Aleksandra Socewicz

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka55 - 70 / 60 min

Aleksandra Socewicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie :)
Jestem absolwentką wrocławskiej Akademii Muzycznej (ukończone studia magisterskie w klasie skrzypiec oraz studia licencjackie na kierunku kompozycja i teoria muzyki - wszystkie z oceną bardzo dobrą). Studiowałam również na zagranicznych uczelniach muzycznych - w Würzburgu oraz w Walencji. Jestem laureatką krajowych oraz międzynarodowych konkursów skrzypcowych, kompozytorskich oraz z zakresu kształcenia słuchu.

Udzielam korepetycji w zakresie nauki gry na skrzypcach, fortepianie/pianinie/keyboardzie oraz z teorii muzyki .
Prowadzę również zajęcia ONLINE.

Lekcje udzielane są u ucznia lub u mnie (Biskupin, niedaleko pętli tramwajowej, dobry dojazd tramwajami 1,2,4 i 10 oraz autobusami 145 i 146). *]

  • Posiadam doświadczenie w nauczaniu w ognisku muzycznym, żłobku, przedszkolu, odbyte praktyki pedagogiczne oraz ukończone [*studium pedagogiczne.
  • Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi, jestem cierpliwa i podchodzę do każdego indywidualnie. W przypadku młodszych dzieci uczę także poprzez zabawę.
  • Wykorzystuję utwory znane i lubiane (muzyka klasyczna, rozrywkowa, jazz, muzyka filmowa, muzyka popularna - wedle upodobań ucznia). Często sama aranżuję utwory, dostosowując je do poziomu ucznia, dzięki czemu możliwe jest nauczenie się trudniejszego utworu w nieco uproszczonej wersji
  • Przygotowuję również dzieci pod kątem egzaminów do szkoły muzycznej - trzy z moich uczennic dzięki mojej skromnej pomocy zdały pozytywnie takie egzaminy:) 
  • Zapraszam również serdecznie osoby dorosłe :) Moje doświadczenie w nauczaniu dorosłych pokazuje, że na naukę nigdy nie jest za późno, a ćwiczenie i systematyczność mogą sprawić, że postępy przyjdą bardzo szybko. 
  • Posiadam wszystkie rozmiary skrzypiec oraz przenośny keyboard, które mogę przywieźć i użyczyć na czas lekcji  
  • Prowadzę zarejestrowaną działalność gospodarczą w zakresie edukacji muzycznej, na życzenie wystawiam fakturę

Cennik:
60 minut zajęć u ucznia - 70 zł 
45 minut zajęć u ucznia - 60 zł 
60 minut zajęć u mnie - 65 zł
45 minut zajęć u mnie - 55 zł 
Dowóz instrumentu na czas lekcji  +5 zł 

Dane firmy:
Hola Ola Music Aleksandra Socewicz
NIP: 8982255058

Zapraszam serdecznie :)

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 14:00
Wtorek10:00 - 14:00
Środa09:00 - 14:00
Czwartek
Piątek11:00 - 14:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2016
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
Magister
instrumentalistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2019

Znalezienie nauczyciela dla osoby dorosłej było dla mnie wyzwaniem, tym bardziej niesamowicie cieszę się, że trafiłem właśnie na Olę! Podpisuję się pod wszystkim, co zamieściła w opisie. Jest niesamowicie sympatyczna, cierpliwa i wyrozumiała. Potrafi chwalić i kibicować, a wszelkie uwagi przekazuje zawsze taktownie. Lekcje to sama przyjemność! Jeśli ktoś rozważa rozpoczęcie nauki, to z całego serca polecam!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2016

Wspaniała dziewczyna ze wspaniałym podejściem. Komentarz po latach, ale to co zrobiła w ramach nauki gry na skrzypcach na urodzinach naszego znajomego było niesamowite. Niezwykłe wyczucie do osoby, którą naucza. Po około godzinie "Wlazł kotek na płotek" był wykonany przez solenizanta. Trudno też nie docenić otwartości i ogromnego serca na pomysły, które czasami przychodzą ludziom do głowy - w tym przypadku pomysłu udzielenia lekcji w Ogrodzie Japońskim. Dzięki niecodziennemu podejściu, otwartości i ogromnemu talentowi Oli ten dzień stał się jednym z niezapomnianych dni wśród znajomych.
Trudno znaleźć słowa jak bardzo polecamy zajęcia u Oli, ale jeżeli ktoś się zastanawia to naprawdę, nie ma nad czym. Od samego początku mieliśmy wrażenie, że mamy do czynienia z niecodzienną (w myśli niezwykłą) osobą. Tworzy wspaniałą atmosferę. Pełną uśmiechu, zrozumienia i chęci dzielenia się pasją.
Czy można chcieć czegoś więcej? W przypadku Oli dostaliśmy dużo więcej niż się spodziewaliśmy.
Dziękujemy!

Aleksandra Socewicz

Dziękuję bardzo za tak miłe słowa, to była niezapomniana dla mnie lekcja :))

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2014

Świetna w pracy z dziećmi! Wyjątkowo ciepła i uśmiechnięta osoba, która z dużą dozą kreatywności podchodzi do swojej pracy! Prowadzi zajęcia w atmosferze zabawy, zaraża swoją pasją ;-) Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.