Opis ogłoszenia
Zapisy na rok szkolny 2026/27 i wakacje
Salut !
- Stresujesz się przygotowaniami do matury lub egzaminu ósmoklasisty?
- Potrzebujesz pomocy w bieżącej nauce francuskiego, nadrobieniu zaległości, odrabianiu pracy domowej?
- Chcesz w końcu zrozumieć, o co chodzi w tym języku i skutecznie się go uczyć, a nie tylko zakuwać, zdawać i zapominać?
- Chcesz rozwinąć umiejętność mówienia po francusku, ale nie możesz przełamać bariery językowej?
Potrafię rozwiązać twoje problemy! Oferuję spotkania w miłej i przyjaznej atmosferze, podczas których przystępnie i prosto wytłumaczę Ci każde zagadnienie. Łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi, chętnie podejmę się pracy z młodzieżą. Studiuję Lingwistykę stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim z przygotowaniem pedagogicznym, czyli nie tylko znam język, ale potrafię przedstawić go tak, żeby został Ci w głowie.
Serdecznie zapraszam do kontaktu, ze mną nie da się nie dogadać :)
tel. 604 514 101
Zarezerwuj już teraz miejsce na rok szkolny 2026/27
Cennik (na rok 26/27 przy zapisie na zajęcia przez wakacje):
szkoła podstawowa 50 minut - 70 zł
liceum poziom podstawowy: 60 minut - 80 zł
liceum poziom rozszerzony: 60 minut - 90 zł
Przy późniejszym zapisie cena zajęć jest odpowiednio o 10 zł wyższa
Możliwe lekcje w formacie 90 minut, w parach i w grupach.
Dostępność
Zakres lekcji
Miejsce lekcji
Napisz do użytkownika
Ostatnie opinie
wystawiono opinii: 5
Polecam naukę z Panią Wiktorią- córka jest bardzo zadowolona z zajęć z języka angielskiego. Pani Wiktoria to super nauczyciel 😊
Pani Wiktoria to systematyczna i bardzo kompetentna korepetytorka.
Świetnie przygotowała syna do egzaminu maturalnego z historii sztuki, przedmiotu, którego nie mial w szkole a także dodatkowo bardzo go zainteresowała ta dziedzina. Doceniałam szczególnie bieżąca i bardzo szczerą informację zwrotną co idzie dobrze a co wymaga większej pracy i uwagi. Widziałam duże zaangażowanie i chęć nauczenia syna trudniejszego obszaru.
Pani Wiktoria to świetna korepetytorka, serdecznie polecam. 😊
Wiktoria jest bardzo miła i pomocna. Wszystko tłumaczy spokojnie i jasno, dzięki czemu łatwo zrozumieć nawet trudniejsze rzeczy. Zawsze można liczyć na jej pomoc, nawet po zajęciach, jeśli ma się jakieś pytania. Tworzy taką atmosferę, że nie ma stresu ani poczucia, że czegoś „nie ogarniasz”. Naprawdę widać, że zależy jej, żeby wszystko było dobrze zrozumiałe.
Z całego serca zarówno córka jak i my rodzice, polecamy naukę z Panią Wiktorią. Wspaniały ,ciepły i cierpliwy nauczyciel który wysłucha pomoże i wytłumaczy. Z Panią Wiktoria nauka to sama przyjemność.Polecamy.
Szczerze polecam korepetycje z Wiktorią, która bardzo pomogła mi w przygotowaniach do zdania egzaminu certyfikacyjnego :)
Wiktoria ma indywidualne podejście do każdego. Jest bardzo zaangażowana, zależy jej na tym, żeby jak najwięcej wynieść z zajęć, upewnia się czy dane zagadnienie zostało dobrze zrozumiane. Chętnie przesyła dodatkowe materiały i czasami przedłuża nieodpłatnie korepetycje, jeśli stwierdzi, że istnieje taka potrzeba. Stara się przede wszystkim jak najlepiej pomóc.
Miałem z nią bardzo dobry kontakt, zajęcia zawsze odbywały się punktualnie o umówionej godzinie. Pozostaje mi tylko polecić wszystkim udział w lekcjach prowadzonych przez Wiktorię!

Wyślij wiadomość