Ostatnia aktywność:
8 dni temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Aktorstwo250 / 60 min

Krzysiek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/569 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

  • Czy Twoim marzeniem jest zostać lektorem lub aktorem dubbingowym, ale nie wiesz od czego zacząć?
  • Lektorstwo Cię pociąga, ale przeraża Cię ile elementów układanki trzeba ogarnąć, żeby wejść na rynek?
  • Czy chcesz dostać się na akademię teatralną, ale obawiasz się, że Twoje dykcja i głos nie są wystarczająco dobre?
  • A może studiujesz już aktorstwo, ale nie czujesz się pewnie pracując z mikrofonem?
  • A może… Pracujesz w zawodzie, ale sytuacja epidemiologiczna spowodowała, że castingi i praca w teatrze lub na planie zniknęły, a Ty szukasz sposobu na wykorzystanie swoich umiejętności w pracy zdalnej?

Być aktorem jest obecnie jeszcze ciężej niż dotychczas. 

Lektorzy, jutuberzy i twórcy kursów online natomiast mają więcej pracy niż kiedykolwiek - a w zaciszu własnego domu można przygotować się do zdalnej pracy, która pozwoli utrzymać się w branży i rozszerzy portfolio. Możesz pracować na własnych warunkach, w zaciszu własnego domu, a do tego bez jakichkolwiek ograniczeń tego, ile możesz zarobić.

Pomogę Ci poznać swój głos lepiej, zrozumieć go i oswoić.

Nauczysz się pracować z tekstem - nie tylko w teatralnej, interpretacyjnej formie. Bądźmy szczerzy - audiobooki to tylko mała część pracy przed mikrofonem.
Szkoła aktorska nie przygotowuje nas na sytuację, w której pracujemy z reklamą lub tzw. contentem www.
Najważniejsze dla lektora czy twórcy contentu jest zrozumieć mechanizmy marketingowe, które są zawarte w skrypcie - przeanalizować każde słowo użyte przez copywritera i stworzyć nastrój, który zadowoli klienta i sprzeda jego produkt. 

Dowiesz się jak skompletować sprzęt potrzebny do nagrań w domu, jak go podpiąć i obsłużyć.

W końcu - pomogę Ci przygotować demo, powiem jak szukać zleceń i jak nie spalić mostów w branży falstartem. 

Możesz mi zaufać, od ponad dziesięciu lat pracuję głosem i mam na koncie tysiące realizacji lektorskich dla firm z całego świata. 
Przez lata wprowadziłem także na rynek dziesiątki lektorów, których obecnie słyszysz w telewizji, radiu i internecie. Moi podopieczni zarabiają na swojej pasji duże pieniądze, a ja mam satysfakcję z realnego wpływu na zdrowe warunki pracy w naszej branży, budowanie właściwych nawyków i etyki zawodowej, dzięki której nasze stawki rosną, klienci bardziej nas (lektorów) szanują, a pracy jest więcej niż kiedykolwiek.

Jeśli wolisz skorzystać z takiej opcji, stworzyłem także największy i najbardziej kompleksowy polski kurs lektorski "Jak zostać lektorem filmowym od A do Z" , który stał się bestsellerem od dnia premiery, a dotychczas zapisało się na niego ponad 200 osób. To ponad 20 godzin skondensowanego materiału, stanowiącego największą encyklopedię zawodu lektora w Polsce. Ten kurs i wiele innych znajdziesz na mojej autorskiej platformie szkoleniowej Akademia Lektorska .

Wierzę, że aby uczyć - trzeba być praktykiem, mieć bogate i zróżnicowane doświadczenie w swojej profesji, i czerpać z wielu nurtów wiedzy. Tak właśnie podchodzę do swoich zajęć.

Pierwsze spotkanie i diagnostyka głosu są bezpłatne!

Rezerwacja terminów odbywa się poprzez interaktywny harmonogram, do którego link otrzymasz ode mnie mailowo. Dzięki temu masz dostęp do pełnego grafiku i możesz dobrać najwygodniejszy czas na spotkanie.

Zajęcia odbywają się na platformie Zoom, będziesz potrzebować smartfona, tabletu lub laptopa z kamerą internetową. Zewnętrzny mikrofon (pojemnościowy lub dynamiczny) będzie bardzo dużym ułatwieniem, ale nie jest konieczny.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań - pisz śmiało!

