MatematykaFizykaChemia NauczycielOnline

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Piła
Chodzież
Złotów
Poznań
Trzcianka
Oborniki
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry.  Jestem sprawdzonym i według opinii bardzo dobrym NAUCZYCIELEM z 18 letnim stażem (nie przypadkowym studentem lub uczniem). Wiem czego i jak uczyć, aby skutecznie nauczyć .

UCZĘ MATEMATYKI W PROSTY I SKUTECZNY SPOSÓB, RÓWNIEŻ ONLINE! Jeśli szukasz bardzo dobrej pomocy, to dobrze trafiłeś/trafiłaś.

Oferuję pomoc w nauce matematyki, fizyki i chemii.
Pomogę w zadaniach domowych i bieżącej nauce.

Uczniowie od wielu lat licznie uczestniczą w moich lekcjach, mają dzięki temu CAŁY materiał wytłumaczony i opanowany.

Zajęcia od 22,50 zł za lekcję prowadzoną przez moją szkołę matematyki (bardzo skuteczne zajęcia w małej grupce) 

Zajęcia indywidualne od 40 zł za lekcję (cena uzależniona od ilości materiałów dla ucznia).

Na koniec dodam, że uczniowie bardzo lubią moje lekcje. Pozytywnie ich motywuję i są często zdziwieni jak łatwo można podnieść oceny szkolne, nawet na 6.

Pozdrawiam serdecznie.
Szymon Włoszczyk - nauczyciel
tel: 533533420

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 06.2006
Pomorska Akademia Pedagogiczna
Kursy i szkolenia
06.2003
Skuteczne nauczanie
Doświadczenie
09.2003 - aktualnie
Nauczyciel

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Jerzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2019

Nauczyciel sumienny i bardzo się stara dobrze nauczyć. Uczniowie muszą też się uczyć w domu, aby mogli się u niego uczyć. Daje świetnie ćwiczenia. Polecam każdemu, komu chce się uczyć i kto myśli o bardzo dobrym przygotowaniu do egzaminów.

avatar
Maryla
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Nauczyciel z pasją. Daje dużo wskazówek jak się uczyć. Bardzo dobrze tłumaczy. Poleciła mi te zajęcia koleżanka, ponieważ jej syn ma dzięki tym lekcjom bardzo dobre oceny. Mój syn uwielbia teraz się uczyć! Zarezerwowałam mu miejsce na kolejny rok. Jestem spokojna o jego oceny w szkole. Dla rodzica to prawdziwa ulga, gdy ktoś tak dobrze pomaga.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2019

Próbowałam zapisywać moją córkę do wielu nauczycieli i bez efektu. Były to kosztowne lekcje, po których nie było efektu. Zapisałam córkę do pana Szymona i REWELACJA! Moja córka ma wspaniale tłumaczoną matematykę i rok szkolny ukończyła z piątką na świadectwie. Jestem dumna z mojej córki i jej wyników.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2019

Moje dzieci szybko zaczęły przyswajać matematykę i też mają pomoc z polskiego! . Chodzą na zajęcia chętniej niż na piłkę! Nauczyciel jednym słowem na medal! Z tego co widzę uczęszcza do pana Szymona sporo uczniów i rzeczywiście każdy sobie chwali jego pracę i poświęcenie. Ogromną zaletą jest to, że każdy dostaje ćwiczenia szkolne bardziej rozbudowane niż te w szkole. Dostają dzieci próbne sprawdziany, dzięki którym można porządnie przećwiczyć szkolny materiał. Polecam każdemu!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2019

W Pile to chyba najlepsze miejsce na naukę. Wszyscy moi znajomi tu się zapisali i są bardzo zadowoleni! Nikt do tej pory tak dobrze nie tłumaczył mi matematyki. Ze słabych ocen podniosłam wyniki na piątki i kilka szóstek też się pojawiło. Dziękuję! Będę dalej każdemu polecać.!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.