Ostatnia aktywność:
4 dni temu
Kraków (Wzgórza Krzesławickie +1)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Muzyka200 / 90 min

Krzysiek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/539 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

UWAGA! AKTUALNIE BRAK MIEJSC W GRAFIKU!
Dziękując za zaufanie, zapraszam do zapisów na listę oczekujących (kwiecień-maj 2020) :)

Nauka śpiewu dla osób dorosłych w studiu nagraniowym – wokal bez blokad, emisja głosu bez stresu.

Pierwsze spotkanie gratis!

Nie śpiewasz?
Boisz się śpiewać?
Masz blokady i opory przed wydaniem z siebie głosu?
A może przeraża Cię i stresuje wizja indywidualnych zajęć wokalnych?

Mogę Ci pomóc.

Jestem doświadczonym wokalistą, aktorem musicalowym, lektorem filmowym i kompozytorem/producentem. Po latach na scenie doszedłem do wniosku, że największym problemem dla wokalisty jest fakt, że nie słyszy on tego, co śpiewa. Brzmi prosto, ale… niezależnie od techniki, którą wykorzystujemy do nauki śpiewu (klasyczna, mix, NVP, SLS, CVT…) wymagają one mnóstwa czasu i ćwiczeń, które często robi się po omacku, nie wiedząc co tak naprawdę robimy nieprawidłowo. Dlaczego? Odsłuch w czasie rzeczywistym (podczas śpiewania) nie pozwala zauważyć drobnych, umykających uwadze rys, które dla odbiorcy są jednak zauważalne i drażniące.

Dlatego osiem lat temu, w formie eksperymentu zacząłem pracować z pasjonatami śpiewu przy mikrofonie – w studiu, nagrywając, odsłuchując i analizując. Możemy w ten sposób wspólnie monitorować wszystkie elementy które tworzą śpiew – po kolei. Rozbierać na części pierwsze każdy dźwięk, każdy problem, każdy niuans, który sprawia, że w nauce śpiewu rozwijamy się lub nie.

Technika ta daje niezwykłe efekty i mnóstwo satysfakcji, bo po raz pierwszy w nauce śpiewu wokalista sam może usłyszeć swoje niedoskonałości i świadomie je poprawić – za pierwszym razem, zamiast wielokrotnego powtarzania błędu w celu jego namierzenia. Nie są to więc de facto korepetycje, raczej pomoc przy samodzielnej nauce, kierowana z reżyserki przez kolegę-wokalistę.

W dodatku podstawą tej pracy jest stworzenie warunków eliminujących czynniki generujące stres – stąd właśnie zajęcia w wydzielonej, dźwiękoszczelnej kabinie nagraniowej, gdzie nie ma kontaktu wzrokowego z nikim, a kontakt słuchowy jedynie dzięki mikrofonowi i słuchawkom.

Zapraszam do współpracy nad tym eksperymentem. Staram się udoskonalić tę technikę, bo po ośmiu latach pracy z różnymi ludźmi (wokalistami, aktorami, mówcami, amatorami) w tym systemie, widzę potężny potencjał, który chcę poznać, uściślić i ujednolicić, by za jakiś czas – mam nadzieję – stworzyć nowoczesną technologicznie technikę nauki śpiewu na miarę XXI wieku.

Spotkania odbywają się w najnowocześniej wyposażonym studiu nagraniowym w mieście (oddane do użytku po przebudowie na początku 2018 roku), a więc można przy okazji poznać zasady pracy przy nagraniu, także od technicznej strony. Wykorzystujemy najnowocześniejsze systemy mikrofonowe, światowej klasy (w pełni legalne) oprogramowanie i sprzęt rejestrujący, a nagrania są zachowywane do analizy i wglądu.

By dowiedzieć się więcej o studiu, możesz zajrzeć na fanpage VoiceStudio .pl.

Po zakończeniu pracy nad każdą piosenką/utworem przygotowuję bezpłatnie profesjonalny miks i tworzę gotowe nagranie, które otrzymujesz na własność. A więc "efektem ubocznym" zajęć jest tworzenie nagrań demo, które możesz dowolnie wykorzystać – w internecie, na CD czy do zgłoszeń konkursowych/festiwalowych. Każda forma współpracy pomaga w rozwijaniu projektu.

Studio jest także wyposażone w wysokiej klasy oświetlenie filmowe i kamery, więc do Twoich gotowych produkcji możemy nagrać teledyski do wykorzystania w internecie.

