Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Zabrze
Bytom (Bytom)
Katowice
Chorzów
Gliwice
Świętochłowice
Ruda Śląska

Szymon Sobel

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Szymon Sobel

O mnie

Jestem studentem V roku kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. W roku akademickim 2019/2020 otrzymałem Stypendium Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Poza nauką interesuje się informatyką, programowaniem oraz motoryzacją.

Zajęcia z biologii prowadzę tak, aby przedmiot ten stał się logiczną całością, a nie był tylko "do wkucia" podręcznikiem. Biologia to nauka ścisła, która jest uporządkowana i pełna zależności, które chciałbym pokazać i wesprzeć w przygotowaniach do matury, testów, kartkówek itd.Oprócz samych korepetycji już 3 lata prowadzę webinary z biologii przygotowujące do matury.Serdecznie zapraszam do kontaktu,

Szymon Sobel

tel.: 509 687 084

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
08.2019 - aktualnie
Korepetytor
Od 5 lat prowadzę korepetycję online oraz stacjonarnie z biologii rozszerzonej dla osób przygotowujących się do matury z tego przedmiotu
08.2021 - aktualnie
Webinary online
Już 2 rok prowadzę webinary online przygotowujące uczniów do matury rozszerzonej z biologii.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Gorąco polecam, bardzo kompetentna osoba, rzeczowa, zaangażowana, w ciekawy sposób potrafi przekazać wiedzę, pełna pasji w temacie biologii.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2023

Szymon jako korepetytor to pełen profesjonalista, bardzo dobrze przygotowany do każdych zajęć. Udostępniający dużo przydatnych materiałów do nauki. Służący pomocą z każdym problemem. Potrafi przygotować do matury na wysoki poziom nawet od zerowej wiedzy :). Bardzo polecam nie znam lepszego korepetytora!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2022

Szymon jest bardzo zaangażowany - przygotowuje świetne prezentacje, dużo zadań oraz personalizowane arkusze maturalne. Tłumaczy w sposób zrozumiały oraz jak jest potrzeba to przerabia się dany materiał nawet po dwa razy. Po roku korepetycji na poprawie matury czułam się o wiele pewniej niż rok wcześniej. Mogę z czystym sumieniem polecić korepetycje u Szymona.

avatar
Natka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2021

Prowadzący bardzo zaangażowany, dobrze przekazuje wiedzę. Dzięki korepetycjom zaczęłam rozumieć co dzieje się na lekcjach biologii. Można się dogadać w sprawie terminu spotkań. Wszystko przebiega zgodnie z opisem na tej stronie, jeśli poza korepetycjami wynika problem można śmiało pisać/dzwonić, zgłębić swoją wiedzę w innych tematach biologicznych, medycznych. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.