Wiktor Kapela

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia35 - 50 / 60 min

Wiktor Kapela

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie.

Jeśli szukasz skutecznych korepetycji z sympatycznym ale wymagającym i konsekwentnym nauczycielem to idealnie trafił(a/e)ś! Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie mając na uwadze jego sposób przyswajania wiedzy. Stawiam na praktykę, minimum teorii, bo to dzięki praktyce w głowie zostaje najwięcej. U mnie nie ma głupich pytań. Jeśli czegoś nie zrozumiesz powtórzę nawet kilka razy próbując różnych sposobów i będę na przyszłość wiedziała który z nich przemawia do Ciebie najbardziej :)

Obecnie jestem studentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku lekarskim, a w przeszłości ukończyłem I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łodzi.  Na studia dostałem się ze średnią 90 % z przedmiotów rozszerzonych, i razem możemy osiągnąć taki sam wynik żeby dostać się do wymarzonego liceum / studia. Posiadam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji i szereg bardzo zadowolonych uczniów :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2019

Chciałam podziękować i polecić wszystkim korepetycje u Pana Wiktora. Dzięki nim udało przygotować mi się do matury i napisać ją na 86%! Powinnam bez problemu dostać się na medycynę. :)

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Również jestem zadowolona z zajęć :) Wszystko jest bardzo klarownie i konkretnie wytłumaczone, do tego mnóstwo materiałów, zadań, testów... a jeżeli jeszcze są jakiekolwiek pytania to Wiktor odpowiada na każde! Naprawdę bardzo polecam!!! :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2018

Serdecznie polecam wszystkim maturzystom. Umie wytłumaczyć trudniejsze zagadnienia z biologii i ma dużo cierpliwości. Zajęcia były prowadzone w miłej atmosferze.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2018

Można brać w ciemno. Chłopak ma ogromną wiedzę, potrzebowałem pomocy w nadrobieniu chemii do egzaminów. Po kilku zajęciach nie miałem żadnego problemu z ich zaliczeniem .

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.