Volha Prushynskaya

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Kraków
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem NATIVE SPEAKEREM języka rosyjskiego i białoruskiego, mgr Muzykologii oraz mgr Filologii Rosyjskiej.     Ukończyłam Kolegium Muzyczne i Uniwersytet Pedagogiczny w Mińsku oraz dwie uczelnie wyższe w Krakowie. Mam wieloletnie doświadczenie w wykładaniu języka rosyjskiego, a także materiały konieczne do jego nauczania.   Uczę m.in. w szkole podstawowej i liceum ogólnokształcącym w Krakowie (nauczyciel mianowany).  

     Posiadam certyfikat znajomości języka polskiego (C1), dlatego zajęcia będą maksymalnie dostosowane do potrzeb każdego ucznia.

  • Uczę języka od podstaw – w tym pięknie mówić i pisać w ojczystym dla mnie języku.  
  • Używam bardzo efektywnej metody nauczania opartej na porównywaniu jezyków. 
  • Równolegle pracuję nad wszystkimi kompetencjami językowymi: mówienie (korekta akcentu fonetycznego i gramatycznego) , pisanie, czytanie, gramatyka, rozumienie ze słuchu.
  • Większość materiałów - własne opracowania  ©  
  • Doświadczenie zawodowe z 2010 roku. Na stronie e-korepetycje z 2014 roku.
  • Co roku  przygotowywuję  do egzaminów  ТРКИ (egzamin z Sankt-Petersburga) B2-C1-C2   

CENA:  75 ZŁ- 60 MINUT       
              105 ZŁ- 90 MINUT

Zapraszam serdecznie na intensywny wakacyjny kurs  CZERWIEC / LIPIEC - SIERPIEŃ
---------------------------------------- ----------
W razie zainteresowania moją ofertą edukacyjną proszę o kontakt mailowy  

Pozdrawiam serdecznie 

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 40
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2023

Na zajęcia z Olgą uczęszczam od ponad 2 lat. Zaangażowanie Olgi, pasja do nauczania oraz głęboka wiedza na temat języka rosyjskiego tworzą inspirujące środowisko edukacyjne. Olga, zawsze potrafi odpowiedzieć na wszelkie pytania, tłumacząc trudne kwestie w sposób zrozumiały i przystępny.

Dodatkowym atutem tych zajęć jest zróżnicowany i skrupulatnie przygotowany program nauczania. Poziom trudności stopniowo rośnie, co umożliwia mi stopniowe poszerzanie zakresu mojej wiedzy językowej. Dodatkowo, liczne praktyczne ćwiczenia, dialogi i zadania sprawdzające pozwalają mi efektywnie stosować zdobytą wiedzę w praktyce.

Zajęcia są prowadzone w przyjaznej atmosferze, co sprzyja swobodnemu wyrażaniu się i błędom, które są traktowane jako naturalna część procesu nauki. To ważne, aby czuć się komfortowo podczas nauki języka obcego, co znacznie przyspiesza proces przyswajania nowych umiejętności.

Zajęcia z Olgą polecam z czystym sumieniem wszystkim osobom poszukującym solidnej, skutecznej i przyjemnej nauki języka rosyjskiego.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2023

Z Olgą uczę się już ponad 2 lata, w trakcie których, zaczynając od prawie zera, znacznie podniosłem swój poziom. Poznałem sporo gramatyki i ogrom słownictwa, a co najważniejsze, dzięki konwersacjom jestem w stanie go wykorzystać - nie jest to tylko bierna umiejętność, bo do pewnego stopnia potrafię już rozmawiać z innymi w tym języku, co wcale nie jest tak oczywiste!
Solidny, cierpliwy nauczyciel z programem dostosowanym indywidualnie do potrzeb każdego ucznia. Mógłbym pisać dużo, ale chyba najlepiej i najprościej będzie powiedzieć, że zdecydowanie polecam :)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2023

Uczęszczałem na zajęcia do Pani Olgi prawie dwa lata. Na starcie moja wiedza była prawie zerowa ale dzięki determinacji Pani Olgi i mojej tak skromnie pisząc otworzyłem się na ten język. Było ciężko ale dzisiaj dzięki cierpliwości i bardzo dużym zaangażowaniu Pani Olgi potrafię poprowadzić prostą rozmowę w języku rosyjskim i już się tak nie stresuję przy rozmowie. Pani Olga to bardzo przemiła i sympatyczna osoba .Bardzo gorąco polecam!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2023