Do zobaczenia!

UWAGA: Na maile odpisuję zawsze w maksymalnie 48h. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi w takim czasie, sprawdź folder SPAM. Koniecznie sprawdź poprawność wpisanego adresu e-mail w wiadomości - w przypadku jakiejkolwiek literówki nie będę w stanie odpowiedzieć.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 22:00
Wtorek10:00 - 22:00
Środa10:00 - 22:00
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 69
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2023

Polecam każdemu, kto pracuje (lub chce pracować) głosem.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2023

Sesję diagnostyczną oceniam na 5 gwiazdek. Okazała się bardzo pomocna w ujawnieniu zalet, oraz wad, tego jak jak mówię. A Pan Krzysiek jest bardzo dokładnym, uprzejmym, i co najważniejsze szczerym nauczycielem.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2023

Miło, bardzo profesjonalnie, konkretnie i inspirująco - tak mogłabym podsumować moją dzisiejszą sesję diagnostyczną z Krzyśkiem. Bardzo dziękuję i już nie mogę się doczekać kolejnego spotkania. Szczerze polecam.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2023

Sesja diagnostyczna głosu z Krzyśkiem była dla mnie bardzo pozytywnym doświadczeniem. Cały proces przeprowadzono bardzo profesjonalnie, a ja dowiedziałem się wiele cennych informacji na temat swojego głosu. Chciałbym gorąco polecić tę usługę innym, którzy chcą i potrzebują dokładnej analizy swojego głosu.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2023

Jestem bywalcem szkoleń i innych możliwych źródeł pozyskiwania wiedzy drogą e-learningową, mogę z pełną świadomością i wiedzą polecić "to źródło". Od jakiegoś też czasu pracuję nad tematem związanym z zawodem lub pasją pt. "Lektor". Stwierdzam i informuję zainteresowanych, że moja lekcja diagnostyczna dała mi więcej wiedzy i wskazówek, niż cała dotychczasowa moja indywidualna praca. Moim zdaniem, jeśli poszukujecie wsparcia i ukierunkowania w tej kwestii, nie znajdziecie obecnie lepszego adresu.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2023

Konsultacja solidna, bez ceregieli, prosto do konkretów. W sposób prosty i zrozumiały wskazano słabe elementy u mnie i dzięki temu jestem w stanie nad nimi popracować. Polecam.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2023

Konsultacja zapoznawcza przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Dzięki wielkie za wszystkie udzielone mi rady, które pomogą mi wyćwiczyć jakość czytanego na głos tekstu!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2023

Wskazówki i uwagi które otrzymałem podczas sesji umożliwiają mi skupienie się na poprawie niedociągnięć zamiast błądzić bez celu. Jestem wdzięczny Krzyśkowi, jest profesionalistą w tym co robi, a wysiłek jaki włożył w to aby swoją ciężko zdobytą wiedzę przekazać innym jest niezmierny.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2023

Bardzo dobra i pomocna konsultacja! Polecam!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2023

Otrzymałam dużo cennych wskazówek oraz motywacje do dalszej pracy! Krzysiek jest wspaniałym lektorem i super pomocnym człowiekiem :) Polecam!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2023

Miałem przyjemność korzystać z konsultacji i byłem pod ogromnym wrażeniem przygotowania, zaangażowania i serca jakie Krzysiek włożył w to spotkanie. Cytując pewną reklamę sprzed "Poczułem się jak ktoś naprawdę wyjątkowy". Dostałem mnóstwo cennej wiedzy i wskazówek do dalszej pracy. Krzysiek potrafi dawać uwagi w taki sposób, że nie dołują Cię, ale sprawiają że nabierasz energii żeby nad sobą pracować. Widać na pierwszy rzut oka, że spotkałem człowieka z pasją. Będę na pewno tu wracał.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2022

Bardzo konkretnie został mój głos zdiagnozowany i przy tym dostałem bardzo rzeczowe zalecenia jak poprawić swoje mankamenty ;) z czystym sumieniem polecam! :)

