EXPLICITE SCHOOL

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Gorzów Wielkopolski
Kłodawa
Kostrzyn nad Odrą
Strzelce Krajeńskie
Zielona Góra
Dębno
Barlinek
Myślibórz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia100 / 90 min

EXPLICITE SCHOOL

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

Witam!
Jestem absolwentem chemii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (mgr). Moje zainteresowania to chemia organiczna, biochemia oraz chemia medyczna. Posiadam czteroletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Pracuję jako nauczyciel w prywatnym LO. Jako że jestem chemikiem, znam się na tej dziedzinie. Jak mówi zasada: trzeba samemu coś rozumieć żeby to drugiemu wytłumaczyć.

Mam za sobą aktywność naukową oraz liczne staże. Zajmowałem się szeroko rozumianą syntezą organiczną oraz projektowaniem leków. Wygłaszałem komunikaty ustne na konferencjach organizowanych przez uczelnie wyższe. Jestem współautorem publikacji w międzynarodowych czasopismach.

Wraz z koleżanką, doktorantką chemii na UAM, prowadzimy korepetycje w tandemie, w formie intensywnego kursu do matury z chemii 2022. Zajęcia odbywają sie stacjonarnie w Gorzowie Wielkopolskim.

Nasz system polega na wytłumaczeniu zagadnień, często stosując proste analogie oraz na poszukiwaniu zastosowań praktycznych, prosto z życia, omawianych tematów. Pozwala to nie tylko na zrozumienie chemii ale również na czerpanie z jej nauki przyjemności. 
Ogłoszenie dotyczy korepetycji w formie intensywnego kursu maturalnego, czyli nauki "od a do z" (wiedza, praktyka, zrozumienie), a nie tylko nauki rozwiązywania zadań do testu bez znajomości tematu. 

[*Kurs realizowany jest w oparciu o informator maturalny CKE 2023 *]

Skuteczność tego systemu potwierdzają wyniki naszych uczniów.

Po więcej szczegółów nt. kursu i nauczycieli, zapraszamy na stronę internetową EXPLICITE-SCHOOL

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zapraszam do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 09.2020
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
Synteza i analiza chemiczna
10.2020 - 05.2022
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Chemia Ogólna
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
11.2020 - aktualnie
Edukacja
Nauczyciel klas rozszerzających chemię na egzaminie maturalnym w LO.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2021

Z czystym sumieniem polecam!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2020

Z czystym sumieniem polecam. Pan Wiktor potrafi wytłumaczyć w prosty sposób nawet trudne zagadnienia. I przede wszystkim ma dużo cierpliwości do ucznia. Jestem bardzo zadowolona.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2020

Serdecznie polecam Pana Wiktora bardzo pomógł mi z łatwości przyswoić materiał z chemii. Jeśli chcesz polubić chemię i z przyjemnością przychodzić na korepetycje to tylko do Pana Wiktora :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2020

Serdecznie polecam,
Pan Wiktor w bardzo miły i ciekawy sposób pomaga zrozumieć dany materiał.

avatar
Violetta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2019

Bardzo polecam Pana Wiktora jako nauczyciela chemii. Jest bardzo profesjonalny, zawsze przygotowany do lekcji, wymagający i wspaniale przekazujący wiedzę. Punktualny i niezwany. To już kolejny rok naszej współpracy.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Bardzo polecam. Pan Wiktor jest bardzo cierpliwy i ma bardzo dobre podejście do ucznia. Dzięki jego zaangażowaniu i wiedzy, bardzo łatwo przyswoiłem materiał, który w szkole wydawał się bardzo niezrozumiały.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Ja jestem pod wrażeniem ile pan Wiktor ma w sobie cierpliwości. Kiedy czegoś nie rozumiem potrafi wytłumaczyć to na kilka sposobów aż zrozumiem. Po kilku miesiącach korepetycji moje oceny z chemi poprawiły się. Poza tym że pan Wiktor posiada ogromną wiedzę to jest bardzo sympatyczny. 10\10

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

Gorąco polecam
Pełen profesjonalizm
Pan Wiktor zawsze przygotowuje się w sposób rzetelny do korepetycji i bardzo powoli oraz metodyczne tłumaczy dane zagadnienia lub zadania

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.