Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Świdnica
Wrocław (Śródmieście)
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Korepetycje z rachunku prawdopodobieństwa:

  • statystyka matematyczna i opisowa
  • rachunek prawdopodobieństwa

Każdy z przedmiotów, których nauczamy, prowadzony jest przez wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem korepetytorskim. Wszyscy nasi nauczyciele kształcili się w kierunku nauczanych przez siebie przedmiotów. 

Informacje dotyczące zajęć, szczegółowy cennik oraz zapisy są dostępne na stronie firmy lub po kontakcie przez serwis e-korepetycje.

Wrocław - ul. Komandorska 53A/6B
Świdnica - ul. Marii Konopnickiej 13

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Tutoria
Komandorska 53A/6B
53-342 Wrocław
NIP: 8992772246

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 09.2013
Politechnika Wrocławska
Magister inżynier
Fizyka techniczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

Uczęszczałam na korepetycje w Tutorii przez rok i jestem mega zadowolona! Gdyby nie fakt zakończenia edukacji napewno kontynuowałabym zajęcia. Super nauczyciele, którzy zawsze mają pomysł jak rozwiązać twój problem czy wytłumaczyć trudne zagadnienie. Jak ktoś szuka korepetycji, z których wyjdzie się z uśmiechem, ale też ogromem wiedzy to polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.