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2022

Bezpłatna sesja diagnostyczna rewelacyjna. Fachowość, profesjonalizm, wiedza oraz, co jest bardzo istotne i podkreślenia świetna , przyjazna atmosfera.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Ćwiczenia praktyczne (dobre ćwiczenia, które potem można krytycznie analizować, to znak rozpoznawczy Krzyśka), bardzo ukierunkowany feedback i precyzyjne wskazanie dalszych działań. Jednym słowem: profesjonalnie!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2022

Żal jedynie, że nie można wystawić szóstki. Miałam duże opory przed tymi zajęciami, nie lubię swojego głosu i to zawsze był mój kompleks. Krzyś ma jednak tak niesamowite podejście, że nie tylko się uczę, ale zaczynam doceniać, rozumieć i lubić swój głos. To jest niesamowita przygoda, polecam ją każdemu. I jestem bardzo wdzięczna, że trafiłam na kanał, a potem na zajęcia właśnie tu :)

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2022

Krzysiek w ciągu jednej, bezpłatnej, diagnostycznej sesji nauczył mnie więcej niż kiedykolwiek dowiedziałem się na innych zajęciach. Atmosfera jest super, już zapisałem się na cały pakiet sesji. Polecam!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2022

Lekcje u Krzysztofa to pełen profesjonalizm,doskonale przygotowane zajęcia i niezwykle mila atmosfera.Gorąco polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2022

Polecam pracę z Krzysztofem: rewelacja. Skorzystałem z darmowej konsultacji, która mnie zdumiała, nie spodziewałem się aż takiego zaangażowania, rzeczowości i mnóstwa wiedzy, a przy tym świetnego kontaktu. Spotkanie przebiegło tak, jakbyśmy byli starymi znajomymi :-) Na pewno będę dalej korzystał.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2022

Profesjonalistę poznasz po tym, że w wyjątkowo krótkim czasie rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości. Pierwsze zajęcia z Krzysztofem były dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Pełen luzu, niesamowicie pozytywnej energii człowiek w zaledwie godzinę rozłożył mój głos na czynniki pierwsze, wskazał miejsca wymagające uwagi i pracy po czym zaplanował harmonogram działań, które mogę zacząć od zaraz. Konkretnie, rzeczowo, bez napinki w świetnej atmosferze.

Jeśli się wahacie, to przestańcie :D
Polecam gorąco!

avatar
Rafal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2022

Cześć, jeśli chcesz aby Krzysiek zrobił Ci diagnostykę głosu, to nie zawiedziesz się, wszystkie wady i zalety w twojej mowie czy głosie, ten fachowiec wychwyci szybko i trafnie, dzięki czemu będziesz dokładnie wiedział nad czym musisz popracować, a praca Krzyśkiem to sama przyjemność.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2022

Witam Krzysztof to profesjonalista w swojej dziedzinie ,umowiłem się na spotkanie diagnostyczne i dowiedziałem się co poprawic w mojej mowie
podejście bardzo profesjonalne -będę dalej korzystał z porad i ćwiczeń on-line
Polecam

avatar
Sylwester
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2021

Krzysztof to osoba o anielskiej cierpliwości, wspaniały trener, wspaniała postać.
Chciałbym tyle słów użyć, ale jedynie przychodzą mi te z początkiem naj, czyli najwspanialszy, najlepszy, najserdeczniejszy, najsumienniejszy, najbardziej profesjonalny i oddający całe serducho w to co robi.
Co tu dużo mówić Krzysiek to osoba, która nie tyle co zna się na swoim fachu, ale potrafi to w bardzo łatwy, precyzyjny i sensowny sposób przekazać, a dla odbiorcy to czysta przyjemność.
Dopiero dołączyłem, a już wiem, że zostanę tu na dłużej.
Dziękuję Krzyśku za wspaniały obraz i wizualną prezentację na moim własnym nagraniu, gdzie potrafiłeś w bardzo przystępny sposób wyjaśnić i nakierować tak bym poznał mocne i słabe strony głosu i całego spektrum, który obejmuje pojęcie aparatu mowy.
Dziękuję i serdecznie pozdrawiam ;)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2021

Profesjonalista w każdym calu. Polecam :)

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2021

Pełen profesjonalizm, a przy tym świetna atmosfera spotkania. Serdecznie polecam!

avatar
Cosplay
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2021

Polecam każdemu kto myśli o zawodowym udzielaniu swojego głosu w raczej każdej dziedzinie. Swobodne i rzeczowe podejście przez video-konferencję. Słowa pisane tego nie oddadzą - dlatego sugeruję zapisać się chociażby na to testowe 45 min i przekonać samemu jak brzmi profesjonalny lektor, studio oraz mikrofon. Pozdrawiam.

