest bardzo miła, sympatyczna i bardzo dobrze przygotowana. Gorąco polecam!

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2013

Pani Wioletta jest osobą niezwykle kompetentną, posiadającą szeroki ugruntowany zasób wiedzy z zakresu chemii na wielu poziomach nauczania. Jest solidna, konkretna, konsekwentna i skuteczna. Potrafi bardzo zrozumiale , w bezstresowej atmosferze wytłumaczyć zawiłości przedmiotu, dostrzegając ewentualne zaległości z danego tematu. Moją córKę, która jest studentką I roku Uniwersytetu Przyrodniczego i która miała już wcześniej kilku mało kompetentnych korepetytorów z chemii, potrafiła tak skutecznie przygotować do kolokwiów, że w rezultacie zdobyła ilość punktów, pozwalającą na zwolnienie z egzaminu z chemii. Pani Wioletta jest przemiłą i przesympatyczną osobą, o wysokiej kulturze osobistej, z dużym poziomem zaangażowania w udzielane korepetycje. Osoba godna szczególnego polecenia i gwarant skuteczności.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.