Wiktor Bohusz

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Poznań
Gorzów Wielkopolski

Wiktor Bohusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Wiktor Bohusz

O mnie

Jestem studentem kierunku Synteza i Analiza Chemiczna na Wydziale Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dodatkowo odbywam staż wolontariacki w Pracowni Stereochemii Organicznej UAM. Moje zainteresowania to: chemia organiczna, biochemia, fizjologia człowieka, chemia leków.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Synteza i analiza chemiczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2020

Serdecznie polecam,
Pan Wiktor w bardzo miły i ciekawy sposób pomaga zrozumieć dany materiał.

avatar
Violetta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2019

Bardzo polecam Pana Wiktora jako nauczyciela chemii. Jest bardzo profesjonalny, zawsze przygotowany do lekcji, wymagający i wspaniale przekazujący wiedzę. Punktualny i niezwany. To już kolejny rok naszej współpracy.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Bardzo polecam. Pan Wiktor jest bardzo cierpliwy i ma bardzo dobre podejście do ucznia. Dzięki jego zaangażowaniu i wiedzy, bardzo łatwo przyswoiłem materiał, który w szkole wydawał się bardzo niezrozumiały.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Ja jestem pod wrażeniem ile pan Wiktor ma w sobie cierpliwości. Kiedy czegoś nie rozumiem potrafi wytłumaczyć to na kilka sposobów aż zrozumiem. Po kilku miesiącach korepetycji moje oceny z chemi poprawiły się. Poza tym że pan Wiktor posiada ogromną wiedzę to jest bardzo sympatyczny. 10\10

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

Gorąco polecam
Pełen profesjonalizm
Pan Wiktor zawsze przygotowuje się w sposób rzetelny do korepetycji i bardzo powoli oraz metodyczne tłumaczy dane zagadnienia lub zadania

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.