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2021

Mój imiennik to nie tylko świetny specjalista ale także wspaniały pedagog. Najbardziej skomplikowane tematy potrafi wyjaśnić w taki sposób, że wszystko jest łatwe, zrozumiałe i przyjemne. Do tego to bardzo serdeczny człowiek, z którym miło spędza się czas, nawet jeśli to jest nauka :) Dodatkowo Krzysiek posiada bardzo bogatą wiedzę z wielu dziedzin, więc nauka z nim to nie tylko przyjemność ale także okazja do poszerzenia horyzontów. Bardzo, bardzo polecam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2021

Mogę chwalić wiele rzeczy, ale jedna jest dla mnie najważniejsza: Krzysiek ma wszystko znakomicie poukładane, przemyślane i dobrane do potrzeb zajęć. Mogę go spytać o cokolwiek, a on wyjaśni to tak, że wydaje się to po prostu oczywiste. Świetny specjalista z autentycznym powołaniem.
Korzystam z pomocy przy wystąpieniach publicznych, tworzymy wspólnie prezentacje i konsultuję produkcję moich kursów online. Mnóstwo się nauczyłam w zaledwie parę miesięcy. Bardzo polecam.

avatar
R
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

W przeszłości bywałem u różnych nauczycieli w tym tych wysoko ocenianych ale od pierwszego spotkania z Krzyśkiem od razu widać pełen profesjonalizm. Na 2giej lekcji był wyśmienicie przygotowany i przeszliśmy z marszu do realizacji tego co ustalaliśmy na wstępnym spotkaniu.
Ćwiczenia były dobrane w taki sposób by jak najefektywniej eliminować wady wymowy oraz dać podwaliny pod poprawną wymowę samogłosek i spółgłosek. Nigdy wcześniej nie widziałem takich ćwiczeń a jak już wcześniej pisałem już kilku trenerów było w mojej historii.
Pozdrawiam, R

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2021

Najpierw zrobiłam kurs online - i Krzysiek zrobił na mnie takie wrażenie jako trener, że zapisałam się na spotkanie online. A potem kolejne. A potem kolejne. Jest rewelacyjnie. Czuję się pewniejsza siebie, zyskuję mnóstwo wiedzy na każdym spotkaniu (na tyle, że nagrywam każde i oglądam przez tydzień jeszcze przynajmniej 2 razy przed kolejną sesją), moja świadomość się zwiększa, a do tego czuję się dużo swobodniej w pracy. A że siedzę na online cały czas, to jest to na wagę złota.
Szczerze, bardzo szczerze polecam!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2021

Zrobiłem kurs głosu online, zaciekawił mnie na tyle, że chciałem pogadać i dowiedzieć się więcej. Umówiłem się na spotkanie online i... od czterech miesięcy trenujemy z Krzyśkiem. Nie sądziłem, że w tym wszystkim jest aż tyle wiedzy, nauki, podejść, szkół, technik. Ćwiczenia głosu stały się częścią mojej codzienności i widzę mega postępy cały czas. Czuję swobodę mówienia, mój głos jest mocniejszy, lepiej i pewniej się komunikuję. Znacznie poprawił się także mój problem zgrzytania zębami w nocy. Co prawda jak już wiem na co zwracać uwagę, to drażni mnie to jak mówiąc ludzie dookoła... ale to chyba dobrze świadczy o mojej własnej świadomości.

Czuję się na tyle pewnie, że przygotowuję się do tworzenia swojego pierwszego podcastu branżowego - Krzysiek jest ze mną w całym procesie, regularnie (i poza zajęciami) odpowiada na maile, doradza zakupy sprzętu, podrzuca linki do wartościowych treści, które mi pomagają połapać się w tym wszystkim.

