Wiktor Kapela

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Online
Łódź
Warszawa
Legionowo
Bełchatów
Zgierz
Płock
Radom
Piotrków Trybunalski
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia70 - 80 / 45 min

Wiktor Kapela

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/526 opinii

Opis ogłoszenia

Na początek parę słów o mnie : 

jestem absolwentem renomowanego  1 Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Łodzi o profilu biologiczno-chemicznym i od wielu lat [*PROFESJONALNIE *] udzielam korepetycji osobom przygotowującym się zarówno do matury jak i do olimpiad przedmiotowych.

Jestem również wieloletnim uczestnikiem koła chemicznego i z sukcesami w latach brałem udział w Olimpiadie Chemicznej.
Na studia dostałem się bez problemu z wynikiem 92% z biologii oraz 90% z chemii , a teraz mogę sprawić że i Ty otrzymasz podobny wynik i dostaniesz się na wymarzony kierunek.

Jak uczę :
Na zajęciach udostępniam  PERSONALIZOWANE, AUTORSKIE i pisane specjalnie pod każdego ucznia listy pytań oraz zadania, które rozwiązujemy razem, zadania do samodzielnego wykonania w domu, arkusze maturalne , arkusze tematyczne, notatki, tabele które ułatwiają w łatwy sposób zapamiętać ważne informacje oraz wiele innych przydatnych materiałów.
Materiały, którymi dysponuję zostały zgromadzone w okresie kilkunastu lat ,  cały czas są udoskonalane, powstają nowe, lepsze, bardziej innowacyjne, wszystko czytelne przypominające graficznie arkusz maturalny, napisane w Wordzie. Nie są to żadne „kserówki”, których rozczytanie często graniczy z cudem.

Gwarantuję :
1) doskonałą znajomość wymagań maturalnych z biologii z nowej i starej podstawy programowej oraz z egzaminów wstępnych wynikającą z wieloletniego doświadczenia oraz naukę pisania "POD KLUCZ"
2) dostęp do testów i rozwiązań punktowanych przez OKE 
3) bieżąco aktualizowaną i praktycznie zastosowaną wiedzę wg kryteriów ,nauczycielskich.
4) bardzo wysoki poziom merytoryczny zajęć
5) szeroki dostęp do materiałów źródłowych i testów - materiały wliczone w cenę
6) wyczerpujące omówienie i przegląd wszystkich rodzajów zadań maturalnych znajomość programów nauczania biologii i różnorodnych zadań (Operon, Nowa Era, WSiP, PWN, Neuron, Nowa matura i inne)
7) cierpliwość, ogromną solidność i bezstresową, pełną zapału do pracy atmosferę
8) indywidualizację zajęć oraz toku nauczaniakomfortowe warunki do nauki
9) nowoczesne metody nauczania
10) bieżący monitoring postępów ucznia i [*współpracę z Rodzicem 24/7 (SMS/telefon/mail)

] Zajęcia odbywają się [*online ] z wykorzystaniem prezentacji oraz tabletu graficznego na którym w prosty i przejrzysty sposób przedstawiam uczniom schematy oraz najważniejsze zagadnienia oraz  stacjonarnie   u nauczyciela  na terenie Łodzi.

Indywidualne podejście do każdego ucznia

• ROCZNIE Z MOICH USŁUG KORZYSTA KILKADZIESIĄT OSÓB, a moi uczniowie zdobywają indeksy najlepszych uczelni medycznych w kraju! Dołącz do ich grona i zaufaj profesjonaliście!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 06.2016
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
biologiczno-chemiczny
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 26
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2024

Jestem mega zadowolona z zajęć u pana Wiktora, lekcje online były zrozumiałe i przydatne. Przerobiliśmy razem wiele arkuszy maturalnych, dzięki temu udało mi się zdać maturę na wysokim poziomie. Uzyskałam 92%, jestem w szoku, bo nigdy z arkuszy próbnych nie miałam tak wysokiego wyniku. Długotrwała nauka i regularnie zajęcia u Pana Wiktora, przyniosły długo oczekiwany sukces. Bardzo panu dziekuje