Jest to propozycja niecodziennego eksperymentu, który może przynieść wiele korzyści obu stronom – stąd cena, porównywalna z kosztem wynajęcia studia z realizatorem lub prywatną lekcją śpiewu – ale zawierająca oba elementy. Zależy mi na tym, by rozwinąć ten pomysł i jednocześnie pomóc początkującym i bardziej zaawansowanym wokalistom, przede wszystkim zaś tym, którzy zawsze bali się śpiewać i nie odnajdują się na klasycznych zajęciach emisji głosu.

Jeśli nie wiesz czy to coś dla Ciebie, nie wahaj się napisać, odpowiem na wszystkie pytania i z chęcią spotkam się, by omówić szczegóły. Proszę tylko o kontakt przez portal lub maila, praca w studiu niemal uniemożliwia używanie telefonu :)

Pierwsze spotkanie i przesłuchanie jest zawsze BEZPŁATNE, więc nic nie tracisz przychodząc. Kawa lub herbata w cenie pierwszego spotkania, czyli za darmo.

Nie lubię pośpiechu i cenię jakość ponad ilość, więc na każde spotkanie rezerwuję 90 minut – śpiewamy przez godzinę, pozostałe 30 to czas na kawę, rozmowę, pytania i odpowiedzi, albo bufor na potencjalne opóźnienia tramwaju czy korki.

Do usłyszenia!

UWAGA: Na maile odpisuję zawsze w maksymalnie 48h. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi w takim czasie, sprawdź folder SPAM.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek10:00 - 22:00
Środa10:00 - 22:00
Czwartek10:00 - 22:00
Piątek10:00 - 22:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 39
avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2021

Zajęcia online z Krzyśkiem są super! Zawsze świetnie przygotowany, uśmiechnięty, profesjonalny!
A ja czuję, że się rozwijam, a mój głos staje się lepszy.
Nie śpiewam, pracuję w korporacji - ale mam frajdę z nauki, i to jest dla mnie super :))
Dzięki, Krzysiu!

avatar
Wrrrrr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2020

I znowu lockdown. A ja tęsknię za zajęciami w studiu! :((((

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

Bardzo pozytywne, konkretne i profesjonalne podejście. Spotkanie dotyczyło emisji głosu, Krzysiek pomógł mi zauważyć błędy, które robię, odpowiednio doradził i dokładnie odpowiadał na wszystkie moje pytania. Wcześniej brałam już kilka lekcji z emisji głosu u innych osób i nigdy nie spotkałam tak konkretnej osoby, która mówi prosto i logicznie, bez zbędnych opowieści. Do tego możliwość nagrania, odsłuchania i dokładnej analizy mojego głosu była nieoceniona :) Zdecydowanie polecam!

avatar
Daro
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Konkrety, bez owijania w bawełnę i filozofowania. Mega wiedza, mega podejście, fantastyczne studio. Polecam szczerze!

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2020

Od prawie trzech lat zjawiałam się na zajęciach od czasu do czasu, bo mnie to relaksowało bardzo - u Krzyśka jest super atmosfera i bardzo fajnie spędza się czas.
Nigdy jakoś nie przywiązywałam wagi do częstotliwości spotkań - czasem nie było mnie przez miesiąc czy dwa, bo praca, dzieci, obowiązki itd
Ale teraz przy kwarantannie, jak ponad miesiąc nie mogłam się pojawić, zdałam sobie sobie sprawę jak bardzo mi brakuje tej pracy z emocjami i tego upustu energii, który miałam w studiu. W domu nie ma jak pośpiewać za bardzo, w dodatku przed mikrofonem jest jakoś luźniej.
Strasznie mi tego brakuje. I mam nadzieję, że niebawem wrócę!

avatar
Monmon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2020

Te zajęcia są inne niż wszystkie ♥
Magia, cudna atmosfera, bardzo dużo pozytywnych emocji! ^^

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2020

Po latach pobytu w Wielkiej Brytanii zdecydowałem coś zrobić z moją pogarszającą się polszczyzną i zapisałem się na zajęcia. Na szczęście Krzysiek doskonale zna się na wymowie polskiej, jak i angielskiej, więc pomógł mi zauważyć błędy, które popełniam, a także wskazał uniwersalne zasady dobrego oddechu i wymowy. Zajęcia przebiegają w luźnej atmosferze i początkowy stres minął po kilkunastu minutach. Krzysiek jest rewelacyjnym nauczycielem i serdecznie polecam jego korepetycje :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2020

