Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Bydgoszcz
Białe Błota
Osielsko
Lisi Ogon
Zielonka
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 / 60 min

Dawid

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Inżynier Mechatronik z wydziału Mechaniki i Informatyki Stosowanej chętnie pomoże w nauce uczniom klas podstawowych oraz ponadpodstawowych. Zdałem maturę z matematyki na poziomie podstawowym z wynikiem ponad 94%, oraz przystapiłem do egzminu z poziomu rozszerzonego i uzyskałem wynik około 80%. Studia zakończyłem z oceną 5, w międzyczasie pomagając kolegom w zrozumieniu matematyki. 

Zajęcia online 40 zł.
Zajęcia u mnie 50 zł
Zajęcia u ucznia 60-90 zł.

Jakość korepetycji jest na najwyższym poziomie, do zajęć przygotowuje się wcześniej i wykorzystuję 100% czasu jaki mam z uczniem. 

Jestem osobą konkretną z pasją do nauczania oraz z wieloletnim doświadczeniem.

Uczniowie, którzy do mnie trafiają w krótkim czasie osiągają cele, które wcześniej były poza ich zasięgiem. Potrafię zmobilizować do działania i pomóc w zaliczeniu przedmiotu najbardziej opornym.

Możliwośc korepetycji online oraz stacjonarnie.
Nie zawsze odbieram telefon, wtedy proszę napisać sms’a. Oddzwonię jak tylko będę mógł. 

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 23:00
Wtorek16:00 - 23:00
Środa16:00 - 23:00
Czwartek16:00 - 23:00
Piątek16:00 - 23:00
Sobota08:00 - 23:00
Niedziela08:00 - 23:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2018
Uniwersytet Kazmierza Wielkiego
Inżynier
Mechatronika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Pan Dawid jest bardzo pomocny. Syn ma nową energię do nauki nie tylko do matematyki ale także do fizyki. Już bez stresu podchodzi do lekcji w szkole, ponieważ dzięki Panu rozumie i rozwiązuje zadania swoimi sposobami.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Od dłuższego czasu korzystam z usług nauczania przez internet oferowanych przez Pana Dawida i jestem bardzo zadowolony. Polecam każdemu zarówno przed egzaminem jak i po, szybkie sprawdzanie zadań i punktualność. Pozdrawiam

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Gorąco polecam korepetycje z p. Dawidem, zawsze przygotowany, przekaz informacji na najwyższym poziomie, a co najważniejsze sprawne i zrozumiałe wytłumaczenie tak dużej ilości materiału w tym trudnym okresie. Możliwość prowadzenia korepetycji online jest idealna!! Polecam! ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.