Wiktor Królikiewicz Królikiewicz

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Prowadzę zajęcia przygotowujące do matury z biologii i chemii. Egzaminami tymi zajmuje się od pięciu lat. Oprócz tego brałem udział w Olimpiadzie Biologicznej. Obecnie studiuję na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Z własnego doświadczenia wiem, ile czasu i sił trzeba poświęcić, by osiągnąć wynik maturalny, który da przepustkę na wymarzone studia. Systematyczna praca z arkuszami maturalnymi CKE, OKE Poznań, przerabianie zbiorów zadań (Witowski, Pac, Pazdro), mozolne powtarzanie materiału stanowi wyzwanie. Wobec tego warto skorzystać ze wsparcia osoby, która ma już doświadczenie i będzie wparciem merytorycznym (i często również motywacyjnym). Ważne jest dla mnie również rozwijanie swojej wiedzy i umiejętności, więc jeśli zależy Ci na zadowalającym wyniku maturalnym, serdecznie zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Wiktor ma bardzo szeroką wiedzę jeśli chodzi o biologię i chemię. Umiał odpowiedzieć praktycznie na każde moje pytanie. Jeśli czegoś nie rozumiałam to tłumaczył mi na różne sposoby aż do skutku. Bardzo miła atmosfera na zajęciach. Polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Z Wiktorem miałam okazję przygotowywać się do egzaminu maturalnego z chemii. Zajęcia bardzo mi się podobały były różnorodne i ciekawe! Wiktor jest bardzo empatyczną osobą. Pomagał mi zrozumieć na czym polega mój problem, a także wielokrotnie motywował mnie do pracy. Pokazał mi nie raz jak w łatwy sposób mogę sobie coś skojarzyć i zapamiętać. Jest to zdecydowanie osoba z ogromną pasją, dobrym podejściem do uczniów i bardzo dobry człowiek. Niezwykle miło mi się z nim pracowało. Polecam każdemu mieć takiego korepetytora!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2018

Bardzo polecam. Dzięki niemu zrozumiałam zadania, tematy, które wcześniej wydawały się skomplikowane. Zajęcia są bardzo interesujące, ponieważ posiada dużą wiedzę i przekazuje ją z prawdziwą pasją. Jest zaangażowany co świetnie motywuje ucznia do nauki. Miła atmosfera na zajęciach.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2018

Szybko nawiązuje dobry kontakt z uczniem, ma bardzo dużą wiedzę jeśli chodzi o dziedziny związane z chemią i biologią. Tłumaczy w przejrzysty sposób. Na kilka sposobów próbuje omówić zagadnienie które trudno zrozumieć. Efekt ostateczny po przerobieniu jakiejś części materiału jest taki, że omawiany materiał staje się jasny i wszystko okazuje się logiczne, co zdecydowanie pomaga w dalszej nauce. Spokojnie można pytać o przydatne pomoce naukowe, na pewno poleci wartościowe pozycje.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2017

Bardzo dobry korepetytor! Posiada bardzo dużą wiedzę na tematy maturalne - zarówno od strony merytorycznej, jak i 'technicznej'. Do tego pasjonata - takich ludzi ze świecą szukać. Polecam do matury. Polecam nawet komuś, kto chciałby sobie odświeżyć wiedzę lub po prostu posłuchać fascynujących rzeczy o biologii i chemii, przekazywanych w bardzo przystępny sposób. Przechodzimy do głosowania:
Igor - tak,
Igor - jestem na tak,
Igor - trzy razy na tak. Gratulacje, przechodzisz do listy najlepszych korepetytorów na tej platformie (i nie tylko tej).

AHA - i do tego bardzo spoko człowiek ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.