Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
 
Warszawa (Centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chętnie pomogę w nauce języka hiszpańskiego, od poziomu początkującego po zaawansowany. Lekcje są dostosowane do potrzeb ucznia : pomoc w szkole, samodzielna nauka, konwersacje, powtórzenie przed maturą lub egzaminami na studiach. Dojeżdżam do ucznia lub uczę u siebie w domu albo w kawiarni w centrum. Skończyłam iberystykę, jestem po paru pobytach w Hiszpanii. Mam duże doświadczenie w pracy z uczniami o różnych wymaganiach. Lubię i umiem uczyć. Materiały ksero w cenie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1997 - 12.2004
Uniwersytet Warszawski
Magister
Iberystyka
10.2000 - 12.2008
Uniwersytet Warszawski
Magister
socjologia
Kursy i szkolenia
06.2007
CPE
02.2016
DELF
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Diego
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2017

Blanka to doświadczona nauczycielka języków, uczy z powodzeniem od wielu lat. Polecam!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2016

Polecam każdemu lekcje z Blanką, niezależnie od etapu nauki, na którym uczeń się znajduje. Blanka posiada zarówno biegłość w posługiwaniu się językiem na najwyższym poziomie jak i wysoko rozwinięty warsztat dydaktyczny, który umożliwi uczniowi szybki rozwój.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.