Wanda Stępniak-Minczewa

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kraków (Podgórze)

O mnie

Zajmuję się językiem bułgarskim oraz historią języka bułgarskiego od chwili ukończenia studiów w 1976 roku. Prowadzę zajęcia na UJ z praktycznego nauczania języka bułgarskiego (lektorat) oraz wykładam gramatykę opisową języka staro-cerkiewno-słowiańskiego. Mam również doświadczenie w nauczaniu języka polskiego jako obcego - pięć lat byłam lektorem języka polskiego w Bułgarii (Uniwersytet Pedagogiczny w Szumen i Uniwersytet w Sofii).

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.