Wiktor Królikiewicz Królikiewicz

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Białystok
Łomża
Suwałki
Augustów
Lublin
Zamość
Chełm

Wiktor Królikiewicz Królikiewicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Wiktor Królikiewicz Królikiewicz

O mnie

Prowadzę zajęcia przygotowujące do matury z biologii i chemii. Egzaminami tymi zajmuje się od trzech lat. Oprócz tego brałem udział w Olimpiadzie biologicznej. Obecnie studiuję na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Z własnego doświadczenia wiem, ile czasu i sił trzeba poświęcić, by osiągnąć wynik maturalny, który da przepustkę na wymarzone studia. Systematyczna praca z arkuszami maturalnymi CKE, OKE Poznań, przerabianie zbiorów zadań (Witowski, Pac, Pazdro), mozolne powtarzanie materiału stanowi wyzwanie. Wobec tego warto skorzystać ze wsparcia osoby, która ma już doświadczenie i będzie wparciem merytorycznym (i często również motywacyjnym). Ważne jest dla mnie również rozwijanie swojej wiedzy i umiejętności, więc jeśli zależy Ci na zadowalającym wyniku maturalnym, serdecznie zapraszam!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Wiktor ma bardzo szeroką wiedzę jeśli chodzi o biologię i chemię. Umiał odpowiedzieć praktycznie na każde moje pytanie. Jeśli czegoś nie rozumiałam to tłumaczył mi na różne sposoby aż do skutku. Bardzo miła atmosfera na zajęciach. Polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Z Wiktorem miałam okazję przygotowywać się do egzaminu maturalnego z chemii. Zajęcia bardzo mi się podobały były różnorodne i ciekawe! Wiktor jest bardzo empatyczną osobą. Pomagał mi zrozumieć na czym polega mój problem, a także wielokrotnie motywował mnie do pracy. Pokazał mi nie raz jak w łatwy sposób mogę sobie coś skojarzyć i zapamiętać. Jest to zdecydowanie osoba z ogromną pasją, dobrym podejściem do uczniów i bardzo dobry człowiek. Niezwykle miło mi się z nim pracowało. Polecam każdemu mieć takiego korepetytora!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2018

Bardzo polecam. Dzięki niemu zrozumiałam zadania, tematy, które wcześniej wydawały się skomplikowane. Zajęcia są bardzo interesujące, ponieważ posiada dużą wiedzę i przekazuje ją z prawdziwą pasją. Jest zaangażowany co świetnie motywuje ucznia do nauki. Miła atmosfera na zajęciach.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2018

Szybko nawiązuje dobry kontakt z uczniem, ma bardzo dużą wiedzę jeśli chodzi o dziedziny związane z chemią i biologią. Tłumaczy w przejrzysty sposób. Na kilka sposobów próbuje omówić zagadnienie które trudno zrozumieć. Efekt ostateczny po przerobieniu jakiejś części materiału jest taki, że omawiany materiał staje się jasny i wszystko okazuje się logiczne, co zdecydowanie pomaga w dalszej nauce. Spokojnie można pytać o przydatne pomoce naukowe, na pewno poleci wartościowe pozycje.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2017

Bardzo dobry korepetytor! Posiada bardzo dużą wiedzę na tematy maturalne - zarówno od strony merytorycznej, jak i 'technicznej'. Do tego pasjonata - takich ludzi ze świecą szukać. Polecam do matury. Polecam nawet komuś, kto chciałby sobie odświeżyć wiedzę lub po prostu posłuchać fascynujących rzeczy o biologii i chemii, przekazywanych w bardzo przystępny sposób. Przechodzimy do głosowania:
Igor - tak,
Igor - jestem na tak,
Igor - trzy razy na tak. Gratulacje, przechodzisz do listy najlepszych korepetytorów na tej platformie (i nie tylko tej).

AHA - i do tego bardzo spoko człowiek ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.