Hola Ola Music Aleksandra Socewicz

Ostatnia aktywność:
wczoraj
Online
Wrocław
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Marzysz o zagraniu swojej ukochanej piosenki na skrzypcach lub pianinie? A może zawsze chciałeś poznać tajniki teorii muzyki i swobodnie improwizować, akompaniować lub komponować?

Serdecznie zapraszam! Specjalnie dla Ciebie zaaranżuję utwór w taki sposób, aby jego wykonanie nie stanowiło problemu. Muzyka filmowa, klasyczna, rozrywkowa - do wyboru, do koloru :)

Dodatkowo mogę bez problemu użyczyć instrument na czas lekcji, byś nie musiał od razu go kupować (posiadam wszystkie rozmiary skrzypiec oraz przenośne pianino).

Nazywam się Aleksandra Socewicz i jestem absolwentką wrocławskiej Akademii Muzycznej (ukończone studia magisterskie w klasie skrzypiec oraz studia licencjackie na kierunku kompozycja i teoria muzyki - wszystkie z oceną bardzo dobrą). Studiowałam również na zagranicznych uczelniach muzycznych - w Würzburgu oraz w Walencji.

Jestem laureatką krajowych oraz międzynarodowych konkursów skrzypcowych, kompozytorskich oraz z zakresu kształcenia słuchu .

Nauczanie to moja pasja - uwielbiam widzieć, jak moi uczniowie wspaniale się rozwijają. Bardzo często trafiają do mnie osoby dorosłe, nie mające wcześniej styczności z żadnym instrumentem - nie jest to żaden problem! Moje doświadczenie pokazuje mi, że na naukę naprawdę nigdy nie jest za późno, a muzykalność można rozwijać w każdym wieku.

Serdecznie zapraszam:

 - dzieci - wspólnie, z pomocą moich autorskich zabaw, poznamy zapis nutowy, dźwięki, poimprowizujemy i pogramy piosenki, które każdy zna. Chętnie również pomogę dzieciom ze szkół muzycznych w kształceniu słuchu i innych przedmiotach teoretycznych. Chętnie przygotuję również dzieci do egzaminów wstępnych do szkoły muzycznej

 - młodzież - jeśli wpadła Ci w ucho jakaś radiowa piosenka lub klasyczny utwór - chętnie pomogę Ci w ich przyswojeniu:)

 - dorosłych - 20, 30 czy 40 lat (lub więcej) to żadne ograniczenie w nauce. Systematyczność i przyjemny repertuar na pewno przyniosą satysfakcjonujące rezultaty:)

Moje doświadczenie:
Od ponad 2,5 roku prowadzę własną działalność gospodarczą w zakresie edukacji artystycznej. Korepetycje z muzyki to moja praca na pełen etat, która przynosi mi wiele radości i satysfakcji:)

Wcześniej doświadczenie zdobywałam podczas zajęć muzycznych w żłobku, przedszkolu, ognisku muzycznym, podczas warsztatów z dziećmi oraz praktyk pedagogicznych. Mam ukończone studium pedagogiczne.

Lekcje udzielane są u ucznia (preferowane okolice Wielkiej Wyspy) lub u mnie (Biskupin, niedaleko pętli tramwajowej, dobry dojazd autobusami 145 i 146 oraz tramwajami 1,2,4 i 10).   
Posiadam wszystkie rozmiary skrzypiec oraz przenośny keyboard, które mogę przywieźć i użyczyć na czas lekcji   

[*Cennik:
*] 30 minut zajęć u mnie - 60 zł 

45 minut zajęć u mnie - 85 zł

60 minut zajęć u mnie - 100 zł 

Dojazd + 15 zł 

 

Dowóz instrumentu na czas lekcji bezpłatny :)

Dane firmy:
Hola Ola Music Aleksandra Socewicz

Zapraszam serdecznie :)

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 12:00
Wtorek10:00 - 15:00
Środa19:30 - 21:00
Czwartek15:00 - 16:00
Piątek12:00 - 14:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Hola Ola Music Aleksandra Socewicz
ul. Mielczarskiego 50
51-663 Wrocław
NIP: 8982255058

