O mnie
Mam na imię Wiktoria i jestem studentką Lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim na kombinacji francuski-niemiecki. Ukończyłam studia z historii sztuki na UW. Znam biegle angielski (potwierdzone certyfikatem C1 CAE), francuski na poziomie C1 oraz niemiecki na poziomie B2. Prywatnie jestem radosną osobą o wysokiej kulturze osobistej, która łatwo nawiązuje (i lubi!) kontakt z dziećmi. Chętnie pomogę w nauce angielskiego, francuskiego oraz historii sztuki. Zapraszam do kontaktu i mam nadzieję, że do usłyszenia!
Udzielam korepetycji
- 60 - 110 zł / 55 min
- 75 - 100 zł / 55 min
- 80 - 100 zł / 55 min
Napisz do użytkownika
Ostatnie opinie
wystawiono opinii: 5
Polecam naukę z Panią Wiktorią- córka jest bardzo zadowolona z zajęć z języka angielskiego. Pani Wiktoria to super nauczyciel 😊
Pani Wiktoria to systematyczna i bardzo kompetentna korepetytorka.
Świetnie przygotowała syna do egzaminu maturalnego z historii sztuki, przedmiotu, którego nie mial w szkole a także dodatkowo bardzo go zainteresowała ta dziedzina. Doceniałam szczególnie bieżąca i bardzo szczerą informację zwrotną co idzie dobrze a co wymaga większej pracy i uwagi. Widziałam duże zaangażowanie i chęć nauczenia syna trudniejszego obszaru.
Pani Wiktoria to świetna korepetytorka, serdecznie polecam. 😊
Wiktoria jest bardzo miła i pomocna. Wszystko tłumaczy spokojnie i jasno, dzięki czemu łatwo zrozumieć nawet trudniejsze rzeczy. Zawsze można liczyć na jej pomoc, nawet po zajęciach, jeśli ma się jakieś pytania. Tworzy taką atmosferę, że nie ma stresu ani poczucia, że czegoś „nie ogarniasz”. Naprawdę widać, że zależy jej, żeby wszystko było dobrze zrozumiałe.
Z całego serca zarówno córka jak i my rodzice, polecamy naukę z Panią Wiktorią. Wspaniały ,ciepły i cierpliwy nauczyciel który wysłucha pomoże i wytłumaczy. Z Panią Wiktoria nauka to sama przyjemność.Polecamy.
Szczerze polecam korepetycje z Wiktorią, która bardzo pomogła mi w przygotowaniach do zdania egzaminu certyfikacyjnego :)
Wiktoria ma indywidualne podejście do każdego. Jest bardzo zaangażowana, zależy jej na tym, żeby jak najwięcej wynieść z zajęć, upewnia się czy dane zagadnienie zostało dobrze zrozumiane. Chętnie przesyła dodatkowe materiały i czasami przedłuża nieodpłatnie korepetycje, jeśli stwierdzi, że istnieje taka potrzeba. Stara się przede wszystkim jak najlepiej pomóc.
Miałem z nią bardzo dobry kontakt, zajęcia zawsze odbywały się punktualnie o umówionej godzinie. Pozostaje mi tylko polecić wszystkim udział w lekcjach prowadzonych przez Wiktorię!

Wyślij wiadomość