Uczę się rosyjskiego z p.Volhą od roku. Bardzo lubię te zajęcia i z czystym sumieniem polecam! Szczególnie jeśli ktoś dopiero zaczyna naukę i szuka porządnego nauczyciela. Pani Volha jest niezwykłym typem nauczyciela z indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Jest bardzo cierpliwa, a zarazem wymagająca. Rozmawiamy głównie po rosyjsku.
Polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2023

Na zajęcia do Olgi uczęszczałam od 2 lat i z czystym sumieniem i pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że to najlepsza nauczycielka języka obcego z jaką miałam przyjemność pracować.
Kiedy 2 lata temu zaczynałam lekcję, to bałam się mówić w języku obcym, teraz mam wrażenie, że umiałabym się w języku rosyjskim komunikować, co dla mnie jest ogromnym sukcesem.
To co lubiłam najbardziej, to to, że wymagając ode mnie przygotowania do lekcji, Olga sama zawsze była przygotowana. Systematycznie wprowadzała nowy materiał i umiejętnie łączyła różne aspekty, słuchanie, czytanie, mówienie z gramatyką.
Gorąco polecam lekcję każdemu, komu zależy na dobrych wynikach, pełnym profesjonalizmie i efektywnej nauce.

avatar
Bogdan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2022

Chcialem odswiezyc moja znajomosc jezyka rosyjskiego ze szkoly oraz studiow i tak trafilem na lekcje z Olga. Okazalo sie, ze wspaniale trafilem. Olga jest bardzo dobrym, doswiadczonym pedagogiem z osobistym podejsciem do ucznia oraz olbrzymia doza cierpliwosci i uprzejmosci. Potrafi zainteresowac ucznia filmami i tekstami w jezyku rosyjskim, tematami do dyskusji i wysmienicie wyczuc jego potrzeby edukacyjne. Kazda lekcja jest zawsze interesujaca i z niecierpliwoscia czeka sie na nastepna.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2022

Moją edukację języka rosyjskiego zakończyłam dawno temu. Niedawno zaistniała potrzeba przypomnienia sobie go w ramach studiów. Po takiej długiej przerwie naukę rozpoczynałam praktycznie od początku. Z pomocą Pani Olgi udało mi się w pełni przygotować na zajęcia. Atmosfera w trakcie zajęć była przyjazna, co pomagało zapominać o stresie i skupić na nauce. Pani Olga przedstawia zagadnienia gramatyczne w sposób prosty i zrozumiały.
Polecam, zapisujcie się do niej, nie będziecie żałować.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2022

Uczęszczam na zajęcia do Olgi już ponad rok. Zaczynałam od zera. Dzięki pomocy Olgi już po tak krótkim czasie jestem w stanie poprowadzić prostą rozmowę po rosyjsku, a przysłuchując się native speakerom rozumiem 90% z tego, co mówią. Zawdzięczam to wielkiemu zaangażowaniu Olgi i jej skutecznym metodom nauczania dostosowanym do predyspozycji ucznia. Co więcej, Olga jest po prostu przemiłą osobą. :) Bardzo polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2021

Uczyłam się z Volhą ponad dwa lata, dzięki niej potrafię swobodnie rozmawiać z rosyjskojęzycznymi znajomymi. Lekcje rozpoczynały się rozmową na tematy, które mnie interesowały i dzięki temu mogłam poszerzać swoje słownictwo. Dodatkowo rozwiązywałam wiele zadań z gramatyki korzystając z podręcznika oraz ćwiczeń przygotowanych przez Volhę. Każde trudniejsza zagadnienie gramatyczne, Volha tłumaczy przy pomocy tabelek i wielu przykładów, co jest bardzo pomocne. Jestem bardzo zadowolona z lekcji, dlatego serdecznie polecam naukę rosyjskiego z Volhą!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2021

Chciałabym bardzo podziękować Volhie za zajęcia! Były bardzo urozmaicone, dużo o rosyjskiej kulturze, zabytkach, trochę gramatyki. Odpowiadał mi także sposób prowadzenia zajęć przez Skypa z notatkami w Google docs - potem szybko można stworzyć fiszki do dalszej nauki. Poza tym, że Volha jest wspaniałym nauczycielem, jest też niezwykle ciekawą świata osobą i może dzięki temu zajęcia z nią były takie fajne :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2021

Na zajęcia do Olgi trafiłam znając już podstawy języka rosyjskiego, z brakami w gramatyce i słownictwie. Jednak dzięki metodom Olgi gramatyka okazała się nie taka straszna. Bardzo polecam zajęcia z Olgą !

