Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Bydgoszcz
Białe Błota
Osielsko
Lisi Ogon

O mnie

Jestem fanem szybownictwa oraz skoków spadochronowych. Odbyłem szkolenia skoczka oraz zdobyłem III klasę pilota szybowcowego. Niestety lotnictwo to bardzo ciekawe i wymagające zajęcie, któremu zawsze udawało mi się sprostać, jednak jest też to kosztowne zajęcie i niestety aby móc realizować swoje marzenia muszę zarobić na to pieniądze. Matematyka jest moją drugą pasją, którą chętnie podzielę się z moimi uczniami.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2018
Uniwersytet Kazmierza Wielkiego
Inżynier
Mechatronika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.