Hola Ola Music Aleksandra Socewicz

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
Online
Wrocław
Faktura VAT

Hola Ola Music Aleksandra Socewicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Hola Ola Music Aleksandra Socewicz

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2016
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
Magister
instrumentalistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2022

Na zajęcia syn uczęszcza już od około roku i mogę w 100% powiedzieć, że jest to bardzo dobrze spożytkowany czas. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze, z lekcji na lekcję widać progres. Syn zawsze chętny jechać na lekcje nawet po trudnym dniu w przedszkolu. Pani Ola jest znakomitym nauczycielem. Polecam !!!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2021

Świetne podejście w pracy z dzieckiem córka zakochała się w skrzypcach od pierwszych zajęć - jeśli ktoś nie jest pewny czy warto posyłać dziecko na takie zajęcia polecam od razu do Pani Oli!!

avatar
Roma
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2021

Pani Ola jest wspaniałą nauczycielką! Bardzo ciepła i serdeczna osoba. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze. Sama jestem już osobą dorosłą, ale na naukę nigdy nie jest za późno! I te wszystkie znane utwory z radia można zagrać samemu! Z Panią Olą nic nie jest trudne! A poza tym jestem jej wielką fanką na youtubie. Jej kanał Hola Ola Violin pokazuje, że Pani Ola ma talent muzyczny i duże doświadczenie. Gra na wielu instrumentach. Polecam! Ps. Lekcje online też są fajne i pomagają, gdy np. byłam na wyjeździe, a chciałam mieć kontakt z instrumentem.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2021

Pani Ola to najlepsza nauczycielka. Mam okazję uczyć się pianina z którym nie miałem wcześniej styczności. Dzięki lekcjom nie mam problemu z czytaniem nut oraz rozwijam moje upodobanie do muzyki. Pani Ola bardzo profesjonalnie podchodzi do lekcji i mogę ją polecić każdemu kto chciałby się uczyć gry na instrumancie. Dopasowane poziomy trudności utworów oraz własne aranżacje pokazują indywidualne po podejście do każdego ucznia. Polecam lekcje z Panią Olą!!

Hola Ola Music Aleksandra Socewicz

Dziękuję pięknie za opinię, cieszę się bardzo, że mogę pomagać w rozwijaniu pasji do muzyki :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2019

Znalezienie nauczyciela dla osoby dorosłej było dla mnie wyzwaniem, tym bardziej niesamowicie cieszę się, że trafiłem właśnie na Olę! Podpisuję się pod wszystkim, co zamieściła w opisie. Jest niesamowicie sympatyczna, cierpliwa i wyrozumiała. Potrafi chwalić i kibicować, a wszelkie uwagi przekazuje zawsze taktownie. Lekcje to sama przyjemność! Jeśli ktoś rozważa rozpoczęcie nauki, to z całego serca polecam!

Hola Ola Music Aleksandra Socewicz

Bardzo dziękuję za tak miła opinię :) Z takim uczniem praca to czysta przyjemność :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2016

Wspaniała dziewczyna ze wspaniałym podejściem. Komentarz po latach, ale to co zrobiła w ramach nauki gry na skrzypcach na urodzinach naszego znajomego było niesamowite. Niezwykłe wyczucie do osoby, którą naucza. Po około godzinie "Wlazł kotek na płotek" był wykonany przez solenizanta. Trudno też nie docenić otwartości i ogromnego serca na pomysły, które czasami przychodzą ludziom do głowy - w tym przypadku pomysłu udzielenia lekcji w Ogrodzie Japońskim. Dzięki niecodziennemu podejściu, otwartości i ogromnemu talentowi Oli ten dzień stał się jednym z niezapomnianych dni wśród znajomych.
Trudno znaleźć słowa jak bardzo polecamy zajęcia u Oli, ale jeżeli ktoś się zastanawia to naprawdę, nie ma nad czym. Od samego początku mieliśmy wrażenie, że mamy do czynienia z niecodzienną (w myśli niezwykłą) osobą. Tworzy wspaniałą atmosferę. Pełną uśmiechu, zrozumienia i chęci dzielenia się pasją.
Czy można chcieć czegoś więcej? W przypadku Oli dostaliśmy dużo więcej niż się spodziewaliśmy.
Dziękujemy!

Hola Ola Music Aleksandra Socewicz

Dziękuję bardzo za tak miłe słowa, to była niezapomniana dla mnie lekcja :))

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2014

Świetna w pracy z dziećmi! Wyjątkowo ciepła i uśmiechnięta osoba, która z dużą dozą kreatywności podchodzi do swojej pracy! Prowadzi zajęcia w atmosferze zabawy, zaraża swoją pasją ;-) Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.