Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Ursynów +4)

O mnie

Jestem absolwentem studiów magisterskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Rachunkowość, oraz absolwentem Politechniki Lubelskiej na kierunku Mechatronika. W szkole średniej byłem finalistą i laureatem dwóch edycji ogólnopolskiej Olimpiady Przedsiębiorczości.Zawodowo zajmuję się wdrażaniem systemów informatycznych do przedsiębiorstw, zwłaszcza modułów finansowych.Poza pracą, moimi zainteresowaniami są sport, głównie piłka nożna i bieganie. W wolnym czasie staram się dużo podróżować.Serdecznie zapraszam do współpracy!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 02.2016
Politechnika Lubelska
Inżynier
Mechatronika
10.2016 - 10.2019
Szkoła Główna Handlowa
Magister
Finanse i Rachunkowość
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2017 - 05.2018
PWC Polska
07.2018 - aktualnie
SAP Polska

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.