Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa (Centrum)

Blanka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Blanka

O mnie

Jestem magistrem Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego. Od początku studiów zajmowałam się lekcjami prywatnymi, od kilku lat pracuję jako lektor w szkołach językowych i firmach. Posiadam uprawnienia pedagogiczne, a także certyfikaty znajomości języka. Mam doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1997 - 12.2004
Uniwersytet Warszawski
Magister
Iberystyka
10.2000 - 12.2008
Uniwersytet Warszawski
Magister
socjologia
Kursy i szkolenia
06.2007
CPE
02.2016
DELF
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Diego
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2017

Blanka to doświadczona nauczycielka języków, uczy z powodzeniem od wielu lat. Polecam!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2016

Polecam każdemu lekcje z Blanką, niezależnie od etapu nauki, na którym uczeń się znajduje. Blanka posiada zarówno biegłość w posługiwaniu się językiem na najwyższym poziomie jak i wysoko rozwinięty warsztat dydaktyczny, który umożliwi uczniowi szybki rozwój.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.