Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

日本語を勉強しましょう!

Pouczmy się japońskiego!
Uwielbiasz mangi i anime? Chciałbyś czytać książki Murakamiego w oryginale? A może jesteś zafascynowany nauką znaków kanji? Najwyższa pora, abyś zaczął uczyć się japońskiego!
Jestem absolwentką Komparatystyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. W ramach programu Erasmus przez rok studiowałam na Uniwersytecie Języków Orientalnych w Paryżu (INALCO). Obecnie studiuję na III roku japonistyki.
Wprowadzę Cię świat języka i japońskiej kultury, a także przygotuję do certyfikatów. Nie musisz martwić się o materiały i notatki – przygotuję je za Ciebie!
Zwiększ swoje kompetencje i zaimponuj swoim znajomym – dołącz do elitarnego grona władającego językiem japońskim!
Numer kontaktowy 570 905 666

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2019

Wilhelmina prowadzi zajęcia w luźnej, przyjaznej atmosferze. Tłumaczy zagadnienia gramatyczne w przystępny sposób i udostępnia różne materiały do nauki. Posiada dużą wiedzę na temat kultury Japonii i ciekawie o niej opowiada. Wiele się dzięki niej nauczyłam i z przyjemnością chodzę na spotkania z nią. Serdecznie polecam!

avatar
maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2019

Z czystym sumieniem gorąco polecam, Wilhelmina wprowadziła mnie w Japoński od zupełnych podstaw i konsekwentnie tłoczy mi język do głowy. Lekcje zawsze prowadzi w miłej i spokojnej atmosferze, zapewnia masę źródeł książkowy h (w tym niekonwencjonalnych, np. piosenek i teledysków/filmów na youtube) i sposobów przyswajania języka. Nie mam się do czego przyczepić, czy ponarzekać :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2017

Wilhelmina w prosty i przystępny sposób tłumaczy zagadnienia gramatyczne. Dobrze dobrane materiały pozwalają solidnie przygotować się do egzaminu JLPT, a zajęcia są prowadzone w przyjemnej atmosferze. Zdecydowanie polecam korepetycje z Wilhelminą.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2017

Dzięki Wil w przeciagu 2 miesięcy poznałem japoński na tyle dobrze, że potrafiłem rozmawiać na dowolny temat z mieszkańcami Japonii i radzić sobie na japońskim uniwersytecie. Zdecydowanie polecam zajecia z Will, atmosfera jest luźna a Will tłumaczy japoński w sposob przystępny i intuicyjny. Lepszego nauczyciela j.japońskiego nie spotkałem 10/10

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.