Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa (Powiśle)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
70 zł / 60 min
Aktywny dziś
Język francuski70 - 100 / 60 min

Wiktoria

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Zapisy na rok szkolny 2026/27 i wakacje

Salut ! 

  • Stresujesz się przygotowaniami do matury lub egzaminu ósmoklasisty?
  • Potrzebujesz pomocy w bieżącej nauce francuskiego, nadrobieniu zaległości, odrabianiu pracy domowej?
  • Chcesz w końcu zrozumieć, o co chodzi w tym języku i skutecznie się go uczyć, a nie tylko zakuwać, zdawać i zapominać?
  • Chcesz rozwinąć umiejętność mówienia po francusku, ale nie możesz przełamać bariery językowej? 

Potrafię rozwiązać twoje problemy! Oferuję spotkania w miłej i przyjaznej atmosferze, podczas których przystępnie i prosto wytłumaczę Ci każde zagadnienie. Łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi, chętnie podejmę się pracy z młodzieżą. Studiuję Lingwistykę stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim z przygotowaniem pedagogicznym, czyli nie tylko znam język, ale potrafię przedstawić go tak, żeby został Ci w głowie

Serdecznie zapraszam do kontaktu, ze mną nie da się nie dogadać :)

tel. 604 514 101

Zarezerwuj już teraz miejsce na rok szkolny 2026/27

Cennik (na rok 26/27 przy zapisie na zajęcia przez wakacje):

szkoła podstawowa 50 minut - 70 zł

liceum poziom podstawowy: 60 minut - 80 zł

liceum poziom rozszerzony: 60 minut - 90 zł

Przy późniejszym zapisie cena zajęć jest odpowiednio o 10 zł wyższa

Możliwe lekcje w formacie 90 minut, w parach i w grupach.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wyślemy Ci kopię wiadomości i ewentualną odpowiedź korepetytora.

Wykształcenie
10.2021 - 09.2024
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Historia sztuki
10.2024 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Lingwistyka stosowana (kombinacja francuski-niemiecki)
Kursy i szkolenia
07.2020
C1 Advanced (CAE)
Doświadczenie
12.2021 - aktualnie
Lektorka języka angielskiego
10.2024 - aktualnie
Korepetytorka historii sztuki
10.2025 - aktualnie
Lektorka języka francuskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2026

Polecam naukę z Panią Wiktorią- córka jest bardzo zadowolona z zajęć z języka angielskiego. Pani Wiktoria to super nauczyciel 😊

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2026

Pani Wiktoria to systematyczna i bardzo kompetentna korepetytorka.
Świetnie przygotowała syna do egzaminu maturalnego z historii sztuki, przedmiotu, którego nie mial w szkole a także dodatkowo bardzo go zainteresowała ta dziedzina. Doceniałam szczególnie bieżąca i bardzo szczerą informację zwrotną co idzie dobrze a co wymaga większej pracy i uwagi. Widziałam duże zaangażowanie i chęć nauczenia syna trudniejszego obszaru.
Pani Wiktoria to świetna korepetytorka, serdecznie polecam. 😊

avatar
Antonina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2026

Wiktoria jest bardzo miła i pomocna. Wszystko tłumaczy spokojnie i jasno, dzięki czemu łatwo zrozumieć nawet trudniejsze rzeczy. Zawsze można liczyć na jej pomoc, nawet po zajęciach, jeśli ma się jakieś pytania. Tworzy taką atmosferę, że nie ma stresu ani poczucia, że czegoś „nie ogarniasz”. Naprawdę widać, że zależy jej, żeby wszystko było dobrze zrozumiałe.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2024

Z całego serca zarówno córka jak i my rodzice, polecamy naukę z Panią Wiktorią. Wspaniały ,ciepły i cierpliwy nauczyciel który wysłucha pomoże i wytłumaczy. Z Panią Wiktoria nauka to sama przyjemność.Polecamy.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2023

Szczerze polecam korepetycje z Wiktorią, która bardzo pomogła mi w przygotowaniach do zdania egzaminu certyfikacyjnego :)

Wiktoria ma indywidualne podejście do każdego. Jest bardzo zaangażowana, zależy jej na tym, żeby jak najwięcej wynieść z zajęć, upewnia się czy dane zagadnienie zostało dobrze zrozumiane. Chętnie przesyła dodatkowe materiały i czasami przedłuża nieodpłatnie korepetycje, jeśli stwierdzi, że istnieje taka potrzeba. Stara się przede wszystkim jak najlepiej pomóc.

Miałem z nią bardzo dobry kontakt, zajęcia zawsze odbywały się punktualnie o umówionej godzinie. Pozostaje mi tylko polecić wszystkim udział w lekcjach prowadzonych przez Wiktorię!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.