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2021

Przede wszystkim Volha to miła, sympatyczna i empatyczna osoba. Zawsze uśmiechnięta i z wieloma pomysłami na każdą lekcję. Volha dostosowuje tryb lekcji do ucznia, do jego zainteresowań, na przykład poprzez materiały z różnych dziedzin w języku rosyjskim, które oprócz nauki również potrafią poszerzyć wiedzę. Prawie dwa lata nauki z Volhą i jej umiejętność i cierpliwość przekazywania wiedzy sprawiły, że mój poziom języka we wszystkich obszarach językowych znacząco się podniósł. Mam nadzieję, że wrócę do nauki z Volhą, gdy tylko będę mógł, bo z Volhą warto się uczyć.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2020

Na zajęcia z Olgą uczęszczałem dłuższy okres czasu, ponad 2 lata. W tym czasie znacząco wzrosły moje umiejętności językowe, w tym to co sprawiało mi największy problem - konwersacje i użytkowanie języka w codziennych sytuacjach.
Olga jest w stanie samodzielnie zaproponować ścieżkę nauczania języka, jak i dostosować się do indywidualnej prośby ucznia, któremu zależy na poprawie konkretnych elementów.

avatar
Tamara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2020

Lekcje z p. Volhą to był dobrze wykorzystany czas. Zajęcia miały określoną strukturę, zawsze wiedziałam co powinnam przygotować i czego się nauczyć. Korzystałam z dwóch podręczników i z dodatkowych materiałów. Zdobyłam wiedzę zarówno na poziomie leksykalnym jak i gramatycznym. Najcenniejsze były dla mnie konwersacje, tematy mogłam wybierać sama. Na każdej lekcji dowiadywałam się czegoś nowego o języku, ale też o rosyjskiej i białoruskiej kulturze. Pani Volha zwraca uwagę na systematyczność, zadaje prace domowe, które później są dokładnie sprawdzane i omawiane. Bardzo dba o poprawność wymowy (szczególnie o miejsce akcentu, który w rosyjskim jest zmienny). Jest osobą niezwykle wrażliwą, otwartą, miłą i zaangażowaną w swoją pracę. Tłumaczy po kilka razy jeżeli uczeń tego potrzebuje. Naprawdę polecam :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Volha to niesamowity nauczyciel i cudowna osoba. Posiada ona ogromną wiedzę, którą tłumaczy w przystępny sposób na przykładach. Każda minuta lekcji jest wykorzystana a Vohla sprawdza wszystko jeszcze w swoim wolnym czasie. To nauczycielka, która do każdych zajęć podchodzi z ogromną pasją i zaangażowaniem. Wspólna praca z nią jest zaszczytem i przyjemnością.
Do usłyszenia!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2020

Volha pomagała mi odświeżyć rosyjski przed wyjazdami do Rosji i innych krajów dawnego ZSRR. Zajęcia zawsze super ciekawe, miła atmosfera, zdecydowanie polecam.

avatar
Sasza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2019

polacam szczerze! nigy żadna minuta z lekcji Olgi nie jest stracona, więc nauka naprawdę jest owocna:)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2019

Naukę języka rosyjskiego rozpoczęłam z Panią Volhą od podstaw. Po roku mogę bez najmniejszych wątpliwości przyznać, że jest to świetna nauczycielka. Zawsze bardzo dobrze przygotowana do lekcji, cierpliwa, ale wymagająca :),starająca się dopasować styl nauczania indywidualnie do ucznia. Lekcje prowadzone są w sposób bardzo ciekawy, a uczeń dostaje mnóstwo materiałów pomocniczych do nauki.
Dodatkowo Pani Olga jest otwartą i sympatyczną osobą, co również pomaga przełamać strach przed komunikowaniem się w języku rosyjskim :) Korepetycje naprawdę super!

avatar
Miko
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2019

Na lekcje do Pani Volhy uczęszczam od około dwóch lat, raz w tygodniu. Jak zaczynałem moja znajomość języka rosyjskiego ograniczała się do znajomości alfabetu i podstawowego słownictwa. Z Panią Volhą pracowaliśmy nad poprawianiem znajomości języka rosyjskiego we wszystkich aspektach tzn. czytanie, pisanie, gramatyka, rozumienie ze słuchu jak i rozmowa. W maju tego roku za jej namową przystąpiłem do certyfikowanego państwowego egzaminu TRKI-2 (poziom B2), który zdałem na 80%. Pani Volha jest nauczycielką wymagającą i motywującą ucznia do wyznaczonych celów ale również cierpliwą. Zagadnienia gramatyczne tłumaczy w jasny sposób wykorzystując wiele przykładów z języka potocznego, co ułatwia ich szybkie przyswojenie. Tematy poruszane na lekcjach dobrze wpisują się w kontekst leksykalny jak również kulturalny języka rosyjskiego, co pozwala na poznanie nie tylko oficjalnego ale również potocznego słownictwa. Ogólnie z lekcji jestem bardzo zadowolony szczególnie że w dość krótkim czasie osiągnąłem poziom znajomość języka rosyjskiego który pozwolił mi na swobodne porozumiewanie się w sferze prywatnej jak i biznesowej, a dodatkowo został on podparty oficjalnym certyfikatem. Polecam.

