Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łódź
Warszawa
Konstantynów Łódzki

Wioletta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Wioletta

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 03.2020
Politechnika Warszawska
Doktor
Chemia analityczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

Świetna Pani Korepetytor! Przez dwa lata przygotowywała mnie do matury z chemii, o którą się obawiałam. Ostateczny wynik-90%!
Bardzo przyjazna atmosfera podczas zajęć, mnóstwo dodatkowych materiałów i pomocy naukowych, przez zbiory, arkusze, prezentacje.
Warto!!!

avatar
Mustafa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2015

Bardzo dobre korepetycje - polecam.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2013

Fenomenalna nauczycielka! Tłumaczy w sposób jasny i zrozumiały, dysponuje licznymi dodatkowymi materiałami oraz posiada ogromną, rozległą wiedzę w zakresie chemii. Korzystam z usług pani Jakubiak od prawie dwóch lat i jeszcze ani razu się nie zawiodłam. Dzięki udzielonym lekcjom, za każdym razem udawało mi się zdobyć upragnioną ocenę, ale przede wszystkim - zrozumieć materiał, co jest dla mnie największym sukcesem. Świetna interakcja, pani Wiola jest bardzo miła, sympatyczna i bardzo dobrze przygotowana. Gorąco polecam!

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2013

Pani Wioletta jest osobą niezwykle kompetentną, posiadającą szeroki ugruntowany zasób wiedzy z zakresu chemii na wielu poziomach nauczania. Jest solidna, konkretna, konsekwentna i skuteczna. Potrafi bardzo zrozumiale , w bezstresowej atmosferze wytłumaczyć zawiłości przedmiotu, dostrzegając ewentualne zaległości z danego tematu. Moją córKę, która jest studentką I roku Uniwersytetu Przyrodniczego i która miała już wcześniej kilku mało kompetentnych korepetytorów z chemii, potrafiła tak skutecznie przygotować do kolokwiów, że w rezultacie zdobyła ilość punktów, pozwalającą na zwolnienie z egzaminu z chemii. Pani Wioletta jest przemiłą i przesympatyczną osobą, o wysokiej kulturze osobistej, z dużym poziomem zaangażowania w udzielane korepetycje. Osoba godna szczególnego polecenia i gwarant skuteczności.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.