Aleksandra Socewicz

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie :) Jestem absolwentką wrocławskiej Akademii Muzycznej (ukończone studia magisterskie w klasie skrzypiec oraz studia licencjackie na kierunku kompozycja i teoria muzyki - wszystkie z oceną bardzo dobrą). Studiowałam również na zagranicznych uczelniach muzycznych - w Würzburgu oraz w Walencji. Jestem laureatką krajowych oraz międzynarodowych konkursów skrzypcowych, kompozytorskich oraz z zakresu kształcenia słuchu. Od kilku lat udzielam korepetycji w zakresie nauki gry na skrzypcach, fortepianie/pianinie/keyboardzie oraz z teorii muzyki . Ponadto mam doświadczenie w nauczaniu w ognisku muzycznym, żłobku, przedszkolu, odbyte praktyki pedagogiczne oraz ukończone studium pedagogiczne.
Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi, jestem cierpliwa i podchodzę do każdego indywidualnie. W przypadku młodszych dzieci uczę także poprzez zabawę. Wykorzystuję utwory znane i lubiane (muzyka klasyczna, rozrywkowa, jazz, muzyka filmowa, muzyka popularna - wedle upodobań ucznia). Często sama aranżuję utwory, dostosowując je do poziomu ucznia. Najważniejsze dla mnie jest to, aby dziecko miało autentyczną radość z grania na instrumencie. Przygotowuję również dzieci pod kątem egzaminów do szkoły muzycznej - dwie z moich uczennic dzięki mojej skromnej pomocy zdały pozytywnie takie egzaminy:) Zapraszam serdecznie, wiek nie gra roli. 
WOLNE TERMINY:
Poniedziałek 9-14 
Wtorek 10-14
Środa 9-14
Czwartek 19-21

Promocja na godziny 10-14 od poniedziałku do środy- 60 zł 
W przypadku lekcji w sobotę cena wzrasta do 75 zł za godzinę zegarową 

Dostępność terminu zależy od lokalizacji lekcji. 

Zapraszam serdecznie :)

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 14:00
Wtorek10:00 - 14:00
Środa09:00 - 14:00
Czwartek19:00 - 21:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2016
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
Magister
instrumentalistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2019

Znalezienie nauczyciela dla osoby dorosłej było dla mnie wyzwaniem, tym bardziej niesamowicie cieszę się, że trafiłem właśnie na Olę! Podpisuję się pod wszystkim, co zamieściła w opisie. Jest niesamowicie sympatyczna, cierpliwa i wyrozumiała. Potrafi chwalić i kibicować, a wszelkie uwagi przekazuje zawsze taktownie. Lekcje to sama przyjemność! Jeśli ktoś rozważa rozpoczęcie nauki, to z całego serca polecam!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2016

Wspaniała dziewczyna ze wspaniałym podejściem. Komentarz po latach, ale to co zrobiła w ramach nauki gry na skrzypcach na urodzinach naszego znajomego było niesamowite. Niezwykłe wyczucie do osoby, którą naucza. Po około godzinie "Wlazł kotek na płotek" był wykonany przez solenizanta. Trudno też nie docenić otwartości i ogromnego serca na pomysły, które czasami przychodzą ludziom do głowy - w tym przypadku pomysłu udzielenia lekcji w Ogrodzie Japońskim. Dzięki niecodziennemu podejściu, otwartości i ogromnemu talentowi Oli ten dzień stał się jednym z niezapomnianych dni wśród znajomych.
Trudno znaleźć słowa jak bardzo polecamy zajęcia u Oli, ale jeżeli ktoś się zastanawia to naprawdę, nie ma nad czym. Od samego początku mieliśmy wrażenie, że mamy do czynienia z niecodzienną (w myśli niezwykłą) osobą. Tworzy wspaniałą atmosferę. Pełną uśmiechu, zrozumienia i chęci dzielenia się pasją.
Czy można chcieć czegoś więcej? W przypadku Oli dostaliśmy dużo więcej niż się spodziewaliśmy.
Dziękujemy!

Aleksandra Socewicz

Dziękuję bardzo za tak miłe słowa, to była niezapomniana dla mnie lekcja :))

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2014

Świetna w pracy z dziećmi! Wyjątkowo ciepła i uśmiechnięta osoba, która z dużą dozą kreatywności podchodzi do swojej pracy! Prowadzi zajęcia w atmosferze zabawy, zaraża swoją pasją ;-) Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.