Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Łódź (Chojny)
Olsztyn (Nagórki)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zajęcia prowadzone przez lektora z 10-letnim doświadczeniem i szeroką wiedzą filologiczną jak i praktyczną, zdobytą m.in. podczas studiów w Norwegii.
Lekcje indywidualne lub w małych grupach, na wszystkich poziomach zaawansowania, poczynając od kursów dla początkujących (A1/”od zera”) po intensywne kursy przygotowujące do egzaminów językowych (A2-C1).
Intensywność, tempo i tematyka zajęć dostosowywane indywidualnie do potrzeb słuchaczy.
Bezpłatna ocena poziomu zaawansowania i materiały dydaktyczne.
Po więcej szczegółów zachęcam do kontaktu!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2021

Agnieszka jest świetną nauczycielką i bardzo pozytywną osobą. Zajęcia prowadzone są przejrzyście, ciekawie i zawsze w super atmosferze. Wszystkie aspekty nauki języka są idealnie zbalansowane i dostosowane do potrzeb ucznia.

Dodatkowo, Agnieszka ma dużą wiedzę realioznawczą, więc można się dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy o kulturze duńskiej i o życiu codziennym w Danii. Często też podsyła linki do różnych seriali/filmów/muzyki.

Bardzo polecam lekcje z Agnieszką - nauka jest skuteczna, ciekawa i przyjemna.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2021

Uczymy się z mężem duńskiego u Agnieszki już dwa lata. Uwielbiamy zajęcia z nią - motywuje, dopasowuje się do naszych potrzeb i możliwości, a do tego tworzy fantastyczną atmosferę.

Niebawem przeprowadzamy się do Danii, więc na lekcjach nieustannie poruszamy życiowe tematy - poznajemy kulturę, mentalność, potrawy i przekleństwa i mamy ogromnie dużo zabawy :)

Gorąco polecamy zajęcia z Agą/Viking Skole!!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2020

Jestem osobą wymagającą (to mój kolejny język) i zapracowaną. Szukałam lektora języka duńskiego, który spotykałby się ze mną face-to-face i to u mnie w domu. Nie udało mi się znaleźć takiego nauczyciela, ale zdecydowałam się w końcu na naukę przez Skype'a z Agnieszką.
Byłam bardzo sceptyczna i źle nastawiona do tej formy nauki, ale Agnieszka całkowicie zmieniła moje nastawienie do nauki zdalnej - świetnie przygotowana merytorycznie, dobrze obmyśliła formę zajęć i na każdej lekcji tworzy fantastyczną atmosferę.
Agnieszka na każdych zajęciach podsuwa mi dodatkowe materiały i nie mówię tutaj o monotonnych zadaniach, ale o serialach, artykułach, stronach z pomocą naukową, a wszystko to dostosowane do mojego poziomu (zaczęłam naukę z Agnieszką od A0).
Zawsze miałam problemy z tonacją i akcentami. Idzie mi to opornie, ale teraz czuję, że robię postępy, a to dla mnie ogromna satysfakcja.

Polecam Viking Skole wszystkim, a szczególnie osobom, które (tak jak ja kiedyś) mają obawy przed nauką zdalną.

+ elastyczność lektora
+ przygotowanie do zajęć
+ atmosfera
+ wiedza praktyczna lektora
+ dostosowanie do potrzeb ucznia

Moja nauka z Viking Skole trwa od prawie pół roku i liczę na dalszą tak owocną współpracę.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2019

Jestem osobą zapracowana i poszukiwałam lektora, który by mógł dostosować się do mojego trudnego trybu pracy. Z Viking skole współpracujemy już od około 1.5 roku w formie online. Z początku wydawało mi się, że brak zajęć face to face może wpłynąć na postęp w nauce, jednak rozwiązania zaproponowane przez lektorkę spisują się fantastycznie. Lektorka jest osoba, z którą bez problemu dogadalłysmy kwestie terminów, oczekiwań oraz aspektów technicznych naszej współpracy. Viking skole na pierwszych zajęciach zaprezentowała bardzo logiczny plan pracy według którego dzialamy i w razie potrzeby modyfikujemy. Materiały do zajęć są bardzo różnorodne i opierają się na wielu źródłach. Lektorka sugeruje również z jakich ogólnie dostępnych materiałów można korzystać by utrwalić wiedzę czy to z zakresu słownictwa, gramatyki i słuchania. Materialy przygotowuje starannie i w sposób uporządkowany. Łatwo później powrócić do już przerobionych zagadnień. Zajęcia nie są monotonne gdyż Viking skole dba o to żeby materiały były ciekawe oraz przerabiane zagadnienia były przekazane w interesujący sposób. Wiedza, podejście i przedewszystkim pełen profesjonalizm powoduje, że zajęcia są przyjemne i efektywne. Serdecznie polecam.

Kompetencje lektora 5/5
Wiedza w zakresie kultury duńskiej 5/5 (mieszkam w Danii wiec łatwo mogę ten aspekt zweryfikować)
Różnorodność materiałów dydaktycznych 5/5
Materiały są interesujące 5/5
Elastyczność lektora 5/5
Profesjonalizm lektora 5/5
Punktualność lektora 5/5

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
12 listopada 2018

Lektorka umówiła się na lekcję próbną i potwierdziła prowadzenie zajęć języka duńskiego dla mojego syna. O umówionej porze czekaliśmy na Skype niestety nikt się nie pojawił. Zadzwonił na numer telefonu lektorki i Pani stwierdziła, że zapomniała o ustalonym wcześniej terminie, jak również z nieznanych przyczyn rezygnuje z prowadzenia dalszych zajęć. Trudno w tej sytuacji ocenić umiejętności lektora ale początek nie zachęca.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.