Michał Witkowski

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Szczecin
Poznań

Michał Witkowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Michał Witkowski

O mnie

Jestem studentem University of Amsterdam na kierunku PPLE (Psychologia, Ekonomia, Prawo i Polityka). Uczę się angielskiego od 16 lat, zdobywając kolejne certyfikaty, aż po najwyższy możliwy - CPE. Ukończyłem Liceum Ogólnokształcące nr 13 w Szczecinie. Matury rozszerzone z polskiego i angielskiego napisałem na 100%. Jestem miły, kontaktowy i cierpliwy. Serdecznie zapraszam do współpracy!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - 04.2018
Liceum Ogólnokształcące nr 13 w Szczecinie
Kursy i szkolenia
06.2017
CPE - Cambridge English Proficiency
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2019

Michał jest świetnym nauczycielem. Ma ogromną wiedzę i jest bardzo kreatywny, zorganizowany i punktualny. W prosty sposób potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia. Z każdych zajęć wynoszę bardzo wiele nowych informacji. Bezstresowo, a z dużymi efektami. Polecam każdemu!

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2019

rzadko piszę opinie na stronach internetowych, ale pan Michał jest pierwszym moim korepetytorem w życiu, przy którym czuję się tak komfortowo. Zero stresu, dużo wyciągam ze spotkań. Nie mieliśmy narazie wielu zajęć, ale do tej pory szystkie bardzo udane!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.