avatar
Anna Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2019

Od lat uczę się różnych języków i to chyba najlepsza nauczycielka, jaką miałam :) Rzetelna, świetnie zorganizowana, prowadzi lekcje w sposób systematyczny, motywuje do nauki, logicznie tłumaczy zawiłości języka. Uczyła mnie rosyjskiego od zera i jestem zachwycona postępami. Do tego jest świetną, sympatyczną osobą, z którą aż chce się rozmawiać, więc lekcja mija błyskawicznie. Polecam każdemu!

avatar
Mikolaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2019

Pani Volha prowadzi lekcje w sposób profesjonalny z uwzględnieniem wszystkich aspektów nauki języka rosyjskiego. Jest osobą wymagająca i zawsze rzetelnie przygotowaną do zajęć. Już po kilkunastu lekcjach mój poziom języka rosyjskiego znacznie się polepszył. Bardzo dobra korepetytorka, polecam wszystkim.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2019

Pani Olga jest wspaniałą nauczycielką! Prowadzi zajęcia bardzo merytorycznie na bazie rzetelnych materiałów. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze. Przy pani Oldze można nauczyć się języka szybko i dobrze. Serdecznie polecam lekcje z panią Olgą!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2018

Świetna korepetytorka! Doskonale przygotowana do lekcji, wykorzystuje każdą sekundę, a materiały, z których korzysta na zajęciach, i które daje jako zadanie domowe, są bardzo pomocne w nauce. Przy Oldze bardzo szybko nabiera się pewności siebie w mówieniu po rosyjsku, co jest niesamowite. Przy tym na lekcjach jest bardzo miła atmosfera, a Olga jest niezwykle otwartą i miłą osobą, także sama przyjemność uczyć się z kimś takim! Polecam całym sercem! :)

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2018

Olga jest świetną nauczycielką, cierpliwą i wyrozumiałą, a przy tym jest bardzo ciepłą, przyjazną i otwartą osobą. Dzięki niej zrobiłam ogromne postępy i czuję się swobodnie rozmawiając po rosyjsku. Zajęcia były bardzo ciekawe, a Olga zawsze była skrupulatnie do nich przygotowana. Przyjazna atmosfera, kubek ciepłej herbaty i miła rozmowa za każdym razem poprawiały mi humor :)
Serdecznie polecam lekcje z Olgą!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2017

Najlepsza ! Dzięki Oldze zdałem egzamin z języka rosyjskiego mimo, że miała tylko miesiąc na przygotowanie mnie. Serdecznie polecam, Olga posiada dużo materiałów dla studenta, olbrzymią wiedzę oraz świetne ciasteczka i herbaty.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2017

Zajęcia z Olgą są świetne! Materiały, które przygotowuje są bardzo dobre i ciekawe, i ma ich na prawdę dużo. Dostosowuje się do poziomu i oczekiwań ucznia! Mam zajęcia z Olgą od ponad roku i jestem ogromnie zadowolona. Miałam wątpliwości jak zajęcia przez skype będą wyglądać, a muszę przyznać, że są niesamowite! Olga bardzo profesjonalnie podchodzi do nauczania, wiem co mówię bo sama uczę języka angielskiego. Gorąco polecam wszystkim zajęcia z Olgą !!! :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2017

Zajęcia z Olgą są na bardzo wysokim poziomie i szczerze polecam tę Korepetytorkę. Olga dostosowuje materiał językowy do wymagań, zainteresowań i poziomu ucznia. Jest wymagająca i jednocześnie skrupulatnie przygotowana do zajęć. Jest przy tym otwartą i życzliwą osobą. Polecam!