Pierwszy raz wybrałem się na tego typu zajęcia, nigdy nie uczyłem się takich rzeczy. Kwadrans rozmowy, trochę śmiechu, dobra kawa, Krzysiek wypytał mnie o moje potrzeby, a jak stres mi odrobinę zmalał, to wzieliśmy się do pracy.
Nie mam żadnego porównania, ale w ciągu pierwszego spotkania już się sporo dowiedziałem i sporo spraw mi się rozjaśniło w głowie. Usłyszałem na nagraniu co jest źle, bardzo mi się podobał ten "przeglad techniczny" i "zajrzenie pod maskę" ^_^
Wiem co jest do zrobienia, mamy przygotowany plan pracy i okazuje się, że nie jest to aż takie straszne jak mi się zdawało. Czekam niecierpliwie na kolejne spotkanie :)

avatar
Verix
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2019

Super zajęcia! Super studio!

avatar
Roma
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2019

Krzysztof to mój Mistrz. Jest jedynym człowiekiem, który z małej, zahukanej dziewczynki wyciągał coraz więcej i więcej na każdych zajęciach - skutecznie. Śpiewanie to nie tylko rozwój muzyczny. Krzysztof otwarcie mówi co jest nie tak i że stać Cię na więcej. Na zajęciach jest muzycznie, wesoło i zawsze mało :)
Dziękuję Ci za to wszystko Mistrzu!
A ty, drogi czytelniku nie czekaj tylko zapisuj się do Krzysztofa! :)

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2019

Prelekcja na seminarium branżowym spędzała mi sen z powiek - w branży IT nie uczą nas tego totalnie ...
Trzy spotkania z Krzyśkiem i dostałem świetne zestawy ćwiczeń, potężną dawkę wiedzy no i dużo pewności siebie.
Dałem radę! Dziękuję! :D

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Chodzę na zajęcia od października - dla siebie, dla zabawy i odpoczynku po pracy. Atmosfera jest super, z przyjemnością wracam zawsze. Warto się wybrać, nawet jeśli nie planuje się Debiutów w Opolu ;))
No i po 9 miesiącach widzę znaczącą poprawę w jakości głosu i operowania nim, chociaż tytanem ćwiczenia w domu nie jestem :))
Dziękuję, Krzysiu! :))

avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2019

Pracuję w call center, od roku miałam coraz większe problemy z chrypką i zmęczeniem głosu w ciągu dnia. Dwa miesiące ćwiczeń pod okiem Krzyśka i czuję się znacznie swobodniej z własnym głosem, nie męczę się i dzięki temu mam dużo większą pewność siebie i komfort w pracy.
Dzięki pracy w studiu wszystko wydaje się dość oczywiste i znacznie prostsze :)
Dziękuję! I polecam!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2019

Miałam konkretne sprawy wokalne do ogarnięcia pod projekt płytowy - Krzysiek dostosował plan pracy pod moje potrzeby i na przestrzeni krótkiego czasu zmieścił bardzo intensywny trening, który mocno pomógł :))
Bardzo praktyczne podejście, bardzo rzetelna praca - szczerze polecam, na pewno będę wracać!! :))

avatar
Potter
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2019

Sztos nad sztosy! Nie czekać, iść i śpiewać! :D

avatar
Domi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2019

Studio powala na kolana, a z Krzyśkiem można pogadać o wszystkim ^^
Zajęcia mają ciekawą formułę, a ja uwielbiam to jak bardzo indywidualne podejście jest w czasie pracy - Krzyś zawsze dopyta czy wszystko jasne, ma czas na wszystko, jest mega cierpliwy i spokojny. Bardzo dobre warunki do rozwoju, i super fun ^^

avatar
Dddda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2019

To jest głos misia z reklamy!!! Rajs, rajs, bejbi!! :D

avatar
Janek_R
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2019

Nie śpiewałem, nie śpiewam i śpiewać nie będę - ale praca wymaga ode mnie używania głosu codziennie w rozmowach z kontrahentami. Chciałem się doraźnie podszkolić u kogoś ogarniętego, żeby nie męczyć głosu, dobrać jakieś ćwiczenia i w ogóle zobaczyć jak się to robi profesjonalnie. Krzysiek spełnił te oczekiwania w 120%, w dodatku na przestrzeni tylko czterech spotkań. Wiem jak ćwiczyć, wiem na co zwracać uwagę, czuję się pewniej i słyszę różnicę :)
Gość się zna na rzeczy, warto się wybrać! Polecam bardzo! Dzięki, Krzychu!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2019

