Wanda Stępniak-Minczewa

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kraków (Podgórze)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielam korepetycji z języka staro-cerkiewno-słowiańskiego oraz języka bułgarskiego! Przystępnie, w miłej atmosferze wytłumaczę nawet najtrudniejsze zagadnienia z s-c-s. Doświadczenia w nauczaniu tego pięknego języka mam wielo- wieloletnie :-) Prowadzę wykłady i ćwiczenia dla studentów krakowskiej slawistyki na UJ. Miejsce spotkań do ustalenia. Może być u mnie, mogę też przyjechać do studenta.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek10:00 - 14:00
Sobota10:00 - 14:00
Niedziela10:00 - 14:00

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.