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2017

Olga zna się na rzeczy. Wykłada wszystko w sposób zrozumiały i wyrozumiały dla ucznia. Dzięki jej pomocy nauczyłem się podstaw rosyjskiego. Wszystko w przyjaznej i miłej atmosferze :) Polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2017

Olga jest nauczycielem, który w sposób przejrzysty i stopniowy wdraża ucznia w naukę języka rosyjskiego. Olga jest wyrozumiała i potrafi cierpliwie i wielokrotnie powtarzać przerabiane zagadnienia. Starannie przygotowuje się do zajęć i wspiera ucznia na każdym etapie nauki..

avatar
Emanuela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2016

Udało nam się zorganizować kilka intensywnych lekcji w trakcie mojego tygodniowego pobytu w Krakowie. Jestem bardzo zadowolona! Olga bardzo fajnie tłumaczy gramatykę i rosyjskie słownictwo. Jest bardzo profesjonalna i potrafi rozbudzić ciekawość. Poza tym jest osobą przesympatyczną i z pełną energią przez całe 90 min. lekcji! Serdecznie polecam!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2016

Uczęszczałem na zajęcia do Olgi przez 8 miesięcy. Postępy, które w tym czasie zrobiłem to w bardzo dużej mierze jej zasługa. Zajęcia są ciekawe, dostosowane do poziomu ucznia. Olga zwraca uwagę na poprawną wymowę oraz pisownię. Poza tym to bardzo sympatyczna i pomocna osoba a konwersacje odbywane z nią podczas zajęć to sama przyjemność. Serdecznie polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2016

Ciekawe zajęcia dostosowane do poziomu ucznia. Na zajęciach poruszane zarówno tematy "szkolne" jak i niuanse języka rozpoznawalne dla jego rodzimych użytkowników. Zajęcia naprawdę pomogły mi w późniejszych kontaktach z Rosjanami.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2016

Lekcje i konwersacje z Olgą to sama przyjemność! Wszystko sympatycznie i konkretnie. Indywidualne podejście do ucznia, dużo przydatnych materiałów. Lekcje są dostosowane do ucznia, godziny bardzo elastyczne - za co szczerze dziękuję! Polecam w 100% !!! :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2015

Olga to najlepsza nauczycielka rosyjskiego jaka mozna znaleźć w Krakowie! Uczy zarówno pieknie mówić jak i poprawnie pisać, zawsze stara sie aby zajecia byly ciekawe , dysponuje również wieloma bardzo przydatnymi materiałami do nauki :) Serdecznie polecam!! :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2015

Zajęcia z Olgą to czysta przyjemność. Nie dość, że jest przesympatycznie, to jeszcze jak efektywnie! Olga zwraca uwagę na błędy w wymowie, przykłada dużą wagę do akcentu i trenuje komunikatywność. Wykorzystuje przy tym piosenki, bajki dla dzieci i ilustracje - nie można się nudzić! Na zajęciach z nią nie "uczę się" rosyjskiego, lecz zanurzam się w kulturę i staram się myśleć jak nasi wschodni sąsiedzi. Olga to najlepszy nauczyciel, jaki mógł mi się trafić, serdecznie polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2014

Olga jest znakomitą nauczycielką. Zawsze jest przygotowana do zajęć. Natychmiast wyłapuje błędy i poprawia je do skutku. Bardzo szybko znajduje sposób, jak dotrzeć do ucznia i wyjaśnić w sposób zrozumiały reguły panujące w j.rosyjskim. Jest otwarta na potrzeby ucznia i elastycznie podchodzi do programu nauki. Olga jest wymagająca, ale każde zajęcia z nią są ogromną przyjemnością. Jestem absolwentką filologii rosyjskiej i szukałam korepetytora przede wszystkim do konwersacji. Olga w tej roli jest niezastąpiona. Dzięki niej cały czas odkrywam piękno języka rosyjskiego i z niecierpliwością czekam na każde kolejne zajęcia. Polecam!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2014

Swietnie prowadzone zajecia, tematyka zroznicowana, ciekawe dyskusje. Indywidualne podejscie do ucznia, duzo cierpliwosci w tlumaczeniu zagadnien. Olga jest bardzo sympatyczna i posiada duza wiedze. Serdecznie wszystkim polecam!

avatar
Gill
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2014

Olga is an excellent teacher, extremely patient, intuitive, friendly and supportive. I'm very happy with her lessons and highly recommend her to anyone learning Russian.
Olga jest swietna nauczycielka, bardzo cierpliwa, intuitcyjna, przyjazna i daje duzo wsparcia. Jestem bardzo zadowolona z lekcjami, i jak najbardziej polecam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2014

Świetnie prowadzone zajęcia, bardzo sympatyczna pani, konkretne materiały. Jak najbardziej polecam :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2014

Bardzo miła atmosfera, profesjonalnie prowadzone zajęcia, ciekawe materiały. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu, kto pragnie nauczyć się języka rosyjskiego! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.