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2023

Bardzo polecam korepetycje u pana Wiktora. Uczęszczałam na nie w celu przygotowania się do konkursu przedmiotowego z chemii i olimpiady chemicznej. Korepetycje wspominam bardzo dobrze. Były one prowadzone na bardzo wysokim poziomie, nawet trudne zagadnienia były przekazywane w zrozumiały sposób, a atmosfera była miła, swobodna i zachęcająca do nauki. Żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi (a było ich dużo). Pan Wiktor ma ogromną wiedzę i doświadczenie pedagogiczne. Zajęcia odbywały się w formie online, do czego pan Wiktor jest świetnie przygotowany technicznie. Jeszcze raz polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2023

Polecam korepetycje! Prowadzone są w miłej atmosferze wszystko jest dokładnie tłumaczone i dzięki nim udało mi się w tym roku poprawić maturę na 92% i dostać się na wymarzony kierunek lekarski.
Jeszcze raz bardzo dziękuję!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2023

Serdecznie polecam Pana Wiktora, jeżeli komuś zależy na dobrym wyniku z matury. Zajecia są prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze i czuć, że ma się doczynienia z osobą z pasją, która chce się nią dzielić przez co jest ciekawie i treściwie.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2023

Z Panem Wiktorem pracowałem przez całą klasę maturalną. Cały czas czułem, że mam przed sobą plan nauki i na pewno ze wszystkim zdążę.

Atmosfera za zajęciach zawsze była bardzo dobra, a możliwość stałego kontaktu poza zajęciami umożliwiała elastyczność i rozwiązywanie ewentualnych niepewności na bierząco.
Serdecznie polecam! :)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2023

Bardzo polecam, super korepetycje, wszystko dobrze wyjaśnione :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2022

Zapisanie się na korepetycje do Pana Wiktora było moją najlepszą decyzją co do matury z biologii, gdyż udało mi się poprawić wynik na 88%. Zajęcia są prowadzone w profesjonalny sposób, ale jednocześnie jest na nich przyjemna atmosfera. Pan Wiktor zawsze tłumaczył mi zagadnienia, z którymi miałem trudności i nauczył mnie pisać pod klucz. Zajęcia wymagają dużego zaangażowania i wkładu własnego ale naprawdę warto, serdecznie polecam!!!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2022

Pan Wiktor ma świetne podejście do nauczania biologii. Dzięki naszej owocnej współpracy niedość, że pokochałam chemię to jeszcze dostałam się na Uniwersytet Medyczny! Lekcje wspominam bardzo dobrze, a pracę i zaangażowanie jakie Pan Wiktor wkładał w chęć przekazywania wiedzy zawsze mnie motywowały i będą motywować w dalszej przygodzie z nauką! Jestem wdzięczna za to, że miałam możliwość uczęszczania na te zajęcia i z głębi serca polecam je każdemu!!

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2022

Serdecznie polecam każdej osobie podchodzącej do matury z biologii! Jestem tegoroczną maturzystka i dzięki zajęciom z Panem Wiktorem udało mi się bez problemu dostać na mój wymarzony kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Warszawskim z wynikiem 87%. Roczną współpracę wspominam bardzo pozytywnie, otrzymałam wiele swietnie przygotowanych materiałów i nauczyłam się pisać pod klucz. Pan Wiktor ma przeogromną biologiczną wiedzę, którą potrafi przekazać w przystępny sposób. Dodatkowo na zajęciach zawsze panuje miła atmosfera :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2022

Korepetycje z Wiktorem to był najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. Myślę, że nie znalazłabym lepszej osoby, która mogłaby pomóc mi przygotować się do matury. Każde zajęcia były niezwykle efektywne, z których zawsze dużo zapamiętywałam. Wiktor bardzo jasno tłumaczy, na wiele sposobów i do skutku. Jest niezwykle motywującą i pełną pasji osobą. Korepetycje warte każdego grosza i jeśli ktoś ma ambicje na wysoki wynik to tylko z nim.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2022

Z czystym sumieniem i całego serca mogę polecić Pana Wiktora osobom, które nie radzą sobie z biologią i chemią. Trafiłam do Pana Wiktora z ledwie podstawowymi informacjami z chemii, a dzięki niemu jestem obecnie na studiach weterynaryjnych. I nawet teraz, mimo, że nie mam już z nim korepetycji, mogę zawsze liczyć na pomoc Pana Wiktora. Jestem mu bardzo wdzięczna i jeszcze raz serdecznie polecam ^^

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2022

Już długo korzystam z korepetycji i mogę je w 100% polecić, tematy zawsze omawiane są szczegółowo w tempie dostosowanym do mnie i moich predyspozycji. Sprawdziany zawsze piszę wzorowo a niezapowiedziane kartkówki nie są mi straszne a to wszystko dzięki pomocy jaką tutaj dostaję. :)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2021

Bardzo przystępna forma prowadzenia lekcji oraz przekazywania wiedzy, rzetelne podejście do ucznia. Zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie w miłej atmosferze. Dzięki temu korepetycje nabrały lepszego znaczenia. Szczerze polecam zajęcia z Panem Wiktorem.

