Hola Ola Music Aleksandra Socewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
Online
Wrocław
Faktura VAT

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - NA DOLE OGŁOSZENIA :)

Kreatywnie, sympatycznie, z pasją, zrozumieniem i cierpliwością - tak właśnie wprowadzam moich uczniów w świat muzyki:) Zdaję sobie sprawę, że każdy jest inny, więc moje lekcje są zawsze szyte na miarę. Korzystam z własnych autorskich aranżacji tak, byś już po kilku lekcjach mógł/mogła zagrać swój ulubiony utwór w dostosowanym do Twojego poziomu opracowaniu nutowym.

Nazywam się Aleksandra Socewicz, a nauczanie to moja pasja - uwielbiam widzieć, jak moi uczniowie wspaniale się rozwijają. 
Serdecznie zapraszam dzieci i dorosłych na lekcje skrzypiec, pianina, teorii muzyki, kompozycji, improwizacji oraz kształcenia słuchu.

CO WYRÓŻNIA MOJE ZAJĘCIA?

- prowadzone w atmosferze zrozumienia, cierpliwości i życzliwości - każdy ma prawo popełnić błąd, a w muzyce błędy często stwarzają szansę na nową, piękną melodię:)

- dostosowane do wieku ucznia - dla najmłodszych mam przygotowane autorskie, kreatywne zabawy, które pomagają wprowadzić ucznia w świat muzyki, zaś dla tych starszych - utwory z muzyki filmowej/rozrywkowej/popowej/ klasycznej - wedle uznania

- nie musisz od razu kupować instrumentu - na czas lekcji użyczam bezpłatnie moje instrumenty - także skrzypce w małych rozmiarach :)

- większość materiałów nutowych i ćwiczeń tworzę sama, bazując na swoim doświadczeniu pedagogicznym i dostosowując je do poziomu danego ucznia

JAKIE JEST MOJE DOŚWIADCZENIE?

Od ponad 2,5 roku prowadzę własną działalność gospodarczą w zakresie edukacji artystycznej. Korepetycje z muzyki to moja praca na pełen etat, która przynosi mi wiele radości i satysfakcji:)
Wcześniej doświadczenie zdobywałam podczas zajęć muzycznych w żłobku, przedszkolu, ognisku muzycznym, podczas warsztatów z dziećmi oraz praktyk pedagogicznych. Mam ukończone studium pedagogiczne.

KILKA SŁÓW O MOIM WYKSZTAŁCENIU I DOROBKU ARTYSTYCZNYM:

Jestem absolwentką wrocławskiej Akademii Muzycznej (ukończone studia magisterskie w klasie skrzypiec oraz studia licencjackie na kierunku kompozycja i teoria muzyki - wszystkie z oceną bardzo dobrą). Studiowałam również na zagranicznych uczelniach muzycznych - w Würzburgu oraz w Walencji.
Jestem laureatką krajowych oraz międzynarodowych konkursów skrzypcowych, kompozytorskich oraz z zakresu kształcenia słuchu

[*CENNIK:
*] 45 minut zajęć u mnie - 100 zł
60 minut zajęć u mnie - 120 zł
Dojazd do ucznia (Wielka Wyspa i okolice) + 15 zł
Osoby, które zarezerwują termin przedpołudniowy (między godziną 10 a 13) od poniedziałku do piątku, mogą liczyć na zniżkę w wysokości 10 zł:)

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ NA BISKUPINIE.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

1. Nie mam własnego instrumentu - czy mogę zgłosić się na lekcję?
Odp.: Tak, jak najbardziej:) Posiadam wszystkie rozmiary skrzypiec oraz przenośne pianino, z którym mogę dojechać do ucznia. Zdaję sobie sprawę, że zakup instrumentu to nierzadko spory wydatek, więc na początek możesz korzystać podczas lekcji z moich instrumentów:)

2. Gdzie dokładnie odbywają się zajęcia?
Odp.: Zajęcia odbywają się na Biskupinie, w klasie przygotowanej specjalnie do tego celu. Dojście z przystanku tramwajowego (pętla Biskupin) zajmuje ok. 5 minut.

3. Nie miałem/miałam nigdy styczności z żadnym instrumentem, czy to problem?
Odp.: To żaden problem:) Miałam już wielu uczniów, którzy zaczynali zupełnie od zera i osiągają teraz coraz to wyższe poziomy w grze na instrumencie. Jednak jest jeden ważny warunek: systematyczne ćwiczenie. Bez niego może być trudno osiągnąć zadowalające efekty:)

4. Czy nauka gry na skrzypcach jest trudna?
Odp.: Skrzypce są faktycznie jednym z trudniejszych instrumentów, ale to nie oznacza, że nauka gry na nich jest nie do przejścia:) Po prostu efekty mogą przyjść troszkę później, niż np. na pianinie, więc jest to instrument dla tych bardziej cierpliwych. Ale mogę obiecać, że z moją pomocą już po 2-4 lekcjach zagrasz proste piosenki. A potem, jak już poznasz podstawy gry, będzie dużo łatwiej przyswajać kolejne utwory. 

5. Jak często powinny odbywać się zajęcia?
Odp.: Najczęściej wybierana opcja to lekcja raz w tygodniu i moim zdaniem, w połączeniu z samodzielnym ćwiczeniem, jest to w zupełności wystarczające. Nie polecam lekcji rzadziej niż raz w tygodniu - w nauce gry ważna jest systematyczność i regularność, a ciężko o efekty, kiedy lekcje odbywają się rzadko. 

