Uncle Sam's American School

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków
Faktura VAT

Uncle Sam's American School

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Uncle Sam's American School

O mnie

I absolutely love teaching! You know you need to learn but you’re not sure how to do it, right? That is exactly where I come in. Teaching for 15+ years has taught me a lot, but mostly it has taught me how to figure out my students better. It’s simple. I figure out what you don’t know, I help you learn it, then we practice it together until it feels right. 50% learning, 50% practise, 100% unique and effective.I am a patient and positive person and have an innate desire to help you improve your skills. Hope to meet you soon, Patrick

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2015

Z Patrickiem miałam do czynienia jeszcze w poprzedniej szkole, w której pracował. Był tam najlepszym nauczycielem, z prawdziwą przyjemnością przychodziłam na jego lekcje. Jest stworzony do pracy z dorosłymi, traktuje ich z jednej strony jak partnerów do rozmowy, a z drugiej strony potrafi być wymagający i niemiłosierny w poprawianiu błędów. Podczas lekcji z nim mam wrażenie, że nie tylko rozmawiam sobie po prostu z kolegą po angielsku (to samo mogłabym przecież robić w barze), ale że faktycznie za każdym razem wynoszę z lekcji coś wartościowego, co sprawia, że mój poziom języka angielskiego stale się poprawia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.