Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Szczecin
Stargard Szczeciński
Kraków
Łódź
Wrocław
Poznań
Police
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Astronomia50 / 60 min

Łukasz

Opis ogłoszenia

Pomoc z Matematyki i Fizyki i Chemii i Biologi dla Studentów, Licealistów i Gimnazjalistów. Posiadam wieloletnie doświadczenie w uczeniu przedmiotów ścisłych. W miłej atmosferze pomogę zrozumieć w łatwy i przystępny sposób skomplikowane zagadnienia z dziedziny fizyki, chemii, matematyki i biologi. Pomagam również w przygotowaniu do egzaminów poprawkowych w czasie wakacji.
Przez lata praktyki wyrobiłem sobie odpowiednie podejście zarówno do osób kompletnie nie zainteresowanych przedmiotem jak i osób wybitnie uzdolnionych, które przygotowywałem do olimpiad przedmiotowych i innych konkursów. Posiadam również doświadczenie w uczeniu przedmiotów ścisłych osoby anglojęzyczne. Uczę również polskie dzieci uczące się za granicą w niemieckich szkołach, znam różnice programowe i odmienną "filozofie" nauczania, przygotowuje również do matury międzynarodowej z matematyki, fizyki i chemii Zgadzam się na prowadzenie zajęć dla dwóch osób jak i przez Skype. Po więcej informacji proszę dzwonić kom: 510 732 467

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.