Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Kraków

Wilhelmina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Wilhelmina

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2019

Wilhelmina prowadzi zajęcia w luźnej, przyjaznej atmosferze. Tłumaczy zagadnienia gramatyczne w przystępny sposób i udostępnia różne materiały do nauki. Posiada dużą wiedzę na temat kultury Japonii i ciekawie o niej opowiada. Wiele się dzięki niej nauczyłam i z przyjemnością chodzę na spotkania z nią. Serdecznie polecam!

avatar
maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2019

Z czystym sumieniem gorąco polecam, Wilhelmina wprowadziła mnie w Japoński od zupełnych podstaw i konsekwentnie tłoczy mi język do głowy. Lekcje zawsze prowadzi w miłej i spokojnej atmosferze, zapewnia masę źródeł książkowy h (w tym niekonwencjonalnych, np. piosenek i teledysków/filmów na youtube) i sposobów przyswajania języka. Nie mam się do czego przyczepić, czy ponarzekać :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2017

Wilhelmina w prosty i przystępny sposób tłumaczy zagadnienia gramatyczne. Dobrze dobrane materiały pozwalają solidnie przygotować się do egzaminu JLPT, a zajęcia są prowadzone w przyjemnej atmosferze. Zdecydowanie polecam korepetycje z Wilhelminą.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2017

Dzięki Wil w przeciagu 2 miesięcy poznałem japoński na tyle dobrze, że potrafiłem rozmawiać na dowolny temat z mieszkańcami Japonii i radzić sobie na japońskim uniwersytecie. Zdecydowanie polecam zajecia z Will, atmosfera jest luźna a Will tłumaczy japoński w sposob przystępny i intuicyjny. Lepszego nauczyciela j.japońskiego nie spotkałem 10/10

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.