Michał Witkowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Szczecin
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry!

Dobrze sobie radzisz, ale masz problem ze zrozumieniem jednego konceptu? Potrzebujesz jednorazowego spotkania, bo musisz pilnie poprawić ocenę za kartkówkę lub sprawdzian? A może po prostu chcesz podwyższyć swój poziom języka angielskiego i chcesz zacząć systematyczną naukę?

Pomogę Ci w każdym przypadku!

Mam na imię Michał i oferuję korepetycję na poziomach od A1 aż po C2 dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum, a także studentów, pracowników i menedżerów. Angielskiego uczę się 16 lat. Posiadam najwyższy rangą certyfikat CPE.

Prowadzę lekcje głównie przez Skype, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli spotkać się w Szczecinie.

Serdecznie zapraszam do współpracy - wystarczy napisać maila, smsa lub zadzwonić, podać mniej więcej z czym jest problem (im konkretniej, tym lepiej!) i dogadamy termin.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - 04.2018
Liceum Ogólnokształcące nr 13 w Szczecinie
Kursy i szkolenia
06.2017
CPE - Cambridge English Proficiency
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2019

Michał jest świetnym nauczycielem. Ma ogromną wiedzę i jest bardzo kreatywny, zorganizowany i punktualny. W prosty sposób potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia. Z każdych zajęć wynoszę bardzo wiele nowych informacji. Bezstresowo, a z dużymi efektami. Polecam każdemu!

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2019

rzadko piszę opinie na stronach internetowych, ale pan Michał jest pierwszym moim korepetytorem w życiu, przy którym czuję się tak komfortowo. Zero stresu, dużo wyciągam ze spotkań. Nie mieliśmy narazie wielu zajęć, ale do tej pory szystkie bardzo udane!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.