Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Łódź (Chojny)
Olsztyn (Nagórki)

VIKING SKOLE

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/55 opinii
Dla użytkownika VIKING SKOLE

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2021

Agnieszka jest świetną nauczycielką i bardzo pozytywną osobą. Zajęcia prowadzone są przejrzyście, ciekawie i zawsze w super atmosferze. Wszystkie aspekty nauki języka są idealnie zbalansowane i dostosowane do potrzeb ucznia.

Dodatkowo, Agnieszka ma dużą wiedzę realioznawczą, więc można się dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy o kulturze duńskiej i o życiu codziennym w Danii. Często też podsyła linki do różnych seriali/filmów/muzyki.

Bardzo polecam lekcje z Agnieszką - nauka jest skuteczna, ciekawa i przyjemna.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2021

Uczymy się z mężem duńskiego u Agnieszki już dwa lata. Uwielbiamy zajęcia z nią - motywuje, dopasowuje się do naszych potrzeb i możliwości, a do tego tworzy fantastyczną atmosferę.

Niebawem przeprowadzamy się do Danii, więc na lekcjach nieustannie poruszamy życiowe tematy - poznajemy kulturę, mentalność, potrawy i przekleństwa i mamy ogromnie dużo zabawy :)

Gorąco polecamy zajęcia z Agą/Viking Skole!!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2020

Jestem osobą wymagającą (to mój kolejny język) i zapracowaną. Szukałam lektora języka duńskiego, który spotykałby się ze mną face-to-face i to u mnie w domu. Nie udało mi się znaleźć takiego nauczyciela, ale zdecydowałam się w końcu na naukę przez Skype'a z Agnieszką.
Byłam bardzo sceptyczna i źle nastawiona do tej formy nauki, ale Agnieszka całkowicie zmieniła moje nastawienie do nauki zdalnej - świetnie przygotowana merytorycznie, dobrze obmyśliła formę zajęć i na każdej lekcji tworzy fantastyczną atmosferę.
Agnieszka na każdych zajęciach podsuwa mi dodatkowe materiały i nie mówię tutaj o monotonnych zadaniach, ale o serialach, artykułach, stronach z pomocą naukową, a wszystko to dostosowane do mojego poziomu (zaczęłam naukę z Agnieszką od A0).
Zawsze miałam problemy z tonacją i akcentami. Idzie mi to opornie, ale teraz czuję, że robię postępy, a to dla mnie ogromna satysfakcja.

Polecam Viking Skole wszystkim, a szczególnie osobom, które (tak jak ja kiedyś) mają obawy przed nauką zdalną.

+ elastyczność lektora
+ przygotowanie do zajęć
+ atmosfera
+ wiedza praktyczna lektora
+ dostosowanie do potrzeb ucznia

Moja nauka z Viking Skole trwa od prawie pół roku i liczę na dalszą tak owocną współpracę.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2019

Jestem osobą zapracowana i poszukiwałam lektora, który by mógł dostosować się do mojego trudnego trybu pracy. Z Viking skole współpracujemy już od około 1.5 roku w formie online. Z początku wydawało mi się, że brak zajęć face to face może wpłynąć na postęp w nauce, jednak rozwiązania zaproponowane przez lektorkę spisują się fantastycznie. Lektorka jest osoba, z którą bez problemu dogadalłysmy kwestie terminów, oczekiwań oraz aspektów technicznych naszej współpracy. Viking skole na pierwszych zajęciach zaprezentowała bardzo logiczny plan pracy według którego dzialamy i w razie potrzeby modyfikujemy. Materiały do zajęć są bardzo różnorodne i opierają się na wielu źródłach. Lektorka sugeruje również z jakich ogólnie dostępnych materiałów można korzystać by utrwalić wiedzę czy to z zakresu słownictwa, gramatyki i słuchania. Materialy przygotowuje starannie i w sposób uporządkowany. Łatwo później powrócić do już przerobionych zagadnień. Zajęcia nie są monotonne gdyż Viking skole dba o to żeby materiały były ciekawe oraz przerabiane zagadnienia były przekazane w interesujący sposób. Wiedza, podejście i przedewszystkim pełen profesjonalizm powoduje, że zajęcia są przyjemne i efektywne. Serdecznie polecam.

Kompetencje lektora 5/5
Wiedza w zakresie kultury duńskiej 5/5 (mieszkam w Danii wiec łatwo mogę ten aspekt zweryfikować)
Różnorodność materiałów dydaktycznych 5/5
Materiały są interesujące 5/5
Elastyczność lektora 5/5
Profesjonalizm lektora 5/5
Punktualność lektora 5/5

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
12 listopada 2018

Lektorka umówiła się na lekcję próbną i potwierdziła prowadzenie zajęć języka duńskiego dla mojego syna. O umówionej porze czekaliśmy na Skype niestety nikt się nie pojawił. Zadzwonił na numer telefonu lektorki i Pani stwierdziła, że zapomniała o ustalonym wcześniej terminie, jak również z nieznanych przyczyn rezygnuje z prowadzenia dalszych zajęć. Trudno w tej sytuacji ocenić umiejętności lektora ale początek nie zachęca.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.