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2016
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
Magister
instrumentalistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2021

Świetne podejście w pracy z dzieckiem córka zakochała się w skrzypcach od pierwszych zajęć - jeśli ktoś nie jest pewny czy warto posyłać dziecko na takie zajęcia polecam od razu do Pani Oli!!

avatar
Roma
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2021

Pani Ola jest wspaniałą nauczycielką! Bardzo ciepła i serdeczna osoba. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze. Sama jestem już osobą dorosłą, ale na naukę nigdy nie jest za późno! I te wszystkie znane utwory z radia można zagrać samemu! Z Panią Olą nic nie jest trudne! A poza tym jestem jej wielką fanką na youtubie. Jej kanał Hola Ola Violin pokazuje, że Pani Ola ma talent muzyczny i duże doświadczenie. Gra na wielu instrumentach. Polecam! Ps. Lekcje online też są fajne i pomagają, gdy np. byłam na wyjeździe, a chciałam mieć kontakt z instrumentem.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2021

Pani Ola to najlepsza nauczycielka. Mam okazję uczyć się pianina z którym nie miałem wcześniej styczności. Dzięki lekcjom nie mam problemu z czytaniem nut oraz rozwijam moje upodobanie do muzyki. Pani Ola bardzo profesjonalnie podchodzi do lekcji i mogę ją polecić każdemu kto chciałby się uczyć gry na instrumancie. Dopasowane poziomy trudności utworów oraz własne aranżacje pokazują indywidualne po podejście do każdego ucznia. Polecam lekcje z Panią Olą!!

Hola Ola Music Aleksandra Socewicz

Dziękuję pięknie za opinię, cieszę się bardzo, że mogę pomagać w rozwijaniu pasji do muzyki :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2019

Znalezienie nauczyciela dla osoby dorosłej było dla mnie wyzwaniem, tym bardziej niesamowicie cieszę się, że trafiłem właśnie na Olę! Podpisuję się pod wszystkim, co zamieściła w opisie. Jest niesamowicie sympatyczna, cierpliwa i wyrozumiała. Potrafi chwalić i kibicować, a wszelkie uwagi przekazuje zawsze taktownie. Lekcje to sama przyjemność! Jeśli ktoś rozważa rozpoczęcie nauki, to z całego serca polecam!

Hola Ola Music Aleksandra Socewicz

Bardzo dziękuję za tak miła opinię :) Z takim uczniem praca to czysta przyjemność :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2016

Wspaniała dziewczyna ze wspaniałym podejściem. Komentarz po latach, ale to co zrobiła w ramach nauki gry na skrzypcach na urodzinach naszego znajomego było niesamowite. Niezwykłe wyczucie do osoby, którą naucza. Po około godzinie "Wlazł kotek na płotek" był wykonany przez solenizanta. Trudno też nie docenić otwartości i ogromnego serca na pomysły, które czasami przychodzą ludziom do głowy - w tym przypadku pomysłu udzielenia lekcji w Ogrodzie Japońskim. Dzięki niecodziennemu podejściu, otwartości i ogromnemu talentowi Oli ten dzień stał się jednym z niezapomnianych dni wśród znajomych.
Trudno znaleźć słowa jak bardzo polecamy zajęcia u Oli, ale jeżeli ktoś się zastanawia to naprawdę, nie ma nad czym. Od samego początku mieliśmy wrażenie, że mamy do czynienia z niecodzienną (w myśli niezwykłą) osobą. Tworzy wspaniałą atmosferę. Pełną uśmiechu, zrozumienia i chęci dzielenia się pasją.
Czy można chcieć czegoś więcej? W przypadku Oli dostaliśmy dużo więcej niż się spodziewaliśmy.
Dziękujemy!

Hola Ola Music Aleksandra Socewicz

Dziękuję bardzo za tak miłe słowa, to była niezapomniana dla mnie lekcja :))

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2014

Świetna w pracy z dziećmi! Wyjątkowo ciepła i uśmiechnięta osoba, która z dużą dozą kreatywności podchodzi do swojej pracy! Prowadzi zajęcia w atmosferze zabawy, zaraża swoją pasją ;-) Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.