6. Jak i kiedy można dokonać płatności za zajęcia?
Odp.: Przyjmuję płatność gotówką, BLIKiem lub przelewem, tuż po odbytej lekcji. Na życzenie mogę wystawić fakturę bez VAT. 

7. Jaki jest koszt zajęć? Czy są jakieś zniżki?
Odp.: Oto cennik:
30 minut zajęć u mnie - 80 zł
45 minut zajęć u mnie - 100 zł
60 minut zajęć u mnie - 120 zł
Dojazd do ucznia (Wielka Wyspa i okolice) + 15 zł
Osoby, które zarezerwują termin przedpołudniowy (między godziną 10 a 13) od poniedziałku do piątku, mogą liczyć na zniżkę w wysokości 10 zł:)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Hola Ola Music Aleksandra Socewicz
Mielczarskiego 50
51-663 Wrocław
NIP: 8982255058

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2016
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
Magister
instrumentalistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2022

Na zajęcia syn uczęszcza już od około roku i mogę w 100% powiedzieć, że jest to bardzo dobrze spożytkowany czas. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze, z lekcji na lekcję widać progres. Syn zawsze chętny jechać na lekcje nawet po trudnym dniu w przedszkolu. Pani Ola jest znakomitym nauczycielem. Polecam !!!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2021

Świetne podejście w pracy z dzieckiem córka zakochała się w skrzypcach od pierwszych zajęć - jeśli ktoś nie jest pewny czy warto posyłać dziecko na takie zajęcia polecam od razu do Pani Oli!!

avatar
Roma
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2021

Pani Ola jest wspaniałą nauczycielką! Bardzo ciepła i serdeczna osoba. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze. Sama jestem już osobą dorosłą, ale na naukę nigdy nie jest za późno! I te wszystkie znane utwory z radia można zagrać samemu! Z Panią Olą nic nie jest trudne! A poza tym jestem jej wielką fanką na youtubie. Jej kanał Hola Ola Violin pokazuje, że Pani Ola ma talent muzyczny i duże doświadczenie. Gra na wielu instrumentach. Polecam! Ps. Lekcje online też są fajne i pomagają, gdy np. byłam na wyjeździe, a chciałam mieć kontakt z instrumentem.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2021

Pani Ola to najlepsza nauczycielka. Mam okazję uczyć się pianina z którym nie miałem wcześniej styczności. Dzięki lekcjom nie mam problemu z czytaniem nut oraz rozwijam moje upodobanie do muzyki. Pani Ola bardzo profesjonalnie podchodzi do lekcji i mogę ją polecić każdemu kto chciałby się uczyć gry na instrumancie. Dopasowane poziomy trudności utworów oraz własne aranżacje pokazują indywidualne po podejście do każdego ucznia. Polecam lekcje z Panią Olą!!

Hola Ola Music Aleksandra Socewicz

Dziękuję pięknie za opinię, cieszę się bardzo, że mogę pomagać w rozwijaniu pasji do muzyki :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2019

Znalezienie nauczyciela dla osoby dorosłej było dla mnie wyzwaniem, tym bardziej niesamowicie cieszę się, że trafiłem właśnie na Olę! Podpisuję się pod wszystkim, co zamieściła w opisie. Jest niesamowicie sympatyczna, cierpliwa i wyrozumiała. Potrafi chwalić i kibicować, a wszelkie uwagi przekazuje zawsze taktownie. Lekcje to sama przyjemność! Jeśli ktoś rozważa rozpoczęcie nauki, to z całego serca polecam!

Hola Ola Music Aleksandra Socewicz

Bardzo dziękuję za tak miła opinię :) Z takim uczniem praca to czysta przyjemność :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2016

Wspaniała dziewczyna ze wspaniałym podejściem. Komentarz po latach, ale to co zrobiła w ramach nauki gry na skrzypcach na urodzinach naszego znajomego było niesamowite. Niezwykłe wyczucie do osoby, którą naucza. Po około godzinie "Wlazł kotek na płotek" był wykonany przez solenizanta. Trudno też nie docenić otwartości i ogromnego serca na pomysły, które czasami przychodzą ludziom do głowy - w tym przypadku pomysłu udzielenia lekcji w Ogrodzie Japońskim. Dzięki niecodziennemu podejściu, otwartości i ogromnemu talentowi Oli ten dzień stał się jednym z niezapomnianych dni wśród znajomych.
Trudno znaleźć słowa jak bardzo polecamy zajęcia u Oli, ale jeżeli ktoś się zastanawia to naprawdę, nie ma nad czym. Od samego początku mieliśmy wrażenie, że mamy do czynienia z niecodzienną (w myśli niezwykłą) osobą. Tworzy wspaniałą atmosferę. Pełną uśmiechu, zrozumienia i chęci dzielenia się pasją.
Czy można chcieć czegoś więcej? W przypadku Oli dostaliśmy dużo więcej niż się spodziewaliśmy.
Dziękujemy!

Hola Ola Music Aleksandra Socewicz

Dziękuję bardzo za tak miłe słowa, to była niezapomniana dla mnie lekcja :))

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2014

Świetna w pracy z dziećmi! Wyjątkowo ciepła i uśmiechnięta osoba, która z dużą dozą kreatywności podchodzi do swojej pracy! Prowadzi zajęcia w atmosferze zabawy, zaraża swoją pasją ;-) Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.