Krzyśku, niech Ci sodówka nie uderzy po tym co teraz napiszę... ;)

Ludzie! To jest złoty człowiek, który powinien uczyć polityków, dziennikarzy i prezenterów najwyższych szczebli, ale nie jest medialnym pozerem i cwaniakiem, tylko nauczycielem z prawdziwym powołaniem. Korzystajcie z tego, bo naprawdę warto. Mało takich ludzi znam i spotkałem. Polecam na prawo i lewo. Warto.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2021

Zajęcia online z Krzyśkiem są super! Zawsze świetnie przygotowany, uśmiechnięty, profesjonalny!
A ja czuję, że się rozwijam, a mój głos staje się lepszy.
Nie śpiewam, pracuję w korporacji - ale mam frajdę z nauki, i to jest dla mnie super :))
Dzięki, Krzysiu!

avatar
Wrrrrr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2020

I znowu lockdown. A ja tęsknię za zajęciami w studiu! :((((

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

Bardzo pozytywne, konkretne i profesjonalne podejście. Spotkanie dotyczyło emisji głosu, Krzysiek pomógł mi zauważyć błędy, które robię, odpowiednio doradził i dokładnie odpowiadał na wszystkie moje pytania. Wcześniej brałam już kilka lekcji z emisji głosu u innych osób i nigdy nie spotkałam tak konkretnej osoby, która mówi prosto i logicznie, bez zbędnych opowieści. Do tego możliwość nagrania, odsłuchania i dokładnej analizy mojego głosu była nieoceniona :) Zdecydowanie polecam!

avatar
Daro
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Konkrety, bez owijania w bawełnę i filozofowania. Mega wiedza, mega podejście, fantastyczne studio. Polecam szczerze!

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2020

Od prawie trzech lat zjawiałam się na zajęciach od czasu do czasu, bo mnie to relaksowało bardzo - u Krzyśka jest super atmosfera i bardzo fajnie spędza się czas.
Nigdy jakoś nie przywiązywałam wagi do częstotliwości spotkań - czasem nie było mnie przez miesiąc czy dwa, bo praca, dzieci, obowiązki itd
Ale teraz przy kwarantannie, jak ponad miesiąc nie mogłam się pojawić, zdałam sobie sobie sprawę jak bardzo mi brakuje tej pracy z emocjami i tego upustu energii, który miałam w studiu. W domu nie ma jak pośpiewać za bardzo, w dodatku przed mikrofonem jest jakoś luźniej.
Strasznie mi tego brakuje. I mam nadzieję, że niebawem wrócę!

avatar
Monmon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2020

Te zajęcia są inne niż wszystkie ♥
Magia, cudna atmosfera, bardzo dużo pozytywnych emocji! ^^

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2020

Po latach pobytu w Wielkiej Brytanii zdecydowałem coś zrobić z moją pogarszającą się polszczyzną i zapisałem się na zajęcia. Na szczęście Krzysiek doskonale zna się na wymowie polskiej, jak i angielskiej, więc pomógł mi zauważyć błędy, które popełniam, a także wskazał uniwersalne zasady dobrego oddechu i wymowy. Zajęcia przebiegają w luźnej atmosferze i początkowy stres minął po kilkunastu minutach. Krzysiek jest rewelacyjnym nauczycielem i serdecznie polecam jego korepetycje :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2020

Pierwszy raz wybrałem się na tego typu zajęcia, nigdy nie uczyłem się takich rzeczy. Kwadrans rozmowy, trochę śmiechu, dobra kawa, Krzysiek wypytał mnie o moje potrzeby, a jak stres mi odrobinę zmalał, to wzieliśmy się do pracy.
Nie mam żadnego porównania, ale w ciągu pierwszego spotkania już się sporo dowiedziałem i sporo spraw mi się rozjaśniło w głowie. Usłyszałem na nagraniu co jest źle, bardzo mi się podobał ten "przeglad techniczny" i "zajrzenie pod maskę" ^_^
Wiem co jest do zrobienia, mamy przygotowany plan pracy i okazuje się, że nie jest to aż takie straszne jak mi się zdawało. Czekam niecierpliwie na kolejne spotkanie :)

avatar
Verix
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2019

Super zajęcia! Super studio!

