Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Zabrze
Bytom (Bytom)
Katowice
Chorzów
Gliwice
Świętochłowice
Ruda Śląska
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia55 / 60 min

Szymon Sobel

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
tel: 509 687 084

Nazywam się Szymon Sobel. Jestem studentem VI roku kierunku lekarskiego. Zajmuję się przygotowaniem uczniów do egzaminu maturalnego z biologii rozszerzonej. 

Jak wyglądają zajęcia?
Prowadzę je indywidualnie dla każdego ucznia. Częstotliwość zajęć ustalana jest do Twoich potrzeb. Zajęcia trwają 2h. Jest to czas, który przeznaczam na wytłumaczenie części teoretycznej, uzupełnienie braków, rozwianie twoich wątpliwości, omówienie materiałów, które Ci dostarczę. Następnie przerabiamy z danego tematu zadania maturalne z różnych zbiorów zadań, arkuszy, zbiorów CKE i różnych innych źródeł, które zgromadziłem w trakcie mojej działalności.

Zajęcia to nie wszystko!
Raz w miesiącu piszemy arkusz maturalny, który układam z dostępnych mi zadań specjalnie dla Ciebie i z materiału, który przerobiliśmy do tej pory. Dzięki temu na bieżąco widzisz swoje postępy i stopień opanowania materiału.

Dodatkowo:układam dla Ciebie kalendarz , w którym rozkładamy tematy na czas pozostały do matury. Wiesz kiedy i co przerabiamy oraz jesteś dzięki temu wstanie rozłożyć własną naukę.

Otrzymujesz dostęp do twojego indywidualnego folderu w chmurze , którą na bieżąco uzupełniam o różne materiały edukacyjne i zadania - nie musisz martwić się o to, gdzie podziały Ci się znowu te kserówki.

Otrzymujesz dostęp do wszystkich moich prezentacji , które są szybką formą nauki i powtórki najważniejszych rzeczynie musisz czekać do kolejnego spotkania, aby wyjaśnić nieścisłości.

Jestem dla Ciebie dostępny 24/h 7dni w tyg. na różnych komunikatorach. Masz problem z zadaniem albo któryś temat jest w szkole niejasny? Dzwonisz/piszesz sms’a/piszesz przez messengera choćby o 00:00, a ja najszybciej jak mogę postaram Ci się pomóc. 

Dla osób wnikliwych i zainteresowanych tematami szerszymi niż tylko biologia rozszerzona zawsze znajdę czas, aby porozmawiać o tematach dotyczących medycyny i nauk okołomedycznych, gdyż jest to moja pasja. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych materiałów, bardziej zaawansowanych książek to z wielką przyjemnością udostępniam Ci całą swoją biblioteczkę z nadzieją, że znajdziesz w niej coś interesującego dla siebie.

Na koniec trochę o mnie: Jestem studentem kierunku lekarskiego. Moją pasją jest biologia i medycyna, ale poza tym lubię hobbystycznie zajmować się programowaniem, motoryzacją, czytać książki z gatunku fantasy, gotować oraz zagrać w jakąś ciekawą grę.

Zapraszam do kontaktu :)
tel: 509 687 084

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
08.2019 - aktualnie
Korepetytor
Od 5 lat prowadzę korepetycję online oraz stacjonarnie z biologii rozszerzonej dla osób przygotowujących się do matury z tego przedmiotu
08.2021 - aktualnie
Webinary online
Już 2 rok prowadzę webinary online przygotowujące uczniów do matury rozszerzonej z biologii.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Gorąco polecam, bardzo kompetentna osoba, rzeczowa, zaangażowana, w ciekawy sposób potrafi przekazać wiedzę, pełna pasji w temacie biologii.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2023

Szymon jako korepetytor to pełen profesjonalista, bardzo dobrze przygotowany do każdych zajęć. Udostępniający dużo przydatnych materiałów do nauki. Służący pomocą z każdym problemem. Potrafi przygotować do matury na wysoki poziom nawet od zerowej wiedzy :). Bardzo polecam nie znam lepszego korepetytora!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2022

Szymon jest bardzo zaangażowany - przygotowuje świetne prezentacje, dużo zadań oraz personalizowane arkusze maturalne. Tłumaczy w sposób zrozumiały oraz jak jest potrzeba to przerabia się dany materiał nawet po dwa razy. Po roku korepetycji na poprawie matury czułam się o wiele pewniej niż rok wcześniej. Mogę z czystym sumieniem polecić korepetycje u Szymona.

avatar
Natka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2021

Prowadzący bardzo zaangażowany, dobrze przekazuje wiedzę. Dzięki korepetycjom zaczęłam rozumieć co dzieje się na lekcjach biologii. Można się dogadać w sprawie terminu spotkań. Wszystko przebiega zgodnie z opisem na tej stronie, jeśli poza korepetycjami wynika problem można śmiało pisać/dzwonić, zgłębić swoją wiedzę w innych tematach biologicznych, medycznych. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.