Rumiana Berowa

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Otwock
Warszawa

O mnie

Witam ,

Urodziłam się w Bułgarii , gdzie mieszkałam przez 10 lat, stąd świetna znajomość języka bułgarskiego. Mój bułgarski jest na poziomie native speakera. Chętnie zajmę się tłumaczeniami, oraz nauką j.bułgarskiego jeśli ktoś jest zainteresowany, nauką tego języka. Mam około 2 lata doświadczenia w udzielaniu korepetycij, ( kontynuuję 3 rok ).

Pozdrawiam

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.