MatematykaFizykaChemia NauczycielOnline

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Piła
Chodzież
Złotów
Poznań
Trzcianka
Oborniki
Warszawa

MatematykaFizykaChemia NauczycielOnline

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika MatematykaFizykaChemia NauczycielOnline

O mnie

GWARANTUJĘ- szybkie wyrównanie zaległości w nauce

- przygotowanie do kartkówek, sprawdzianów i odpowiedzi przy tablicy

- pomoc w zadaniach domowych

- wytłumaczę tematy, których uczeń nie zrozumiał w szkole

- przygotowuję do konkursów, egzaminów i olimpiad

- przygotowuję ucznia do szkół średnich

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 06.2006
Pomorska Akademia Pedagogiczna
Kursy i szkolenia
06.2003
Skuteczne nauczanie
Doświadczenie
09.2003 - aktualnie
Nauczyciel

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2021

Moje dzieci miały problemy ze zrozumieniem matematyki, odkąd zaczęły uczęszczać na zajęcia stacjonarne i online, ich wyniki imponująco wzrosły. Do tej pory żadnemu z nauczycieli nie udało się tak szybko zmotywować i tak dobrze wytłumaczyć tego przedmiotu. Gorąco polecam!!!

avatar
Jerzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2019

Nauczyciel sumienny i bardzo się stara dobrze nauczyć. Uczniowie muszą też się uczyć w domu, aby mogli się u niego uczyć. Daje świetnie ćwiczenia. Polecam każdemu, komu chce się uczyć i kto myśli o bardzo dobrym przygotowaniu do egzaminów.

avatar
Maryla
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Nauczyciel z pasją. Daje dużo wskazówek jak się uczyć. Bardzo dobrze tłumaczy. Poleciła mi te zajęcia koleżanka, ponieważ jej syn ma dzięki tym lekcjom bardzo dobre oceny. Mój syn uwielbia teraz się uczyć! Zarezerwowałam mu miejsce na kolejny rok. Jestem spokojna o jego oceny w szkole. Dla rodzica to prawdziwa ulga, gdy ktoś tak dobrze pomaga.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2019

Próbowałam zapisywać moją córkę do wielu nauczycieli i bez efektu. Były to kosztowne lekcje, po których nie było efektu. Zapisałam córkę do pana Szymona i REWELACJA! Moja córka ma wspaniale tłumaczoną matematykę i rok szkolny ukończyła z piątką na świadectwie. Jestem dumna z mojej córki i jej wyników.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2019

Moje dzieci szybko zaczęły przyswajać matematykę i też mają pomoc z polskiego! . Chodzą na zajęcia chętniej niż na piłkę! Nauczyciel jednym słowem na medal! Z tego co widzę uczęszcza do pana Szymona sporo uczniów i rzeczywiście każdy sobie chwali jego pracę i poświęcenie. Ogromną zaletą jest to, że każdy dostaje ćwiczenia szkolne bardziej rozbudowane niż te w szkole. Dostają dzieci próbne sprawdziany, dzięki którym można porządnie przećwiczyć szkolny materiał. Polecam każdemu!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2019

W Pile to chyba najlepsze miejsce na naukę. Wszyscy moi znajomi tu się zapisali i są bardzo zadowoleni! Nikt do tej pory tak dobrze nie tłumaczył mi matematyki. Ze słabych ocen podniosłam wyniki na piątki i kilka szóstek też się pojawiło. Dziękuję! Będę dalej każdemu polecać.!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.