Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Warszawa

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2017

Bardzo polecam zajęcia z Kornelią, jest przesympatyczną, bardzo pozytywną, zawsze uśmiechniętą osobą, a do tego świetną lektorką :) Przygotowała mnie do rozmowy w sprawie pracy po angielsku. Zajęcia są bardzo ciekawe, profesjonalnie prowadzone. Gorąco polecam :))

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2017

Dzięki Kornelii nauka języka angielskiego sprawia mi jeszcze większą przyjemność! Na każdych zajęciach Kornelia jest bardzo dobrze przygotowana, dzięki niej w końcu coraz śmielej mówię po angielsku, z każdej lekcji wynoszę coraz więcej wiedzy, różnych ciekawostek, a co najważniejsze każda lekcja jest prowadzona z humorem! Kornelka jest niesamowicie ciepłą, przemiłą osobą, która jest po prostu stworzona do nauczania innych! Jestem pewna, że będę bardzo dobrze przygotowana do nadchodzącej matury z języka angielskiego! Zajęcia z Kornelią to strzał w dziesiątkę! Serdecznie polecam!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2017

Kornelia pomogła mi w przygotowaniach do rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim, podawała bardzo cenne wskazówki i super pomysły jak odpowiadać na pytania :) Pracę znalazłam, więc teraz uczęszczam na konwersacje, żeby cały czas szlifować mój język. Angielski z Kornelią to przyjemność, dużo pozytywnej energii i uśmiechu :) Polecam!

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2017

Bardzo polecam Panią Kornelię. Na każdych zajęciach jest przygotowana, zawsze uśmiechnięta i pełna energii do działania. Za każdym razem uczymy się czegoś nowego i przerabiamy dużą dawkę materiału. Kornelia zawsze dysponuje dodatkowymi materiałami i ćwiczeniami, które bardzo pomagają w nauce. Z czystym sumieniem mogę ją każdemu polecić. :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2016

Angielski z Kornelią to strzał w dziesiątkę!!! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego ucznia. Jako nauczyciel jest zawsze przygotowana do zajęć, wszystko tłumaczy w prosty jasny sposób, nauka to czysta przyjemność aż chce się za każdym razem wracać :) Efekty nauki widać od razu. Kornelia jest bardzo pozytywną osobą, zaraża pozytywną energią, motywuje do nauki i działania. Widać, że to co robi to jej pasja. Pierwszy raz trafiłam na tak fantastycznego nauczyciela!
Gorąco polecam!

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2016

Kornelia to osoba, która zaraża pozytywną energią, jak i chęcią nauki angielskiego. Da się odczuć, że nauczanie to jej pasja i lubi to co robi. Jest nie tylko dobrym nauczycielem, wykorzystującym efektywne metody nauczania, ale również podchodzi do ucznia w bardzo ciepły sposób jako osoba. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, a Kornelia skupia się na indywidualnych potrzebach ucznia, tak więc polecam zajęcia angielskiego z nią jak najbardziej.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2016

Angielski z Kornelia to sama przyjemność. Jako nauczyciel jest kompetentna i cierpliwa, zawsze przygotowana. Kornelia przygotowala mnie do matury rozszerzonej, ktora zdalem na 86%. Jestem bardzo szczesliwy i kazdemu szczerze polecam. Polecam gorąco wszystkim, zarówno początkującym, jak i zaawansowanym słuchaczom.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2016

Najlepszy nauczyciel, pełna zaangażowania i zawsze perfekcyjnie przygotowana. Zajęcia to sama przyjemność. Szybko zauwazylem efekty Polecam!

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2015

Dzieki Pani Kornelii jezyk angielski stal sie duzo prostszy niz przedtem.
Ciezko jest znalezc nauczyciela z takim podejsciem i moze dlatego angielski nigdy mi nie szedl tak dobrze jak teraz.
Tok nauczania byl ustawiony pod moje mozliwosci i umiejetnosci i dzieki temu efekty byly naprawde szybkie!
Goraco polecam

avatar
David
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2014

Pani Kornelia uczy mnie od 3 lat języka angielskiego pomimo ze mieszkam w Niemczech .Jestem bardzo zadowolony ze mam take nauczycielkę bo jest osobą co umie dobrze tłumaczyć ,wie jak uczyć żebym mógł wszystko zrozumieć ,jest konsekwętna w tym co robi .Polecam a napewno nie będziecie żałować .

avatar
Agata F
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2014

Pani Kornelia jest niesamowitym nauczycielem, dzięki Niej zaczęłam mówić po angielsku bardziej płynnie, czuję, że moje umiejętności rosną ze spotkania na spotkanie. Ponadto profil prowadzenia zajęć jest ustalony indywidualnie i Pani Kornelia jest również - w moim mniemaniu - świetnym coach'em językowym.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2014

Pani Kornelia jest świetnym nauczycielem języka angielskiego, najlepszym jakiego kiedykolwiek miałam. Dzieki niej w koncu rozumiem gramatyke jezyka angielskiego! Zajęcia prowadzone są w sposób bezstresowy, wesoły i z pełnym zaangażowaniem. Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.