Patrick Bryson

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kraków
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

American Reduction and Training w Uncle Sam’s American English School!
Pracujesz na co dzień w międzynarodowym środowisku? Wyjeżdżasz do USA na spotkania z klientami? Jesteś częścią oddziału amerykańskiej firmy w Polsce?

Jeśli tak, to zapewne zależy Ci nie tylko na doskonałej znajomości języka angielskiego, ale również na tym, żeby brzmieć jak rodowity Amerykanin. Wiesz też, jak ważna jest znajomość kultury, przyzwyczajeń i zasad biznesowych panujących w Stanach Zjednoczonych. Umiejętne poruszanie się po amerykańskim kręgu kulturowym może wpłynąć na przebieg i rezultat niejednych negocjacji.

Nauka akcentu różni się od nauki języka. Co prawda, podczas zajęć również bardzo dużo mówimy, ale zamiast skupiać się na gramatyce i słownictwie, tu koncentrujemy się na - jakkolwiek medycznie by to nie brzmiało - naszej jamie ustnej. Uczymy się rozróżniać różnice w dźwiękach samogłosek, intonacji i melodii. Poznajemy zasady łączenia wyrazów. Nabywamy umiejętności sterowania naszym głosem po to, by móc za pomocą języka przekazywać również emocje i poprawnie wyczuwać je u naszych rozmówców.

Kurs trwa 18 tygodni. W ciągu jego trwania nagrywamy Cię cztery razy, po to, żebyś sam mógł/mogła zobaczyć różnice w swoim brzmieniu. Pierwszych i znaczących efektów możesz spodziewać się już po czterech tygodniach regularnych lekcji. Nasze zajęcia trwają 60 minut.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Patrick Bryson
ul. Czarnowiejska 13/4-5
31-126 Kraków
NIP: 6793111713

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2015

Z Patrickiem miałam do czynienia jeszcze w poprzedniej szkole, w której pracował. Był tam najlepszym nauczycielem, z prawdziwą przyjemnością przychodziłam na jego lekcje. Jest stworzony do pracy z dorosłymi, traktuje ich z jednej strony jak partnerów do rozmowy, a z drugiej strony potrafi być wymagający i niemiłosierny w poprawianiu błędów. Podczas lekcji z nim mam wrażenie, że nie tylko rozmawiam sobie po prostu z kolegą po angielsku (to samo mogłabym przecież robić w barze), ale że faktycznie za każdym razem wynoszę z lekcji coś wartościowego, co sprawia, że mój poziom języka angielskiego stale się poprawia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.