avatar
Roma
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2019

Krzysztof to mój Mistrz. Jest jedynym człowiekiem, który z małej, zahukanej dziewczynki wyciągał coraz więcej i więcej na każdych zajęciach - skutecznie. Śpiewanie to nie tylko rozwój muzyczny. Krzysztof otwarcie mówi co jest nie tak i że stać Cię na więcej. Na zajęciach jest muzycznie, wesoło i zawsze mało :)
Dziękuję Ci za to wszystko Mistrzu!
A ty, drogi czytelniku nie czekaj tylko zapisuj się do Krzysztofa! :)

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2019

Prelekcja na seminarium branżowym spędzała mi sen z powiek - w branży IT nie uczą nas tego totalnie ...
Trzy spotkania z Krzyśkiem i dostałem świetne zestawy ćwiczeń, potężną dawkę wiedzy no i dużo pewności siebie.
Dałem radę! Dziękuję! :D

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Chodzę na zajęcia od października - dla siebie, dla zabawy i odpoczynku po pracy. Atmosfera jest super, z przyjemnością wracam zawsze. Warto się wybrać, nawet jeśli nie planuje się Debiutów w Opolu ;))
No i po 9 miesiącach widzę znaczącą poprawę w jakości głosu i operowania nim, chociaż tytanem ćwiczenia w domu nie jestem :))
Dziękuję, Krzysiu! :))

avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2019

Pracuję w call center, od roku miałam coraz większe problemy z chrypką i zmęczeniem głosu w ciągu dnia. Dwa miesiące ćwiczeń pod okiem Krzyśka i czuję się znacznie swobodniej z własnym głosem, nie męczę się i dzięki temu mam dużo większą pewność siebie i komfort w pracy.
Dzięki pracy w studiu wszystko wydaje się dość oczywiste i znacznie prostsze :)
Dziękuję! I polecam!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2019

Miałam konkretne sprawy wokalne do ogarnięcia pod projekt płytowy - Krzysiek dostosował plan pracy pod moje potrzeby i na przestrzeni krótkiego czasu zmieścił bardzo intensywny trening, który mocno pomógł :))
Bardzo praktyczne podejście, bardzo rzetelna praca - szczerze polecam, na pewno będę wracać!! :))

avatar
Potter
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2019

Sztos nad sztosy! Nie czekać, iść i śpiewać! :D

avatar
Domi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2019

Studio powala na kolana, a z Krzyśkiem można pogadać o wszystkim ^^
Zajęcia mają ciekawą formułę, a ja uwielbiam to jak bardzo indywidualne podejście jest w czasie pracy - Krzyś zawsze dopyta czy wszystko jasne, ma czas na wszystko, jest mega cierpliwy i spokojny. Bardzo dobre warunki do rozwoju, i super fun ^^

avatar
Dddda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2019

To jest głos misia z reklamy!!! Rajs, rajs, bejbi!! :D

avatar
Janek_R
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2019

Nie śpiewałem, nie śpiewam i śpiewać nie będę - ale praca wymaga ode mnie używania głosu codziennie w rozmowach z kontrahentami. Chciałem się doraźnie podszkolić u kogoś ogarniętego, żeby nie męczyć głosu, dobrać jakieś ćwiczenia i w ogóle zobaczyć jak się to robi profesjonalnie. Krzysiek spełnił te oczekiwania w 120%, w dodatku na przestrzeni tylko czterech spotkań. Wiem jak ćwiczyć, wiem na co zwracać uwagę, czuję się pewniej i słyszę różnicę :)
Gość się zna na rzeczy, warto się wybrać! Polecam bardzo! Dzięki, Krzychu!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2019

Polecam :) Pomoc w przygotowaniu do festiwalu, rzeczowo, konkretnie i w bardzo fajnej atmosferze. Nawet nagrodę się udało zdobyć :)
Będę wracać, dzięki, Krzyśku! :)

avatar
zuoooo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2019

Filmik nie oddaje jaki fajny Krzych jest IRL :D
Warto!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2019

Szczerze Polecam Krzyśka, jestem po pierwszych zajęciach i jestem pod mega wrażeniem tego co zbudował i jaką rzeczywistość stworzył. Takich ludzi często szuka się latami, a potrafią zainspirować i zmienić podejście do życia, w którym mamy do czynienia tylko z przereklamowanym mainstreamem. Profesjonalizm w każdym calu, a przy okazji ludzka twarz!

