Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Szczecin
Stargard Szczeciński
Kraków
Łódź
Wrocław
Poznań
Police
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Mechanika50 / 60 min

Łukasz

Opis ogłoszenia

Pomogę zrozumieć mechanike studentom Kierunków Technicznych i Przyrodniczych, Posiadam doświadczenie w nauczaniu, gwarantuje że w prosty i przystępny sposób przekazuje skomplikowane zagadnienia, pomogę zrozumieć i przyswoić materiał ze studiów i przygotować się do egzaminów. Ze mną to co wydaje się trudne zaczyna być śmiesznie łatwe :) Po więcej informacji proszę dzwonić na kom: 510 732 467. Uczę również przez Skype i w grupach.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.