Polecam :) Pomoc w przygotowaniu do festiwalu, rzeczowo, konkretnie i w bardzo fajnej atmosferze. Nawet nagrodę się udało zdobyć :)
Będę wracać, dzięki, Krzyśku! :)

avatar
zuoooo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2019

Filmik nie oddaje jaki fajny Krzych jest IRL :D
Warto!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2019

Szczerze Polecam Krzyśka, jestem po pierwszych zajęciach i jestem pod mega wrażeniem tego co zbudował i jaką rzeczywistość stworzył. Takich ludzi często szuka się latami, a potrafią zainspirować i zmienić podejście do życia, w którym mamy do czynienia tylko z przereklamowanym mainstreamem. Profesjonalizm w każdym calu, a przy okazji ludzka twarz!

avatar
JakieśImię:)))
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2019

Wiecie co? Ostatnio zdarzyło mi się przyjść na lekcję śpiewu i... nie śpiewać. Czułam się parszywie i potrzebowałam wypić herbatę i pogadać. I Krzysztof to rozumie. Wizyty w tej pozytywnej, pomarańczowej kabinie doładowują akumulatory, a przy dłuższej przerwie ich po prostu brakuje (coś o tym wiem, już pięć lat się pojawiam). Można się otworzyć, zrelaksować, być sobą. Strasznie dużo dobrych emocji tutaj jest <3

avatar
Dagaaa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2019

Najbardziej pozytywny instruktor ever!!! :D

avatar
Bart
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2019

Studio powala na kolana, czasem ciężko mi się zająć śpiewaniem, bo lubię z Krzychem pogadać o pracy studyjnej :D Doradził mi też jak skompletować pierwszy sprzęt do home recordingu, wytłumaczył jak działa i pomógł skonfigurować.
Na miksy czasem trzeba trochę poczekać, ale w studiu strasznie dużo się dzieje - dla mnie i tak mega, że znajduje czas żeby je robić :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2019

Napiszę krotko: szczerze polecam! Żałuję, że wcześniej nie trafiłam na lekcje u Krzyśka.

avatar
Emma
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2019

Profesjonalista w każdym calu! Zajęcia na najwyższym poziomie i chillowa atmosfera. Polecam pracę z głosem pod opieką Krzyśka :)

avatar
Miron
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2019

Polecam bardzo!
Profesjonalne podejście, duża wiedza i praktyka (muzyczna, technologiczna i dydaktyczna).
Zarazem szerokie horyzonty myślenia, ciekawe metody pracy i duże poczucie humoru, serdeczny człowiek, nie zawiedziesz się :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2019

Radzę uważać na tego Gościa. Już po kilku niby niewinnych spotkaniach, w niby niezobowiązującej atmosferze, możecie zacząć słyszeć głosy, których wcześniej nie słyszeliście, zauważać zjawiska wcześniej nieznane, a nawet podejmować decyzje, na które wcześniej nie było Was stać. Jeśli nie jesteś na pewno na to gotowy/a, lepiej skonsultuj się wcześniej z lekarzem lub terapeutą

avatar
Kaśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2018

Pasjonat i zaraża miłością do muzyki :))
To już trzeci instruktor u jakiego pracuję i ma zupełnie inne podejście niż dotychczasowi. Praca z interpretacją u Krzyśka to było dla mnie coś niesamowitego, do tego atmosfera zajęć jest nie do przebicia. Bardzo konkretny człowiek :))
Polecam baaaardzo!

avatar
K. Jeliszek.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2018

Krzysiek nauczył mnie śpiewać, gotować, jeździć na nartach, budować mosty zwodzone, rozpalać ogień pod wodą, czyścić maniok, polować na karibu, podrywać zarówno kobiety jak i mężczyzn, pogodził mnie ze skłóconą siostrą, osobiście zoperował mojego chomika, naprawił mój samochód, zaktualizował mojego Androida, zatańczył za mnie pierwszy taniec na moim weselu i odebrał poród mojego pierworodnego syna.
Także generalnie jak za taką cenę to obleci.

avatar
Przemo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2017

Przy kazdym pobycie w Krakowie obowiazkowo zaliczam pare godzin w studiu u Krzyska - bardzo zmienia sie czlowiekowi perspektywa i postrzeganie muzyki. Bardzo duza wiedza, bardzo duze doswiadczenie na scenie, w studiu, za mikserem, na ulicy, w telewizji, no wszedzie. I w sumie skromny gosc, bo robil tysiace rzeczy, a w ogole o tym nie mowi jak sie go nie spyta. A warto podpytac :D
A, i po wielu sesjach w roznych studiach w kraju i nie tylko - jedne z najlepszych miksow wychodza spod reki i uszu tego czlowieka. Jest przestrzen, jest moc, jest dopieszczenie materialu do samego konca i nigdy nie robi niczego na odwal.
Zawsze z checia wracam, i zawsze czuje sie mile widziany.