avatar
JakieśImię:)))
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2019

Wiecie co? Ostatnio zdarzyło mi się przyjść na lekcję śpiewu i... nie śpiewać. Czułam się parszywie i potrzebowałam wypić herbatę i pogadać. I Krzysztof to rozumie. Wizyty w tej pozytywnej, pomarańczowej kabinie doładowują akumulatory, a przy dłuższej przerwie ich po prostu brakuje (coś o tym wiem, już pięć lat się pojawiam). Można się otworzyć, zrelaksować, być sobą. Strasznie dużo dobrych emocji tutaj jest <3

avatar
Dagaaa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2019

Najbardziej pozytywny instruktor ever!!! :D

avatar
Bart
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2019

Studio powala na kolana, czasem ciężko mi się zająć śpiewaniem, bo lubię z Krzychem pogadać o pracy studyjnej :D Doradził mi też jak skompletować pierwszy sprzęt do home recordingu, wytłumaczył jak działa i pomógł skonfigurować.
Na miksy czasem trzeba trochę poczekać, ale w studiu strasznie dużo się dzieje - dla mnie i tak mega, że znajduje czas żeby je robić :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2019

Napiszę krotko: szczerze polecam! Żałuję, że wcześniej nie trafiłam na lekcje u Krzyśka.

avatar
Emma
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2019

Profesjonalista w każdym calu! Zajęcia na najwyższym poziomie i chillowa atmosfera. Polecam pracę z głosem pod opieką Krzyśka :)

avatar
Miron
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2019

Polecam bardzo!
Profesjonalne podejście, duża wiedza i praktyka (muzyczna, technologiczna i dydaktyczna).
Zarazem szerokie horyzonty myślenia, ciekawe metody pracy i duże poczucie humoru, serdeczny człowiek, nie zawiedziesz się :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2019

Radzę uważać na tego Gościa. Już po kilku niby niewinnych spotkaniach, w niby niezobowiązującej atmosferze, możecie zacząć słyszeć głosy, których wcześniej nie słyszeliście, zauważać zjawiska wcześniej nieznane, a nawet podejmować decyzje, na które wcześniej nie było Was stać. Jeśli nie jesteś na pewno na to gotowy/a, lepiej skonsultuj się wcześniej z lekarzem lub terapeutą

avatar
Kaśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2018

Pasjonat i zaraża miłością do muzyki :))
To już trzeci instruktor u jakiego pracuję i ma zupełnie inne podejście niż dotychczasowi. Praca z interpretacją u Krzyśka to było dla mnie coś niesamowitego, do tego atmosfera zajęć jest nie do przebicia. Bardzo konkretny człowiek :))
Polecam baaaardzo!

avatar
K. Jeliszek.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2018

Krzysiek nauczył mnie śpiewać, gotować, jeździć na nartach, budować mosty zwodzone, rozpalać ogień pod wodą, czyścić maniok, polować na karibu, podrywać zarówno kobiety jak i mężczyzn, pogodził mnie ze skłóconą siostrą, osobiście zoperował mojego chomika, naprawił mój samochód, zaktualizował mojego Androida, zatańczył za mnie pierwszy taniec na moim weselu i odebrał poród mojego pierworodnego syna.
Także generalnie jak za taką cenę to obleci.

avatar
Przemo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2017

Przy kazdym pobycie w Krakowie obowiazkowo zaliczam pare godzin w studiu u Krzyska - bardzo zmienia sie czlowiekowi perspektywa i postrzeganie muzyki. Bardzo duza wiedza, bardzo duze doswiadczenie na scenie, w studiu, za mikserem, na ulicy, w telewizji, no wszedzie. I w sumie skromny gosc, bo robil tysiace rzeczy, a w ogole o tym nie mowi jak sie go nie spyta. A warto podpytac :D
A, i po wielu sesjach w roznych studiach w kraju i nie tylko - jedne z najlepszych miksow wychodza spod reki i uszu tego czlowieka. Jest przestrzen, jest moc, jest dopieszczenie materialu do samego konca i nigdy nie robi niczego na odwal.
Zawsze z checia wracam, i zawsze czuje sie mile widziany.