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2021

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Wiktorem! Dużo materiałów i przemyślany system nauki. Pan Wiktor tłumaczy wszystko w zrozumiały sposób, każde zagadnienie jest szczegółowo omawiane i przećwiczone na zadaniach maturalnych. Nie mogłam lepiej trafić :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2021

Pan Wiktor to korepetytor naprawdę godny polecenia, dzięki wspólnej współpracy dostałam się na wymarzoną medycynę. Potrafi najtrudniejsze i najbardziej problematyczne zagadnienia wyjaśnić w jak najprostszy i zrozumiały dla ucznia sposób. Jeśli jesteś gotowy do ciężkiej pracy aby dostać się na wymarzone studia Pan Wiktor pomoże ci w realizacji twojego planu przekazując ci swoją cenną wiedzę. Wyniosłam bardzo dużo z zajęć i będę je polecać każdemu z czystym sumieniem!!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2021

Po paru latach w końcu dostałem się na medycynę :) Wiktor jest pierwszym korepetytorem, który potrafił wytłumaczyć wszystko w banalny i szybki sposób. Polecam wszystkim, zajęcia na 5!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Chciałam serdecznie podziękować za świetne przygotowanie mnie do tegorocznej matury z biologii i chemii. Dzięki świetnie przygotowanym zajęciom miałam możliwość szybko nadrobić braki w szkole spowodowane zdalnym nauczaniem. Pozostaje czekać na wyniki w czerwcu, ale po wstępnym sprawdzeniu odpowiedzi widzę że powinnam dostać się na studia bez problemu.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2021

Bardzo cierpliwy i wytrwały nauczyciel. Zależy mu, by ktoś zrozumiał temat, to się czuje. Jest zawsze świetnie przygotowany. Polecam!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2021

Miałam korepetycje z chemii z Panem Wiktorem i byłam bardzo zadowolona. Zajęcia prowadzone stacjonarnie jak i online w zależności od potrzeb. Wszystko bardzo konkretnie i dobrze, na bieżąco tłumaczone. Polecam serdecznie.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

Zajęcia są prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Wiktor ma bardzo dużą wiedzę i potrafi wyjaśnić różne procesy w przystępny sposób. Zajęcia z nim pozwoliły mi na otrzymanie na maturze z biologii w 2020 roku 85% i dostanie się na wymarzoną stomatologię. Dziękuję jeszcze raz za nasze zajęcia:)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2020

Chciałam bardzo serdecznie podziękować za przygotowanie mnie do tegorocznej matury. Jestem jak najlepszej myśli, i sprawdzając swoje odpowiedzi myślę że bez problemu dostanę się na wymarzoną medycynę. :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2020

Polecam, od wrzesnia uczęszczam i nauczyłem się więcej do matury niż przez całe liceum. Do końca roku czyli w niecałe 4 miesiące przerobiliśmy cały materiał!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2019

Chciałam podziękować i polecić wszystkim korepetycje u Pana Wiktora. Dzięki nim udało przygotować mi się do matury i napisać ją na 86%! Powinnam bez problemu dostać się na medycynę. :)

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Również jestem zadowolona z zajęć :) Wszystko jest bardzo klarownie i konkretnie wytłumaczone, do tego mnóstwo materiałów, zadań, testów... a jeżeli jeszcze są jakiekolwiek pytania to Wiktor odpowiada na każde! Naprawdę bardzo polecam!!! :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2018

Serdecznie polecam wszystkim maturzystom. Umie wytłumaczyć trudniejsze zagadnienia z biologii i ma dużo cierpliwości. Zajęcia były prowadzone w miłej atmosferze.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2018

Można brać w ciemno. Chłopak ma ogromną wiedzę, potrzebowałem pomocy w nadrobieniu chemii do egzaminów. Po kilku zajęciach nie miałem żadnego problemu z ich zaliczeniem .

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.