avatar
ToNieJaBylemAvon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2017

Profeska! Przed konkursami wpadam na konsultacje - jak ktoś inny posłucha, to od razu jest perspektywa. A Krzychu jest w tym świetny. No i studio rewelacja, ulubione w Krk :D

avatar
Joasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2017

Najlepsze miejsce, żeby sobie odpocząć śpiewając - cudowna atmosfera, herbata, spokój, bardzo indywidualne podejście. Człowiek się czuje dopieszczony i zrelaksowany po zajęciach :)
Nie mam parcia na scenę, śpiewam dla siebie i lubię się tak zresetować po pracy. I od lutego właśnie robię to u Krzyśka, a nie sądziłam, że się otworzę, żeby przed kimś śpiewać :))
Super :))

avatar
Karol xx
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2017

Już ponad półtora roku na zajęciach. Krzysiek potrafi człowieka otworzyć, chyba odrobinę minął się z powołaniem, bo powinien zostać psychologiem :P
Pogaduchy przy herbacie są super i czasem aż ciężko się zebrać do właściwego śpiewania, ale Krzychu trzyma rękę na pulsie, jest konkret. A najfajniejsze dla mnie, że mam już spory zbiorek swoich nagrań i oprócz tego, że widać postępy, to można wrzucić na jutub czy fejsa. Co prawda czasem trzeba trochę poczekać na miks, ale to zalatany chłop jest, to można wybaczyć. Dobrze się potem brzmi, bo ucho to on ma i wiedzę też. Warto!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2017

Nie ma co się zastanawiać, warto spróbować! Fajne zajęcia!
Chodzę już dwa lata i nie planuję przestawać w najbliższym czasie :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2017

Atmosfera na zajęciach jest nie do przebicia. Krzysiek ma poczucie humoru, jest mega wyluzowany, ale ma potężną wiedzę o muzyce i potrafi ją przekazać. Sam trochę uczę się produkcji i bardzo pomógł mi rozjaśniając wiele kwestii i odpowiadając na pytania niezwiązane z samym śpiewem. Zajęcia są nietypowe ale mega ciekawe i naprawdę warto przynajmniej spróbować. Chyba nigdzie takich nie ma. Sztos.

avatar
Grupa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2014

Krzysiek od lat prowadzi warsztaty wokalne, musicalowe, mikrofonowe i aktorskie. Pomógł wielu osobom dzięki cieplemu podejściu, zrozumieniu, empatii i wiedzy.
Współpracujemy z nim jako kompozytorem i vocal coachem od dawna i bardzo polecamy każdemu, kto chce w pozytywnej atmosferze rozpocząć lub rozwinąć przygodę ze śpiewem :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2014

Miałem okazję pracować i uczyć się już u różnych nauczycieli śpiewu (klasycznie i jazzowo), i mimo, że dobrzy to byli fachowcy, to jednak metoda Krzyśka była dla mnie swego rodzaju przełomem. Ok, fajnie, jak ktoś, znający się na rzeczy, słucha Twoich wyczynów i poprawia, ale zupełnie czymś innym jest słuchanie samego siebie na świetnej jakości nagraniach. Muzycy to perfekcjoniści i dlatego każdy jest swoim największym krytykiem ;)
Do tego Krzysiek, ze swoim bardzo osobistym i pozytywnie zakręconym podejściem, znający się na swoim fachu, potrafiący dotrzeć do Ciebie, jak coś się czasem zatnie - progres u mnie jest znaacznie szybszy niż dotychczas i praca idzie błyskawicznie i w bardzo pozytywnej atmosferze. Naprawdę szczerze polecam! :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2014

Świetny gość i rzeczowe podejście do sprawy. Obijałem się po różnych nauczycielach zanim do niego trafiłem - po 15 minutach trafnie zdiagnozował moje problemy, na każdym spotkaniu zdradza oprócz normalnej sztuki śpiewania sztuczki i sekrety zza kulis scen i studiów - dla laika niesamowite rzeczy.
Trochę gaduła, ale pozytywnie zakręcony i naprawdę zna się na rzeczy. Pan z Niemiec w poprzedniej opinii chyba nie wiedział do czego służy gwiazdka i niepotrzebnie zawalił Krzyśkowi ocenę, bo nie ma czego zarzucić. Pracuję z nim i nadal mam zamiar - tak trzymać Krzychu! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.