avatar
ToNieJaBylemAvon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2017

Profeska! Przed konkursami wpadam na konsultacje - jak ktoś inny posłucha, to od razu jest perspektywa. A Krzychu jest w tym świetny. No i studio rewelacja, ulubione w Krk :D

avatar
Joasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2017

Najlepsze miejsce, żeby sobie odpocząć śpiewając - cudowna atmosfera, herbata, spokój, bardzo indywidualne podejście. Człowiek się czuje dopieszczony i zrelaksowany po zajęciach :)
Nie mam parcia na scenę, śpiewam dla siebie i lubię się tak zresetować po pracy. I od lutego właśnie robię to u Krzyśka, a nie sądziłam, że się otworzę, żeby przed kimś śpiewać :))
Super :))

avatar
Karol xx
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2017

Już ponad półtora roku na zajęciach. Krzysiek potrafi człowieka otworzyć, chyba odrobinę minął się z powołaniem, bo powinien zostać psychologiem :P
Pogaduchy przy herbacie są super i czasem aż ciężko się zebrać do właściwego śpiewania, ale Krzychu trzyma rękę na pulsie, jest konkret. A najfajniejsze dla mnie, że mam już spory zbiorek swoich nagrań i oprócz tego, że widać postępy, to można wrzucić na jutub czy fejsa. Co prawda czasem trzeba trochę poczekać na miks, ale to zalatany chłop jest, to można wybaczyć. Dobrze się potem brzmi, bo ucho to on ma i wiedzę też. Warto!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2017

Nie ma co się zastanawiać, warto spróbować! Fajne zajęcia!
Chodzę już dwa lata i nie planuję przestawać w najbliższym czasie :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2017

Atmosfera na zajęciach jest nie do przebicia. Krzysiek ma poczucie humoru, jest mega wyluzowany, ale ma potężną wiedzę o muzyce i potrafi ją przekazać. Sam trochę uczę się produkcji i bardzo pomógł mi rozjaśniając wiele kwestii i odpowiadając na pytania niezwiązane z samym śpiewem. Zajęcia są nietypowe ale mega ciekawe i naprawdę warto przynajmniej spróbować. Chyba nigdzie takich nie ma. Sztos.

avatar
Grupa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2014

Krzysiek od lat prowadzi warsztaty wokalne, musicalowe, mikrofonowe i aktorskie. Pomógł wielu osobom dzięki cieplemu podejściu, zrozumieniu, empatii i wiedzy.
Współpracujemy z nim jako kompozytorem i vocal coachem od dawna i bardzo polecamy każdemu, kto chce w pozytywnej atmosferze rozpocząć lub rozwinąć przygodę ze śpiewem :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2014

Miałem okazję pracować i uczyć się już u różnych nauczycieli śpiewu (klasycznie i jazzowo), i mimo, że dobrzy to byli fachowcy, to jednak metoda Krzyśka była dla mnie swego rodzaju przełomem. Ok, fajnie, jak ktoś, znający się na rzeczy, słucha Twoich wyczynów i poprawia, ale zupełnie czymś innym jest słuchanie samego siebie na świetnej jakości nagraniach. Muzycy to perfekcjoniści i dlatego każdy jest swoim największym krytykiem ;)
Do tego Krzysiek, ze swoim bardzo osobistym i pozytywnie zakręconym podejściem, znający się na swoim fachu, potrafiący dotrzeć do Ciebie, jak coś się czasem zatnie - progres u mnie jest znaacznie szybszy niż dotychczas i praca idzie błyskawicznie i w bardzo pozytywnej atmosferze. Naprawdę szczerze polecam! :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2014

Świetny gość i rzeczowe podejście do sprawy. Obijałem się po różnych nauczycielach zanim do niego trafiłem - po 15 minutach trafnie zdiagnozował moje problemy, na każdym spotkaniu zdradza oprócz normalnej sztuki śpiewania sztuczki i sekrety zza kulis scen i studiów - dla laika niesamowite rzeczy.
Trochę gaduła, ale pozytywnie zakręcony i naprawdę zna się na rzeczy. Pan z Niemiec w poprzedniej opinii chyba nie wiedział do czego służy gwiazdka i niepotrzebnie zawalił Krzyśkowi ocenę, bo nie ma czego zarzucić. Pracuję z nim i nadal mam zamiar - tak trzymać Krzychu! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.