Uncle Sam's American School

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Kraków
Faktura VAT

O mnie

Uncle Sam’s American English School to:

*innowacyjna metoda nauczania

*indywidualne podejście

*niezobowiązująca atmosfera

*wysoka efektywność zajęć

*zakorzenienie zajęć w języku współczesnym

*BBQ i inne eventy

Słowem, robimy wszystko to, co inne szkoły, ale lepiej ;)

Przyjdź i zobacz, jak to wygląda z bliska.

A po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową: www.usas.edu.pl

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2015

Z Patrickiem miałam do czynienia jeszcze w poprzedniej szkole, w której pracował. Był tam najlepszym nauczycielem, z prawdziwą przyjemnością przychodziłam na jego lekcje. Jest stworzony do pracy z dorosłymi, traktuje ich z jednej strony jak partnerów do rozmowy, a z drugiej strony potrafi być wymagający i niemiłosierny w poprawianiu błędów. Podczas lekcji z nim mam wrażenie, że nie tylko rozmawiam sobie po prostu z kolegą po angielsku (to samo mogłabym przecież robić w barze), ale że faktycznie za każdym razem wynoszę z lekcji coś wartościowego, co sprawia, że mój poziom języka angielskiego stale się poprawia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.