Vanessa Stawinoga

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
 
Online
Piekary Śląskie
Tarnowskie Góry (Lasowice +4)
Bytom (Stroszek +4)
Gliwice (Sośnica +4)
Zabrze

Vanessa Stawinoga

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Vanessa Stawinoga

O mnie

Jestem studentką kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz inżynieria biomedyczna na politechnice śląskiej Posiadam bogate doświadczenie w udzielaniu korepetycji oraz doskonałą zdolność tłumaczenia skomplikowanych tematów Moja misja to sprawić, aby język polski oraz matematyka stały się zrozumiałe i interesujące Razem pokonamy naukowe wyzwaniajestem również autorką artykułów naukowych:

- Stawinoga V. (2023)Wyzwania zrównoważonego rozwoju w edukacji jako psychospołeczny aspekt funkcjonowania społeczności szkolnej Zrównoważony rozwój i europejski zielony ład imperatywami doskonalenia warsztatu naukowca, 317-326

- Stawinoga V. (2023) Autorytet nauczyciela – zrobotyzowany ideał i wróg rodzica, czyli świadectwo upadku Etyka biznesu i zrównoważony rozwój Interdyscyplinarne studia teoretyczno-empiryczne, 1, 42–52

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2020 - aktualnie
Politechnika Śląska
Biotechnologia
10.2021 - aktualnie
Politechnika Śląska
Magister
Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna
08.2023 - aktualnie
Politechnika Śląska
Inżynier
Inżynieria biomedyczna
Kursy i szkolenia
05.2021
Kurs na wychowawcę
Doświadczenie
06.2020 - aktualnie
Instruktor programowania
LEGO wedo 2.0

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Kazimierz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2023

Chciałbym podzielić się pozytywną opinią na temat korepetytorki, która uczyła mojego syna matematyki. Jestem bardzo zadowolony z jej pracy i zaangażowania. Jej kompetencje, umiejętność przekazywania wiedzy oraz cierpliwość wobec mojego syna przyczyniły się do znacznego postępu w jego wynikach. Gorąco polecam tę korepetytorkę innym uczniom.

avatar
ANNA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2022

Polecam ! Zajęcia prowadzone solidnie i kompetentnie. Córka zadowolona , widzimy realna poprawę z matematyki. Naprawdę osoba godna polecenia !!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2022

Polecam. Znalazłam świetnego korepetytora dla córki, bardzo dobre postępy w nauce, indywidulane podejście do ucznia, bardzo dobrze poprawiony poziom wiedzy. Córka bardzo jest zadowolona i chętna do nauki. Pani Vanessa sympatyczna, życzliwa, miła i korzystnie wpływa na ucznia.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2021

Mieliśmy wielu korepetytorów, ale Pani Vanessa jako jedyna potrafi współpracować z naszym dzieckiem. Oceny coraz lepsze, próbne egzaminy również.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2021

Serdecznie polecam! Świetne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Syn zadowolony z korepetycji.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Serdecznie polecam !!!

Korypetycje prowadzone w miłej atmosferze, bardzo dobre wyniki dziecka, stopnie i wyniki w szkole znacznie poprawione

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.